Ochrana Schengenu je jen pohádka pro důvěřivce a pro hlupáky upečená v Bruselu!

Ochrana Schengenu je jen pohádka pro důvěřivce a pro hlupáky upečená v Bruselu!

Tak už to začíná! Uprchlíky nám sem „lifrují“ přímo z Turecka letecky! Žádné nafukovací čluny, žádné přelézání plotů, žádné zátarasy. Nějaká ochrana Schengenu je jen komedie pro hloupé a důvěřivé, kterou spolknou jen lidé, kteří pořád ještě věří na západní demokracii, Evropskou unii a na Ježíška.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/399392-do-nemecka-bez-prevadecu-a-letecky-migranti-uz-proudi-obema-smery.html

 

Řečičky o ochraně hranic EU a Schengenu jsou pouhým divadélkem, které má ukonejšit lidi – voliče! Ve většině evropských zemí se letos, nebo příští rok konají nějaké volby, nebo referenda o vystoupení z EU a tak bylo potřeba ukolébat tu důvěřivější část evropské populace!

Velká část uprchlíků se nyní dostane na základě dohody s Tureckem do EU bez větší pozornosti lidí! Přiletí hezky v pohodlí letadlem, nebo přijedou autobusem, či vlakem přímo z Turecka za peníze evropských daňových poplatníků!

Najednou už to nebudou žádní „ilegálové“, ale hodní legální uprchlíci s nárokem na politický azyl! Věřte tomu, že pokud se Vám to nebude líbit a budete proti tomu chtít protestovat, budete brzy označeni za extremisty a budou Vás stíhat a zastrašovat!

Časem už nikdo nebude ani nikoho informovat o tom, kolik imigrantů se vlastně tímto způsobem do Evropy dostalo!

Důvěřivci si začnou myslet, že EU začala konečně chránit své hranice, protože noviny se budou jen hemžit zprávami o uprchlících zadržených na hranicích Schengenu a poslaných zpět!

Zatím nám nad hlavami budou prolétat letadla s nákladem jiných i migrantů a nádražími budou projíždět speciální vlaky nacpané stejným nákladem!

Jen doufám, že většina lidí tuto jejich fintu prohlédla, protože jestli ne a ti samí lidé, kteří jsou zodpovědní za přísun islamistů do Evropy dnes, dostanou šanci vládnout ještě další čtyři roky, je s Evropou KONEC!

(Ilustační obrázek Foto: REUTERS/Marko Djurica)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ochrana Schengenu je jen pohádka pro důvěřivce a pro hlupáky upečená v Bruselu!

  • Takže opět velký bratr nespí a cenzuruje ? Proč. Je to pouze názor a to jim vadí, protože se liší od pokynů. Pane Kašuka souhlasím s vámi. At světové společenství naléhá na Saudskou Arabii At skutečně potřebným pomůže a nelifruje je do Evropy tak. že jim zde bude financovat stavění mešit. Evropa je v ohrožení a proto ihned nulová tolerance . Kdo chce hledá způsoby, kdo ne hledá důvody. Proč USA nechce uprchlíky vždyť vývozem své demokracie má na tomto stavu lví podíl..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*