„Odborníci“ nyní tvrdí, že byste měli nosit dvě roušky, ne jednu

„Odborníci“ nyní tvrdí, že byste měli nosit dvě roušky, ne jednu

Vzhledem k tomu, že věda kolem COVID-19 se stále vyvíjí a zdravotníci trvají na tom, aby osoby, které dostanou očkovací látku, i po inovaci nadále nosily roušky a nové kmeny viru se objevují téměř každý týden, „odborníci“ nyní doporučují, aby občané nosili dvě roušky místo jedné.

Na sociálních sítích koluje video z Inside Edition, které ukazuje různé experty vychvalující přednosti dvou roušek a naznačuje, že diváci by měli mít roušky dvě, aby napodobili celebrity a politiky.„Dělá to nově zvolený prezident Joe Biden, Mitt Romney měl během povstání v Kapitolu dvojitou  roušku, Tom Cruise měl také dvě roušky,“ slyšíme ve videu.

Expert na infekční choroby pak vysvětluje, že „elektrostatické odpuzování“ a „pak jako různá vlákna jdoucí různými způsoby“ činí dvojité maskování ještě lepším než jen jedna rouška.

New York Times nedávno otiskl článek s názvem „Jedna rouška je dobrá. Byly by dvě lepší?“ „Dvojité maskování přidává další vrstvu filtru, což ještě ztěžuje, aby se kapky vlhkosti prolezlé virem dostaly k vám nebo aby se rozšířily na ostatní,“ řekl profesor klinického oboru na Rutgersově univerzitní škole ošetřovatelství.

Zásahy proti odpůrcům nošení roušek se v posledních týdnech rovněž stupňují.

O víkendu zatkla FBI populárního konzervativního živnostníka, odpírače roušek Tima Gioneta poté, co se 6. ledna zúčastnil protestu v Kapitolu:

Tim Gionet, známý na internetu jako Pečená Aljaška, byl dnes zatčen za údajné činy, které podnikl, když se 6. ledna účastnil převážně pokojného protestu na Kapitolu.

Gionet, který se od roku 2016, kdy původně podporoval Bernieho Sanderse, stal horlivým Trumpovým stoupencem a který se objevil prakticky na každé akci Stop The Steal, byl dnes zatčen za údajnou účast na protestu v Capitol Hill z 6. ledna, průběžně označovaném za vzpouru ze strany médií hlavního proudu.

Podle Associated Press byl Gionet „v sobotu zatčen federálními agenty v Houstonu, podle úředníka, který nebyl oprávněn o věci hovořit před veřejným podáním trestního oznámení a hovořil pod podmínkou anonymity“.

Teprve se uvidí, zda se v budoucnu doporučí trojité, čtyřnásobné a pětinásobné rouškování, neboť „věda“ kolem Covidových omezení se stále vyvíjí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “„Odborníci“ nyní tvrdí, že byste měli nosit dvě roušky, ne jednu

  • · Edit

    Tak Potomac prehistoric primemnou smart pomalym rdousenim, Ja kde mohu tak se rousce vyhybam, jako cert krize neon se snazim mit ji tak aby no vychazel vzduch dolem.

  • Kterej debilni curak s timhle prisel? Covid je jeste vetsi podvod nez 6 milionu! Nekteri si na tech nahubkach hezky mazou kesen!

  • Dvě roušky a co pak? Pak doporučí igelit přes celou hlavu? Už těch nesmyslů bylo dost. Zvýšený počet úmrtí je zapříčiněn tím, že ze dne na den zastavili provoz ordinací praktických lékařů. Diagnoza je jen po telefonu a vždy je to Covid. Lidé umírají na přechozenou anginu, na přechozený zápal plic a do statistik to jde jako s Covidem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*