Orbán: George Soros chce vytvořit smíšené etnické společnosti, zrušit vlastenectví a předat moc globální elitě

Orbán: George Soros chce vytvořit smíšené etnické společnosti, zrušit vlastenectví a předat moc globální elitě

Miliardář a finančník George Soros se snaží urychlit migraci, aby zničil vlastenectví a předal moc světové elitě, píše předseda vlády Viktor Orbán v článku pro Magyar Nemzet, kde také diskutoval o tématech jako politická korektnost, liberální demokracie, a nadcházející volební bitvě Maďarska v roce 2022.

„Největší hrozbou pro národní sebeurčení je dnes celosvětová síť obhájců otevřené společnosti, kteří se snaží zrušit národní správu. Cíle sítě George Sorose s neomezenými finančními a lidskými zdroji jsou jasné. Zrychlením migrace vytvoří smíšenou etnickou příslušnost, otevřené společnosti s cílem rozbít národní rozhodování a dát jej do rukou globální elity, “píše Orbán.Orbán uvádí, že i přes tento cíl byl národní odpor silný, což se zrychlilo počátkem roku 2010, jehož významnou silou bylo Maďarsko od samého začátku. Napsal:

„Změna vlády v roce 2010 [v Maďarsku] a ústavní revoluce poskytly příležitost demontovat rámce a struktury, které slouží zájmům liberální a kolonizující globální elity. Za tímto účelem byla zavedena nová ústava, řada právních předpisů a byla přijata neortodoxní opatření. Národní politika se rozešla s úzkým elitářským a ideologickým řízením a vybudovala nový politický směr v souladu s vůlí společnosti. Je založena na svobodě, tj. schopnosti činit nezávislá rozhodnutí. “

Orbán pokračoval slovy: „Boj mezi globální elitou a národním odbojem ještě nebyl rozhodnut“ a že střední Evropa zůstává zdrojem takového odporu.

Velká část tohoto boje má co do činění se Sorosovými mezinárodními organizacemi, zejména s Nadací Open Society, která působí prostřednictvím nadnárodní organizace EU a která se soustavně zaměřuje na Maďarsko a Polsko prostřednictvím slyšení o „právním státu“, což se nyní liberální síly snaží použít ke škrcení fondů EU do obou zemí.

Orbán věří, že alespoň ve většině zemí křesťanští demokraté vidí, jak skutečně fungují mechanismy právního státu, píše:

„Nadšení křesťanských demokratů je značně ztlumeno, protože vidí, že takové organizace jsou nevyhnutelně náchylné ke svévole, kterou rádi nazývají právním státem, přičemž jde pouze o vládu vydírání, která je zranitelná vůči vniknutí podobným těm, které má Sorosova síť. , a pokud si budou muset vybrat mezi občany národních komunit a špičkovými psy globálního kapitálu, nakonec si vždy vyberou to druhé. Občané evropských národů si brzy uvědomí, že dnešní evropské instituce jim neslouží, ale slouží zájmům George Sorose. Nejsou ochotni  to spolknout Bruselu, který se chlubí tím, že finanční spekulant, který zbohatl zničením ostatních, číhá v bruselských koridorech a nabízí nezištnou pomoc Evropě. “

Jedním z nejjasnějších projevů Sorosových činů a stále nedemokratičtějších sklonů EU v poslední době je to, jak Brusel řešil otázku polských prezidentských voleb, přičemž EU aktivně podporuje liberální opozici proti nacionalistické straně Právo a spravedlnost (PiS).

Orbán se rovněž věnoval politické korektnosti na Západě a napsal, že „Rozšiřuje se politická korektnost, tj. Vzpoura proti starým libertinským doktrínám, která mění naše způsoby mluvení. Je zde – jediná správná koncepce demokracie, jediná správná interpretace Evropy a Západu. “
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*