Odhaleno: OSN plánuje zaplavit Ameriku a Evropu 600 milióny migrantů

Odhaleno: OSN plánuje zaplavit Ameriku a Evropu 600 milióny migrantů

Strategický dokument OSN z roku 2001 se dostal znovu na světlo pozornosti kvůli migrační krizi, neboť naznačuje potřebu zaplavovat Ameriku a Evropu stovkami miliónů migrantů, aby se zachovala úroveň populace.          

Pojmenován Výměnná migrace: Je to řešením pro klesající a stárnoucí populace?, plán se snaží „vyrovnat pokles populace a stárnoucí populace v důsledku nízké míry plodnosti a úmrtnosti.“

Plán OSN tvrdí, že masová migrace na západ je zapotřebí, aby vlády udržely „mnoho zavedených hospodářských, sociálních a politických strategií a programů“.
Strategický dokument uvádí šest potenciálních scénářů pro každou zemi nebo oblast světa, které jsou nezbytné pro splnění tohoto cíle.

V nejtěžším scénáři bude vyžadováno velké množství migrantů, aby „udrželi potenciální poměr podpory“ (počtu obyvatel) na nejvyšší úrovni.

V případě Spojených států v nejvíce extrémním scénáři zpráva uvádí: „bylo by třeba mít 593 miliónů přistěhovalců od roku 1995 do roku 2050, v průměru 10,8 miliónů ročně.“

„Do roku 2050, z celkového počtu obyvatel Spojených států – 1,1 miliardy, 775 miliónů, což je 73procent, budou přistěhovalci po roce 1995 nebo jejich potomci,“ dodává zpráva.

V případě Evropy, dokument dokládá, že do roku 2025 bude muset přijít nejméně 159 miliónů migrujících pracovníků, aby se „udržela současná rovnováha 4 až 5 pracovníků pro důchodce.“

Podle nejhoršího scénáře by do roku 2050 byly zapotřebí 1,4 miliardy migrantů, v průměru 25,2 miliónů ročně. To znamená, že do roku 2050 by byla evropská populace na 2.3 miliardách, z čehož 1,7 miliardy, téměř tři čtvrtiny, budou migranti nebo jejich potomci.

Vzhledem k tomu, že Evropa již má obrovské problémy s integrací výrazně menšího počtu migrantů, čísla v této zprávě jsou zjevně fantasmagorická, avšak dokument naznačuje, že masová migrace k „nahrazení“ hostitelského obyvatelstva Ameriky a evropských zemí byla na programu OSN po desetiletí.

To také odráží plán, který nedávno oznámil francouzský prezident Macron, v němž tvrdil, že masová migrace je „osudem Evropy“ a že stovky miliónů Afričanů budou nadále zaplavovat kontinent „po mnoho dalších let“.

Dokument vzbuzuje novou pozornost vzhledem k migrační krizi v Evropě, která za posledních několik let zaznamenala na kontinentu více než 2 milióny migrantů.

 

(Ilustrační obrázek Foto: AP)   
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Odhaleno: OSN plánuje zaplavit Ameriku a Evropu 600 milióny migrantů

  • To je snad zlý sen nebo science fiction co si my jako druh homo sapiens necháme líbit. Nejhorší je, že jsou přiblblíci , kteří ač o tom možná ani neví slouží k destrukci jednotlivých národů, tím, že souhlasí se zaplevelením Evropy nepřátelským, nebezpečným a chováním středověkým etnikem. Každý politik, který slouží svému národu a lidem tohoto národa nemůže v žádném případě souhlasit s přijímáním tohoto nebezpečného etnika. Lidé by si to měli uvědomit a nevolit politiky, kteří zásadně nesouhlasí s přijímáním migrantských bojovníků. Musíme si uvědomit, že tato invaze je někým naplánována a položit si otázku „Komu to slouží a kdo z toho má prospěch“?

  • · Edit

    Kdyby se radši tihle kreténi zaměřili na to, aby celosvětové bohatství nekončilo jen v kapsách onoho 1 % lidí a radši zajistili nějakou větší spravedlnost! Jasně..když se vcítim do jednoho z těch multimiliardářů, tak bych rozhodně nebyl nijak nadšenej, že i když třeba zaměstnávám tisíce, desetitisíce, ba i statisíce lidí, tak abych ještě musel „přispívat“ do nějaké celosvětové pokladničky na důchody.. protože jak jsem pochopil, OSN argumentuje právě zajištěním platební schopnosti států (světa) vůči důchodcům. Ale když dám na váhy blahobyt, luxus, zajištění potomků na další generace a hodnotu značky „mé“ multimiardové firmy a na druhou stranu dám staleté kultury států, životní prostředí, bezpečnost a důstojnost „našich“ žen a dívek, spolu s příchozími nemocemi, vedlejšími škodami na majetcích, dále soudní, zdravotní a sociální výdaje a ztrátu obecné pohody 99 % původních obyvatel kteréhokoliv státu, tak je to snad jasný! Proč maj zase ty podělaný peníze (okamžitý zisk) přednost před morálními hodnotami, které se vytvářely po tisíce let??! Doprdele to jsou všichni už fakt tak ubohý, omezený, tupý a bezduchý? Protože jestli nejsou, tak jsou to, tím pádem, prachsprostý svině, sobecký spekulanti a bezohledný kazisvěti, kterým je všechno jedno!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*