Osvobodili snad Osvětim nacisté s Banderovci?

Osvobodili snad Osvětim nacisté s Banderovci?

Polsko k 70. výročí osvobození Osvětimi nepozvalo ruského prezidenta Putina. Zato pozvalo ukrajinského prezidenta Petra Porošenka. Zástupce země, která vede vyhlazovací válku proti svým spoluobčanům ruské národnosti.

Vzhledem k tomu, že Porošenko reprezentuje režim, který po násilném, nelegitimním převratu v Kyjevě rozpoutal útočnou válku proti svým spoluobčanům na východě Ukrajiny, jde tedy o válku nacionalistickou i rasovou, takže splňuje základní prvky nacismu.

Kromě toho je Ukrajina jednou ze 3 zemí, které odmítly rezoluci, která odsuzuje heroizaci nacismu
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru

Prezident Ukrajiny Petro Porošenko též podepsal výnos, který povoluje milici používat v pásmu silové operace na východě země speciálních prostředků a zbraní bez výstrahy.

Foto: RIA Novosti/Mikhail Markiv
Foto: RIA Novosti/Mikhail Markiv

Toto v podstatě znamená, že obyvatelé východní Ukrajiny mohou být bez vyzvání zastřeleni, což si mimo jiné nedovolili ani němečtí nacisté.
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru

Kromě toho se současný Kyjevský režim opírá o podporu Banderovců, jimž umožňuje svobodné pochody se zapálenými pochodněmi, vzývání Stepana Bandery a nacistická hesla: http://czech.ruvr.ru. Podle ukrajinského velvyslanectví v Praze je Stepan Bandera, kontroverzní ukrajinský vůdce z období druhé světové války, pro většinu Ukrajinců symbolem boje za svobodu a nezávislost. V roce 2010 dostal od končícího prezidenta Viktora Juščenka čestný titul Hrdina Ukrajiny.

Až donedávna jsme se učili, že Banderovci byli nacionalisté, kteří se snažili o etnicky „čistou“ Ukrajinu a likvidovali hlavně Poláky a židy.

Citace z Wikipedie: „Celkový počet polských civilistů (včetně žen, dětí a nemluvňat) povražděných UPA během války (oběti byly často před smrtí brutálně mučeny) se odhaduje na 80 000–130 000.“

http://cs.wikipedia.org/wiki/Organizace_ukrajinsk%C3%BDch_nacionalist%C5%AF

Tím, že k 70. výročí osvobození Osvětimi Poláci nepozvali zástupce Ruska Putina, ale pozvali ukrajinského prezidenta Porošenka, dali tímto najevo, že Osvětim neosvobodili Rusové (nástupnická země SSSR), ale hlavně Ukrajinci reprezentovaní nacisty a Banderovci.

Nikdy jsem si nemyslel, že se vrátí doba, kdy se naše „demokracie“ znovu postaví po bok nacismu.

Stalo se.

Doufejme, že se nám jako odměna za tuto otevřenou podporu nacismu nedostane válka v Evropě, jelikož se chováme, jako bychom pozbyli rozumu.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz/
 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články