Orbán: „Je zakázáno to v Evropě říkat, ale migrace je organizovaná invaze“

Orbán: „Je zakázáno to v Evropě říkat, ale migrace je organizovaná invaze“

Maďarský premiér Viktor Orbán – jediná hlava státu v Evropě, která byla ochotna podniknout jakékoli skutečné kroky k zastavení probíhající invaze migrantů do Evropy – hovořil o rostoucím migračním tlaku na jižní hranici Maďarska.Po pravidelné inspekci maďarského hraničního oplocení se svým slovenským protějškem Peterem Pellegrinim, Orbán uvedl, že maďarské úřady se začaly připravovat na očekávané zvýšení počtu organizovaných karavanů s migranty, kteří se pokusí nelegálně vstoupit do země, zatímco se počasí zlepšuje, píše Remix News .

Během improvizované tiskové konference předseda vlády Orbán využil příležitost vyjádřit svou vděčnost za podporu ze strany Slovenska a řekl: „Tohle je těžká práce, kterou bychom bez těžkých úkolů a našich spojenců zvládli jen stěží.“

Orbán také využil příležitosti, aby odsoudil lživý mezinárodní tisk, že vysílá hrubě zkreslený obraz probíhající migrační krize, která jednoduše neodpovídá objektivní realitě, a tvrdí, že 95 procent nově příchozích migrantů jsou muži ve věku vojenské služby.

„Je zakázáno to v Evropě říkat, ale migrace je organizovaná invaze“

V letošním roce se více než 5 000 migrantů pokusilo nelegálně vstoupit do Maďarska, přičemž mnoho z nich se objevilo ve velkých organizovaných karavanech.

Maďarský premiér uvedl, že migranty podporují organizace, které tvrdí, že jsou „humanitární“ nevládní organizace, ale které fungují jako skupiny pašující lidi. Orbán dodal, že tyto organizace mají značné finanční zdroje a významné logistické možnosti.

Orbán také zmínil, že maďarská tajná služba situaci pozorně sleduje, a podle informací, které získala, je jasné, že nelegální migraci pomáhají „organizace zabývající se obchodováním s lidmi, které se nazývají nevládními organizacemi“.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Orbán: „Je zakázáno to v Evropě říkat, ale migrace je organizovaná invaze“

  • EK – Plně s vámi souhlasím, protože celou problematiku kolem degenerace západní Evropy a migrace vidím naprosto stejně jako vy. Jen doplním, že odchod České republiky z EU by měl být součástí velkého odchodu celé V4 současně!

  • Evropa zdegenerovala tak, že jí může obsadit cizí armáda beze zbraní. Západ je ztracen, my se ještě můžeme zachránit.
    Pokud země V4 odolají, odejdou z EU a přestanou v nich vládnout rusofobové, pak máme ještě šanci.
    Německo a Francii už nic nezachrání a bude záležet na tom, jak tam dopadne nevyhnutelná občanská válka.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*