Opustit okamžitě EU je logické!

Opustit okamžitě EU je logické!

Pokud máte cit pro logiku, pro nadhled a z toho vyvodíte závěr, zjistíte tato fakta: Nenormálnost řítícího se nájezdu masy lidí na Evropu, laxní přístup EU a nejen to, ale dokonce podpora této anomálie a arogantní diktát národům. 

Bez ohledu na výhrůžky různých nabubřelých „nadlidí“, kteří žijí v tom přesvědčení, že nadlidmi jsou, je třeba konat a na jejich slovní a skutkovou nabubřelost nedat.

Řízený konec Evropy jak jsme ji znali? Ano!! A opět o nás a bez nás…

V čem spočívá zlo? V nerovnováze. Jestliže se v přírodě dostane cokoliv mimo zaběhnutý řád daný universem, nastává nerovnováha a je zle. Osvícená a ušlechtilá civilizace by toto přírodní pravidlo ctila a nerovnováze by se vyhýbala. Nejsme takovou civilizací, pro stále opakující se minulostní a tragické chyby… Ten stav nerovnováhy a nesouladu s přírodním řádem probíhá nyní. Nejen, že se stávající civilizace této nerovnováze nevyhýbá, ale ona nerovnováhu přímo záměrně vytváří, což je smrtelné a začátkem konce. Nerovnováha v rozdělení zdrojů, kdy tyto zdroje vlastní malé procento lidí této planety, kdy naopak na této planetě stále lidé umírají hladem,  kde se válčí…se ukazuje v plné síle právě teď, kdy kulminuje a již nese své trpké ovoce…

EU, jako nesourodý byrokraty řízený moloch musí zákonitě skončit! Tam, kde vládne menšina a diktuje většině bez ohledu na obyvatele pod diktát jatých zemí, nesourodost a nerovnováha je. Tím, že se byrokratická falešná EU rozpadne, všem se nám uleví.

 

Barack Obama a Angela Merkelová Foto: Getty Images
Barack Obama a Angela Merkelová Foto: Getty Images

Drsně popsané současné dění: Berlín – Internetem se šíří ostré video portálu Tomo News, který formou animovaných snímků popisuje aktuální události. V podobném stylu jsou zpracovány i záběry mapující aktuální průběh uprchlické krize, a v některých částech si autoři nebrali servítky:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/381405-merkelova-nastvala-i-bavorsko-vyvolala-jste-krizi-a-nemate-ji-pod-kontrolou-kritizuje-premier.html

Uzavřít hranice, ideálně se opět spojit se Slováky, vždyť Československo byl pojem, a vyhlásit neutralitu. Zákeřní Němci, (Zákeřnost nepřipisuji probuzeným a pokrokovým občanům Německa), kteří opět ničí a ohrožují Evropu, ale jinými prostředky než před více jak sedmdesáti lety, a zrádci Poláci, ať si nechají své nájezdníky. Nám ať ponechají právem nám patřící vlastní rozhodnutí. Začít od nuly, ale nyní již s nekompromisními pravidly danými zvoleným zástupcům, je jediné logické řešení. Ideální stav by byl, dát se se Slováky opět dohromady, jako rovnocení partneři. Dvě malé zemičky bylo snadné vytunelovat a nyní jde o jejich důkladnější porobu jde o naši společnou suverenitu, za kterou naši lidé pokládali své životy.
Fico je pro Slovensko zárukou čestnosti a vlastenectví. Kde má ČR svého rázného a poctivého zastánce?…Já těm našim „kam vítr tam plášť, nějak nemohu věřit. Máte to také tak?…
Poláci se zachovali zrádně, jsou to příznivci těch, co tu celou nepochopitelnou a násilnou migraci způsobili a nyní se nám ze zaoceánu vysmívají!  Nevím, jak na rozhodnutí svých „nadlidí“ reagují přímo občané Polska, věřím však, že ti mají také vlastní názor a vzhledem k jejich křesťanskému založení, zřejmě opačný, jak to už tak bývá, kdy se na vlastní občany nebere zřetel…Když vidím tu faleš úředníků z europarlamentu, je mi zle. A oni nic jiného, než poslušní zaprodaní ouřadové nejsou, jen jim chybí ještě klotové rukávy, aby si neoblýskali své úřednické uniformy.

 

„Vždy jsem prosazoval jednoznačně národní směřování republiky. Všechny ostatní politické subjekty se totiž jen národně tvářily, ale bylo to jen klišé, protože vše podřizovaly Západu, všechno řídil buď někdo z Německa, či z USA. Podle této taktovky tancovali všichni. My jsme zdůrazňovali, že bychom měli stejně tak spolupracovat se Západem jakož i s Východem. Absolutně zavrhovat vše, co tu lidé za téměř 50 let vytvořili v době socialismu, není správné – ačkoliv jsem vždy komunistický režim považoval za zlý, ale v žádném případě se nemůžeme dívat na práci milionů lidí po dobu desetiletí jako na nějakou fikci. Vybudovalo se perfektní školství, fungující zemědělství, byli jsme na 89 procent potravinově soběstační, ve výrobě elektřiny dokonce úplně nezávislí, měli jsme tu fungující průmysl, měli jsme tu jeden z nejvíc fungujících zbrojních průmyslů v celé Evropě. Takže mluvit o tom jako o něčem, na co bychom měli zapomenout nebo dokonce plivat, to je velký hazard a neúcta k lidské práci“...Bez komentáře…Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sami-sobe-podrezavame-krk-A-Merkelova-No-nechci-byt-vulgarni-Aby-sem-nekdo-prisel-a-flakal-se-tu-na-davkach-Jan-Slota-promlouva-400137

Minulost se vrací a varuje nás…

Jsme zemí Hanzelky a Zikmunda, jsme ladovskou krajinou, važme si svých hodnot a tradic, nedopusťme naši opětovnou porobu.

Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Dnešní schválení povinných kvót pro přerozdělení imigrantů Evropskou unii je zásadní porušení suverenity a nezávislosti České republiky. Jde o akt srovnatelný s březnem 1939 a srpnem 1968. Po tomto násilí k právům naší země bude následovat útok na demokratická práva a svobodu občanů. Půjde především o znemožnění referenda jako projevu vůle občanů. Je dnes zřejmé, že probíhá cílená destrukce českého státu. Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) již třikrát prosazovalo v parlamentu referendum a jednání o vystoupení z Evropské unie. Odpovědí je arogance vládních stran i stran takzvané opozice. České politické elity zradily vlastní občany a prodaly naši státnost. Slyšíme jen plané sliby a vidíme prázdná gesta.

Sliby a gesta, které mají oklamat občany. Imigrační krizi vyvolala politika Evropské unie a USA. Cílem je likvidace národních států, islamizace a vytvoření Evropského superstátu. Hnutí Svoboda a přímá demokracie povede nekompromisní politický zápas proti těmto plánům.V souladu s Petičním zákonem č. 85/1990 Sb. vyhlašujeme petici za referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie.Text petice:„Žádám parlament České republiky, aby přijal ústavní zákon umožňující občanům České republiky rozhodnout v referendu o vystoupení České republiky z Evropské unie.“Vážení spoluobčané, žádáme Vás o podporu této petice. Je to naše země, země Česká, náš domov. PODPOŘTE 

Za parlamentní hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD),

Tomio Okamura – předseda hnutí SPD

Radim Fiala – místopředseda hnutí SPD

Jaroslav Holík – poslanec za SPD

 

Přimluvte se svým podpisem za referendum vystoupení z nefunkčního molochu zvaného EU!!
Je to vše záměr zničit naše hodnoty a naše životy. 

Dosud „mlčící většino“, prober se a sebevědomě konej…

 

 

Milena Poláková

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Opustit okamžitě EU je logické!

  • Fico nieje dobrý politik,akurát sa bije do pŕs kvôli voličom.Zjednotenie Česka a Slovenska by určite nepodporil lebo by nemohol nakradnúť tak veľa ako predtým.

  • Od EHS k dnešní podobě EU uběhla dlouhá doba. Nyní se EU nachází v poslední fázi, stejně jako RVHP v roce 1989. Socialistická ekonomická integrace RVHP a současná EU jsou si nápadně podobné. EU si sama sobě nadrobila tolik byrokratických překážek k normálnímu fungování, že je již nereformovatelná. Je třeba se zbavit zbytečných byrokratů a nadměrného přerozdělování peněz a nyní i lidí od stolů jen škrtem pera přeplaceného úředníka. EU se jako byrokratická unie zhroutí sama do sebe. Jedinou cestou je včas tento euronesmysl opustit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*