Obžaloba Václava Havla

Obžaloba Václava Havla

 

Uběhla již pěkná řádka let od roku 1989 a mnohé se v ještě zatím naší republice změnilo. Něco jistě k lepšímu, ale mnohé k horšímu.

Docela živě si vzpomínám, jak v roce 1989 vykřikoval jistý pan V. Havel z balkonu Melantrichu líbivé fráze, jimiž oblboval český národ a již tehdy si musel být vědom toho, že lidem lže a tedy že se jedná o podvod. Ve jménu pravdy a lásky, u které zapomněl uvést čí, že ta pravda a láska je a komu slouží vykřikovat cosi o tom, že přejdeme od neekonomiky k ekonomice, že se nemusíme bát zdražování či nezaměstnanosti. Tím prý budou strašit pouze komunisté.

No a dnes je zřetelné vidět jeho lež – zdražování – to je cyklická, neustále se opakující záležitost, nezaměstnanost okolo deseti procent, mzdy dělníků žalostné, ale přešli jsme od neekonomiky k ekonomice. Ti komunisté nestrašili. Oni upozorňovali včas na rizika a bohužel měli pravdu. Škoda jen, že u té pravdy nezůstali a přizpůsobili se poměrům v zemi obvyklým.

Busta Václava Havla Foto: Reuters
Busta Václava Havla Foto: Reuters

 

Říká se, že o mrtvých se má mluvit jenom dobře, ale u V. Havla to prostě nelze. Jeho ikonizace je už za hranicí slušnosti. Pojmenovávají se po něm i rohy domů, které očůrávají psi. Přitom to byl on, kdož zapříčinil morální rozklad společnosti, byl to on, kdož nese velký díl viny na likvidaci díla Tomáše G. Masaryka a to Československé republiky. Byl to on, kdož nás vrhl do područí Německa, byl to on, kdož otevíral cestu k moci mafiánskému kapitalismu. Byl to Havel, který dostal Nobelovu cenu míru a přitom podporoval tzv. Humanitární bombardování Jugoslávského lidu. Byl to Havel, který restituoval rozsáhlé majetky po svých předcích, o kterých se v mnoha mediích psalo a píše, že kolaborovali s nacisty. Jeho restituce jsou opředeny mnoha tajemstvími a nejasnostmi. Stejně tak je to i v případě Schwarzenberga, který byl jeho věrným našeptávačem a dostal jej do klubu vyvolených v Bilderbergu, kde se manipuluje s budoucností lidstva pod hlavičkou žido-zednářské lože. Byl to také Havel, jenž sliboval lidem demokracii, práva, a svobodu a přitom věděl, že takovýto slib je nereálný.

Proč se však o těchto záležitostech nepíše pravda v učebnicích pro naše děti? Proč jim je vymýván mozek lživou propagandou? Havel nebyl nikdy vzorem ctnosti, morálky a poctivosti! Havel byl a bude obrazem Satana, který podvedl svůj národ, jako satan podvedl Adama a Evu v ráji. Havel je ošklivou skvrnou Českého národa a černým listem Českých dějin. Bylo by dobré na tuto negativní osobnost zapomenout, ale ještě lepší by bylo přiznat si, že jsme mu hloupě naletěli a uvést jeho život na pravou míru. O to stejné se nyní snaží v Rusku, kde chtějí obžalovat Michala Gorbačova za vlastizradu, rozvrácení a rozpad SSSR. Jsem toho názoru, že tyto kroky v Rusku jsou plně legitimní. Ve stejném duchu by měla být prošetřena i činnost Václava Havla, jehož sice fyzicky odsoudit nemůžeme, ale můžeme říci národu a našim dětem pravdu. Alespoň by za naše daně pracovníci na ÚSTR dělali smyslu plnou práci, když jsou jinak pro srandu králíkům. Nejde o to Havla nějak očernit, ale uvést mnohé na pravou míru a teprve po zjištění případných jeho kroků v neprospěch republiky a národů Čechů a Slováků jej soudit. Jsem přesvědčen, že budeli se postupovat čestně a nestranně, bude jistě co vysvětlovat, i když se jistě určité složky snažily zamést stopy. Bylo by dobré dozvědět se, zda dopravní nehoda Alexandra Dubčeka byla opravdu nehodou či cílenou akcí. Dozvědět se důvod proč kdysi pan Cibulka pronesl slova – Vašku ty jsi prase. Zjistit, proč Karel Kryl kterého jsem měl vždy rád byl tolik znechucen polistopadovou politikou. Proč mnozí disidenti a političtí vězni nemohou Havla ani cítit a tvrdí, že Havel měl fešácký kriminál s doutníky a uherákem.

To vše jsou nezodpovězené otázky, na které je třeba odpovědět, když je Havel údajně takovou osobností. Pro ně osobně pan Havel neznamená víc, než krabičku vyklepaných startek.

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Víte, ten vykopírovaný článek je kouskem do mozaiky. Nic nového pod sluncem. Pokud se podíváme kolem sebe, o vraždění lidí probíhá ještě bezohledněji než v tom článku. Jak? Copak nás nenutí přijímat absolutně všechny preverze jako cosi normálního? Jdou-li do pekla, ať teda jdou sami. Nesuďme je, sledujme jenom co dělají pokračovatelé Havla a řiťolezci USA a Vatikánu v kolaboraci s tiskaři peněz , je už dnes jenom čistý vlastizrádný genocidní fašismus, to přece vidí každý nebo ne? Ti, co to dělají jako zednáři nebo satanisti se během života vědomě postavili proti Bohu, ostatním namlouvají, že není ani Bůh, ani satan. Satan brzo skutečně nebude :-). Brzo. Buďte v klidu a mějte rádi i tyto skutečné nepřátele, jsou to co my, ale už si sami nepomůžou, prodali se, někdy udělali chybu, ale už končí. Špína v nich končí. Jak to Bude s nima, to ví jedině Bůh. Oni jsou totiž taky Jeho děti. A proto je mějme rádi… Sledujte taky likvidaci Vatikánu, finanční kolaps, a připravte se na příchod Ježíše Krista. Amen

 • V.H. byl jen loutka, malé ozubené kolečko v obrovském soukolí. Tím ho nechci obhajovat, ale zároveň nemůžete jednoho chudáka (slabocha od dětství vychovávaného k elitářství, v nadbytku, v amorálnosti, pěstěného pro svůj úkol StB a dalšími spolky atd.) obviňovat za všechny vaše problémy. On posloužil určité věci a věřte, že hořké plody své práce si dnes do sytosti vychutnává v pekle. Byl a je obětí toho samého systému jako my všichni, to je dobré si uvědomit!

 • Jestli je ten článek co sem dal pan Petr pravdivý,tak musím říct,že ti havlovi byli ale pěkně skurvená rodinka.Deník Špígl kdysi kupovala i moje maminka,vím,že tam takových článků byla celá řada,ale v té době jsem se tím nějak extra nezabýval,A jestli je pravda,že k těm zrádcům patřil i Václav Klauz-Pružinský,tak nezbývá než konstatovat,že tento národ by asi opravdu měl být zničen,protože když si do svého středu dosadí takovýto lidský odpad,tak si snad jiný osud ani nezaslouží!!!

 • Petrovi dik za obsahly komentar o svedectvi Zdenka Spalovskeho z Kromerize. Tohle by se melo vylepit na kazdy sloup. I kdyz ten clanek znam z drivejska, presto jsem si ho se zajmem znovu precetla a behal mi mraz po zadech. Jsem pro obzalobu cele Havlovy rodiny nikoliv pouze stenice V.Havla. Lide by meli vedet, ceho jsou ‚chudaci‘ zidi schopni.

 • Takže Havel získal nobelovu cenu míru? Nejdřív si něco ověřte, než začnete žbleptat. Takový hloupý výblitek nestojí ani za přečtení. A to nejsem nějaký velký fanda V.H. Určitě měl spoustu chyb, jako každý z nás. Snad jen Vy sám sebe považujete za dokonalého.

 • Osobně si velice dobře pamatuji, jak z balkonu na Václaváku řečnila řada lidí. Kocáb, Kubišová a Havel rovněž, jak je autor knih a her, a že na západě je běžně hrají, knihy publikují a jak na něj byli ti komunisti zlí. Nikoho příliš nezaujal, nikdo jej neznal a tak, ačkoli byl prezentován jako vůdce povstání (disidentu), vcelku se s ním dav pod balkonem pouze seznamoval, v podstatě váhal. To bylo v úplně ty první dny.

  Celou akce moderoval jakýsi pětatřicátník, kterého už neznal vůbec nikdo a který se mimo moderování ani nijak osobně neprezentoval. Přesto to celé divadlo řídil. Ke slovu se dostal i Alexandr Dubček. Hovořil v duchu doby a velmi podnětně (co konkrétně si opravdu již nepamatuji). Podstatné však bylo, že na základě jeho projevu začal dav spontálně skandovat Dubček na hrad. Profesionální moderátor v tom momentě, kdy dav utichl, dal mikrofon znovu Havlovi. Ten navázal na Dubčekova plamenná slova, jak vše v tom 68. bylo OK, jak to Brežněv zničil, a jak se od nyní bude mít jen výborně, tak jak si to přál pan Dubček již tenkrát, a tak podobně.

  Po tomto projevu, již na Havla dav zareagoval a začal znovu řvát Dubček na hrad. Jen co se tak stalo (2. – 3. vteřiny), si vzal tajemný moderátor do ruky mikrofon a začal řvát Havel na hrad, což několikrát za sebou zopakoval, dokud se nepřesvědčil, že davové psychóze nepodlehli všichni a nezačali řvát též Havel na hrad.

  Tímto způsobem tajemný moderátor dav následně po projev dalších řečníků znovu několikrát rozhecoval. na Dubčeka se zcela zapomnělo, a zfanatizovaný dav od té doby už řval vždy a pouze Havel na hrad.

  Tak takhle pracují profesionálové pro ovlivňování veřejného míní. Jen mi vrtá hlavou kdo ten moderátor, tajemný poradce, manipulátor – profesionál byl. Výborné by bylo, kdyby se někomu podařilo někde vyšťourat to video. Viděl jsem to v televizi, takže to tam někde musí mít.

  A když jsme v vyšťourávání starých videí. Rovněž si osobně pamatuji, jak v době, kdy jsme hrdinně, týden na to, co jsme vstoupili do NATO, zaútočili na Jugoslávii, respektive Srbsko, jak v televizi dávali reportáž, kde myslím že to bylo v noci a někde na letišti, kde se reportér ptal Havla, co právě vylez z letadla, jak je to s tím bombardováním Bělehradu. Havel na to odpověděl svou nejslavnější větou, ve smyslu, že se jedná jen to takové malé humanitární bombardování.

  Zejména jde o to, že v současnosti začali havloidi šířit demagogii, že ta slova nikdy neřekl, ale že mu je někdo pouze přišil. To video je rovněž v současnosti k nenalezení. Hajzlové po sobě zametají stopy. Je to absolutně to samé jako v Orwelovi!

 • Luke 6:35 : Vy však milujte své nepřátele a buďte k nim dobří; půjčujte a neočekávejte nic zpět. Tehdy bude vaše odplata veliká a budete synové Nejvyššího, neboť on je laskavý i k nevděčným a zlým.

 • Zdeněk Spálovský vstoupil do historie svým soudním sporem s prezidentem Václavem Havlem za články, kterém o něm publikoval v našich i zahraničních médiích. Naší redakci časopisu Špígl zaslal pan Zd. Spálovský k uveřejnění tento otevřený dopis:

  Václave Havle, tímto dopisem doplňuji otevřený dopis ze dne 1. 8. 1993. Když jsme spolu jednali 27. 12. 1989, varoval jsem Vás, abyste se neopovážil omlouvat Němcům, pokud tak učiníte, budu první, kdo se proti Vám postaví. Mám k tomu to největší právo, jak se v tomto dopise dozvíte. Nechtěl jsem hovořit o protektorátní minulosti Vaší rodiny, protože zastávám názor, že děti nemohou za chyby a zločiny svých rodičů, pokud i ony nepokračují v jejich zločinech. Vy jste převzal štafetu sionsticko-nacistickou a pokračujete ve zločinu vlastizrady, které se dopustil Váš otec a strýc, proto jste plně vinen. Váš otec a strýc byli členy organizace sv. Pavla, která byla založena v minulém století a trvá dodnes. Tato organizace má za úkol germanizaci Evropy a likvidaci slovanských národů, což napsal K.Marx-Mardochej v roce 1849. „Úplný zánik Jihoslovanů jest požadavkem evropské kultury, protože budou poněmčeni a pomaďarštěni. Jsou to banda lupičů a příští světová válka přinese zánik Jihoslovanů. Čechové, k nimž chceme Moravany a Slováky počítat, ač řečí i minulostí se od sebe liší, neměli nikdy svých dějin, a tento nikdy neexistující národ činí si nároky na samostatnost? Nemají žádného práva na národní samostatnost a nemohou jí ani nikdy dosíci“. Toto citované je také součástí tajného učení KABALA. Další historický výrok, který je V. Havle naplňován s Vaší přímou pomocí:, že : „My nejsme potomci oné husitské šlechty, která protestovala roku 1415 na Sněmu českém proti Koncilu kostnickému, ale jsme potomci oné šlechty, která u Lipan porazila Tábority a na Bílé hoře husitské stavy…“. Karl von Schvarzenberg roku 1889: „My vidíme v husitech ne slavné bohatýry, ale bandu lupičů a žhářů 15tého století. A my Schwarzenrbergové, budeme bojovat proti vám, novohusitům“. • Ve službách Kohla a Německa Tak, jako Henlein plnil rozkaz Hitlera, tak Vy Václave Havle plníte vůli Helmutha Kohla a Německa. K tomuto lokajství Vás zavazuje Vaše členství v organizaci sv. Pavla a německé občanství. Aby byl beze zbytku splněn plán likvidace naší země Československa, kterým jste byl pověřen, byl Vám určen Karl Schwarzenberg-jako kurátor, protože Váš alkoholismus nezajišťoval toto plnění. Proto K. Schwarzenberg zastával takovou významnou funkci na hradě, dostal ihned státní občanství a majetek. Tento tzv. „potomek“ cizácké a nepřátelské šlechty nemá právo do naší země vůbec vkročit, natož aby měl tyto výhody. Vždyť nejen já-plnoprávný občan Československa Jsem žádná práva ani majetek nedostal, přestože jsem prošel peklem nacismu a komunismu. Deklarace je německý diktát. Tímto je uznána Mnichovská dohoda a Protektorát a naše podřízenost Německu. Dopustil jste se Václave Havle toho nejhoršího zločinu vlastizrady na naší vlasti. To, co nestačil uskutečnit Váš otec a strýc s německou podporou a pomocí, dokončujete to teď Vy, pod rouškou sametu, humanity a Listiny lidských práv, které zneužíváte s cynismem, Vám vlastním. Hitler dosazen a financován Amerikou? Adolf Hitler, také člen organizace sv. Pavel, byl osobním přítelem obou Havlů, kteří pro něj oficiálně pracovali od roku 1933 proti naší republice. I když byli členové významných zednářských lóží, o tom věděli nacisté a samozřejmě i Hitler, protože byl ortodoxní Žid, dosazený a financovaný Amerikou, proto těmto dvěma Havlům se nesmělo ublížit. Byli pod ochranou samotného Hitlera. Toto je důkaz, co sionistický nacionalismus, který obsahuje: kapitalismus, komunismus, fašismus, nacismus a globalizaci naší planety Země, který i Vy, Václave Havle teď připravujete. Po okupaci v roce 1939 bylo zřízeno v Lucerně sídlo SD-Sicherheitsdienst a Gestapo. Oba Havlové pracovali jako agenti. Byly tam zřízeny konspirativní byty, kde získávali občany ke spolupráci s SD a Gestapem. Váš strýc zajišťoval pro Gestapo a SD večírky, hony a zábavy s děvčaty, a optoval německou národnost i německé občanství. Váš strýc pak dostal doklady na německé jméno a příjmení a stal se tak řádným německých úředníkem pražského Gestapa. Já jsem ho osobně poznal, když mně zatýkal pod jménem Klaus Wiedermann. Než byla ještě provedena okupace Československa, měl už Váš strýc a otec vytvořenou organizaci agentů, kteří pak „údajně“ pracovali jako skutečný odboj. A tak mohli pronikat do skutečného odboje a likvidovat naše nejlepší lidi. Mají na svědomí mnoho našich občanů, které dostali do vězení a koncentračních táborů. Osobně přede mnou oba zabili 3 lidi. Mají podíl na likvidaci štábního kapitána Morávka, pplk. Balabána, pplk. Mašína a také podíl na zatčení a věznění v koncentračním táboře s Dr. Miladu Horákovou. Tajně hlídali Heydricha Když byl do Protektorátu přidělen Heydrich s úkolem likvidovat členy zednářských lóží a zlikvidovat nás československý národ, Hitler žádal Vašeho strýce, aby Heydricha tajně hlídali. Byl rodinným přítelem Vaší rodiny a Vás Vaclave Havle, Heydrich choval na klíně a přitom netušil, že je vlastně hlídán. Heydrich byl ve skutečnosti odpůrcem Hitlera a pátral po jeho původu. Byl i tvrdým odpůrcem nejen Hitlera, ale i zednářských lóží, které nemilosrdně likvidoval bez slitování. Přesto Vašeho otce a strýce se ani nedotkl. Když Heydrich poslal své 2 agenty do Polné, Váš strýc okamžitě podával zprávu Hitlerovi, s nímž měl přímý kontakt. Byl to Hitler, který okamžitě žádal Ameriku o likvidaci Heydricha. Plán likvidace byl proveden na pokyn Beneše. Byl to Váš otec a strýc, Václave Havle, který určil Lidice k likvidaci, jako údajnou pomstu za násilnou smrt Heydricha. Proto Váš otec a strýc mají na svědomí lidickou tragédii. 4. ledna 1944 jsem předával zprávu v Praze spolu s varováním. Následující den 5. ledna se mělo konat navázání styku. Protože bylo podezření, že jde o provokaci a nebyla tedy jistota, že jde o skutečnou skupinu odboje, byl jsem proto požádán o pomoc. Žena, která byla k tomu spolu se mnou určena , měla vystupovat jako moje údajná matka, tím mi měla v případě potřeby krýt záda. Na dohodnuté schůzce v 10 hod. před Národním divadlem jsem tomu, kterému jsem předával zprávu, byl sražen k zemi, a od ND vyběhli nějací muži. Chtěl jsem utéci, ale ten, který mně tam čekal, mně už nepustil. Dostal jsem ránu a upadl na zem. Přiběhla žena, která mi měla krýt záda jako moje údajná matka, přiběhla na místo a začala volat na muže, který ke mně přiběhl a kopl do mně: „Pane Havel, co Vám můj syn udělal, že do něho kopete?“ Ten člověk německy odpověděl „Ich bin nicht Havel, Ich bin Klaus Wiedermann!“ „“ Ale já vás pane Havel přece znám““, reagovala ona moje fiktivní matka. „“Jste přece Miloš Havel a ten vedle vás je Václav Havel a ten vedle něho je Pružinský Klaus““. Jenže v ten moment udělala moje fiktivní matka osudovou chybu. Klaus bylo totiž krycí jméno. Váš strýc a ti ostatní kati začali okamžitě řvát a Váš otec zaječel: „Tak přece!“. Následně započal ten pravý bestiální výslech. Na týrání jich tam bylo dost. Když jsem zvolal „Maminko“, tak váš tatínek Václave Havle, mě začal dávat facky. A uměl je dávat pořádné, protože téměř po každé jsem omdlel. Moji fiktivní matku strašně mlátili a když omdlela, tak ji křísili a znovu bili. Strhli z ní šaty, mlátili ji nějakými pružnými holemi. Váš strýc běsnil a šílel, protože ta paní nepromluvila. Když se probrala, snažila se vstát, ale už nemohla. Neměla na sobě téměř už žádné oblečení. Váš strýc ještě s jedním chlapem se k ní naklonil a zařval „Ty čechiše švajnehund, budeš mluvit?!!“. A ta paní z posledních sil ještě řekla „Pane Miloši Havle, vy jste lidská bestie“. Váš strýc v amoku popadl hůl a udeřil ji tak nešťastně, že ji zabil. Před mýma očima. Byl to otřesný šok, začal jsem plakat a volat „Maminko, co ti to udělali?“ Co se dělo dál, už nevím, protože jsem se probral až na kobce na Pankráci. Nebudu Václave Havle popisovat, co se zde dělo a čím jsem prošel. Zde mně už vyslýchali Němci. Já jsem své jméno, kdo jsem, nevyzradil. Byl jsem si vědom, co by to znamenalo pro moji rodinu a pro naši odbojovou organizaci. Ztratil jsem pojem času, vím, když mně odváželi do Berlína, bylo už teplo. Dali mně na kobku, kde byli dva Dánové. Při výslechu mně vždy svlékli do naha, pověsili na dobytčí háky za nohy a bičovali mně. Gestapák, který mně vyslýchal, byl sudetský Němec. Sám mi řekl, že pochází od Karlových Varů a že mi nařizuje, že se musím vždy hlásit jako „čechiše švajne hund“. To jsem nikdy neudělal, a tak jsem byl bit nějakým bičem a pěstmi. Oba moji dánští spoluvězni mi byli velkou oporou, opatrovali mně, hladili. Byl jsem na konci svých fyzických sil, nemohl jsem už chodit. Pár dnů jsem měl pokoj a klid. Pak přišel další výslech, a k mému překvapení v nějaké kanceláři, ale byla nějak téměř holá, nezařízená. Byl tam stůl a židle a na nich kolem stolu seděli nějací muži v uniformách, ale i v civilu. Měli tam alkohol a byli mírně podnapilí. A pak se představili . Byli to Váš otec, strýc, Pružinský Klaus a ten další byl Klaus Wifer a rezidenti oddělení pražské SD. Byl tam s nimi i malý chlapec v uniformě Hitlerjugend. Stál vedle Vašeho otce, ten ho hladil po hlavě. Pak najednou Váš otec na mně zařval, proč se nehlásím, jak mám, jak se jmenuji a kdo vlastně jsem. Mlčel jsem. A tak mně nechali svléci do naha a bičovali mně na chodidlech a řvali, že to tentokrát oni ze mně dostanou. Nemohl jsem se postavit, klečel jsem. Pak ke mně přistoupili ti v uniformách a Váš otec. Všichni měli v rukou sklenky s alkoholem a popíjeli. Jeden gestapák na mně zařval „Du čechiše schweine hund, budeš se tak hlásit nebo ne?!“ Zakroutil jsem hlavou , že ne. Kopl do mně, z pokleku jsem upadl na podlahu, Ten malý chlapec, kterému bylo asi 8 let, přiběhl ke mně a kopal do mně. Kopal tak dlouho, až jsem začal močit krev, teprve přestal, zvedl ruku a vola „Sig Heil, Heil Hitler!“. Pak ke mně přistoupil gestapák s vaším otcem a něco říkal vašemu otci. Ten se smál, kýval hlavou a něco německy odpovídal. Pak přivedli moje dva dánské spoluvězně. Ten gestapák mi řekl, pokud se tak nebudu hlásit, že oba spoluvězně zastřelí. Neuvěřil jsem, že by to udělali. Zakroutil jsem proto hlavou, že to neudělám. Gestapák vytáhl pistoli a chtěl na oba Dány střílet. Jenže k němu přistoupil Váš otec, Václave Havle, vzal gestapákovi z ruky pistoli a ty dva spoluvězně zastřelil. Byl to pro mně velký šok. Ten malý chlapec k oběma zastřeleným přiběhl a začal do nich kopat a zase volal „Sieg Heil, Heil Hitler!“ Váš otec ho za to chválil a hladil ho po vlasech. Hladil chlapce, kterému v té době, tj. v roce 1944, bylo 7 – 8 let. Pak přivedli další tři vězně. Jeden z nich mluvil francouzsky. Váš otec a strýc začali řvát, že je také zastřelí, pokud se neohlásím jak mám. Neměl jsem před těmi stvůrami, kteří toho byli schopní, žádnou šanci, chtěl-li jsem těm vězňům zachránit život. V kleče jsem se hlásil „Herr komandant, ich bin heftling čechiše švajne hunde. Ohne nahme“. Tak huronský křik a řehot jsem do té doby ještě nikdy neslyšel, co ze sebe vydávali. • Odsouzen jako nepřítel Třetí říše 25. května 1944 jsem byl nějakým soudem souzen jako nepřítel Třetí říše pro nepřátelskou činnost proti ní. Svědkové byli Váš strýc, Váš otec, Pružinský Klaus a Klaus Wilfer. Na základě jejich svědeckých výpovědí, kterými dokazovali, že patřím k nepřátelské organizaci, a že jsem se ohlásil přesně podle domluvy, soud dospěl k jednoznačnému závěru. Jsem členem nepřátelské organizace, která je zaměřená škodit Velkoněmecké říši a jejímu zřízení. Proto jsem byl odsouzen k trestu smrti s podmíněným odkladem tři měsíců. Nesdělím-li v té lhůtě svoje jméno a nacionále, budu popraven. Tlumočník, který celý proces tlumočil, byl pravděpodobně Čech, mluvil perfektně česky. Za krátkou dobu s několika dalšími spoluvězni jsem byl převezen do koncentračního tábora Mauthausen. Než jsem byl dán na oddělení transportu, bylo mně na předloktí levé ruky vytetováno číslo 80 943. • Vězněm v Mauthausenu V Mauthausenu jsme projeli nějakým tunelem. Přebral mně vězeň, Který mluvil česky. Než mně předal na celu, ptal se mně, jak se jmenuji a odkud jsem. Řekl jsem, že nevím. Na cele se mnou už byli tři vězni ve vězeňských šatech a byli odsouzeni k trestu smrti. Když se za mnou zavřeli dveře, jeden z nich mi povídá „Ani nám neříkej svoje jméno, ani odkud jsi. Vydrž a nezraď“. Později jsem se dozvěděl, že to jsou příslušníci demokratické pravice Ing. Zdeněk Čech, Dr. prof. Jindřich Spáčil a prof. Mirek Neumann. Cela byla holá, spali jsme na holé zemi, ven jsme nesměli. Ten vezeň, který mně převzal s dozorcem, byl kápo a placený agent gestapa, pomocník kata. Byl to Antonín Novotný-budoucí prezident Československé socialistické republiky a první tajemník ÚV KSČ. Jednou se mně zeptal můj spoluvězeň Ing. Zdeněk Čech, čím je můj otec. Řekl jsem, že obchodník. Vtom se otevřely dveře, vletěl do nich Novotný a zvolal „Živnostenský parchant!“ Poslouchal za dveřmi, co si vyprávíme. Ant. Novotný trval na mojí popravě i mých spoluvězňů. Bohužel, také to i dokázal. Odvedli nás na celu smrti a ti tři byli popravení v pořadí přede mnou. Když přišla řada na mně, otevřeli se dveře a někdo zařval „Halt!“ a něco německy volal. Dozvěděl jsem, že poprava nesměla být provedena, protože už lhůta tří měsíců ještě neuplynula. Později jsem se dozvěděl, že to organizace, kterou vedl JUDr. Jan Uher, vyvinula všechnu svoji moc, aby mně tajně dostala ven z Mauthausenu. Vážil jsem tenkrát pouhých 25 kg. Václave Havle, Váš otec a strýc mají podíl na následné likvidaci JUDr. Jana Uhra, ale i pplk. Ing. Jiřího Melichara, vypálení Javoříčka a vyvraždění všech osob mužského pohlaví od 15 let věku. Váš otec i strýc byli bestiální zrůdy, které Vy, dnes oslavujete, což svědčí o Vašem skutečném charakteru. • Co obsahuje tajná přísaha Václave Havle, plně jste převzal jejich odkaz, který naplňujete. Plníte tak přísahu, kterou jste skládal v Izraeli opřen o Zeď Nářků a při Vašem svěcení do 30. svěcení v 1. stupni. Jednáte přesně, jak jste slíbil, tj.: Rozbít náš stát, podrazit lid, nadělat z nás otroky a poslušné stádo konzumentních tvorů, vnutit lidem apatii, nezájem o věci veřejné, lhostejnost, musela narůst kriminalita, drogy a tím rozbít morální hodnoty společnosti. Jednáte přesně podle svého zasvěcení: Já, jedině já, vše k vůli mně, vše pro mně, a to všemi možnými dostupnými prostředky. Václave Havle, přísaha, kterou jste skládal v Izraeli, byla přísahou Bohu Zla-Jáhvemu-Luciferovi a Satanovi. Nejsem fanatik, ale naprostý realista. Zlo, ve kterém stojíte, muselo se projevit, odhalit svoji tvář. To se stalo. Promítlo se v rozkladu našeho státu, jeho rozdělení a vzniku konzumní materialistické společnosti, kdy na první místo ve stupínku životních hodnot se ocitly peníze, majetek, rozkrádání, tunelování…. Já, na rozdíl od Vás, skládal jsem přísahu Žvotu, Pravdě a Spravedlnosti. Tomu Bohu, který stvořil Vesmír, planetu Zemi, Člověka a Přírodu. Soud o který jsem s Vámi požádal, není sporem dvou jedinců, ale systémů. Dobra a Zla. To, že jste mi tzv. dal milost o kterou jsem nežádal, svědčí o tom, že jste usiloval o to, abyste mi zavřel hubu. Tím, že jste odmítl i moji nabídku společně vystoupit k danému tématu v české televizi i zahraničních, jednoznačně svědčí o tom, že z pravdy máte strach. Ale ona stejně vyjde najevo. Proto říkám: Buď život nebo smrt, buď pravda nebo lež, buď spravedlnost nebo zločiny a bezpráví. Buď já, a ten československý dobrý a obelhaný a okradený lid a moje vlast a nebo Vy, a ta banda vlastizrádných zločinců, které chráníte a kterým tolik vyhovujete. Proto žádám referendum, protože jedině lid je pánem ve své vlasti a z jeho vůle musí pocházet všechna moc ve státě. Máte-li Václave Havle, tak silnou podporu lidí, jak uvádí sdělovací prostředky, nemáte se čeho bát. Navrhuji, jen pro nás dva, dialog v České televizi. Totéž navrhuji Václavu Pružinskému-Klausovi, po našem pohovoru. Těším se na ten rozhovor, věřím, že bude a loučím se tak, jak jsem se musel hlásit Vašemu otci a strýci: „Herr komandant, Heftling tsechische schweine Hund Nr. 80 943, ohne Name“.

  Zdeněk SPÁLOVSKÝ z Kroměříže

  Dovětek: Tento otevřený dopis Zdeňka Spálovského byl otištěný 9. května 2001 v časopise Špígl v České republice, ale i v řadě dalších médií v zahraničí. Václav Havel s panem Zdeňkem Spálovským neměl odvahu v České televizi vystoupit. Ač proklamoval „Pravda zvítězí“, pravdy se bál. Jenže pravdu nelze utajit. Mnozí pamětníci sice již nežijí, ale zůstala řada dokumentů, které byly uchráněny před likvidací, které vypovídají a potvrzují nejen to, o čem napsal pan Zdeněk Spálovský a vyzval Václava Havla ke konfrontaci.

 • Rev 2:9 : Znám tvé soužení a chudobu (ale jsi bohatý), i rouhání těch, kteří si říkají Židé, a nejsou, ale jsou shromáždění satanovo.
  Rev 3:9 : Hle, dávám ti ze shromáždění satanova ty, kteří si říkají Židé, a nejsou, ale lžou. Hle, způsobím, že přijdou a pokloní se u tvých nohou a poznají, že jsem si tě zamiloval.

 • Zidi v politice a bankovnictvi by nemeli mit misto. To je pravda. Všude kde vládnou, což je v celém tzv. západním světě se všechno jen zhoršuje. Židé jsou od přírody bezpáteřní křiváci a intrikáni s nezvladatelnou touhou po moci a mamonu. Jejich chování připomíná mafii nebo sektu, drží pospolu, striktně dodržují mocenskou hierarchii a bez řečí slouží nejvyšší mocenské židovské smetánce (to vidíme na tom, jak všichni ti židé ve vládách západu odkývají vše, co nařídí globální protektor za oceánem). Také jeden druhému dláždí cestu k penězům a moci stylem vyhození původních špičkových odborníků nežidů z důležitých míst ve správě země, v médiích nebo třeba v bankovním sektoru atd. a dosazení vlastních lidí mnohdy absolutně neschopných, zato ale všehoschopných.

 • Nekde jsem cetla: „Kdyz je ti dvacet let, tak mas tvar takovou, jakou ti dal Buh.
  Kdyz je ti ctyricet, mas takovou tvar jak si ji upravis.
  Kdyz je ti sedesat+, mas takovy ksicht, jaky si zaslouzis
  Ta Havlova vystizna busta tomu odpovida. Vypada jako neandrtalec z doby kamenne.

 • Havel je smutne obdobi ceskych dejin. Vsechno obratil naruby. Otevrel brany k rodinnemu stribru Ceskoslovenska. Mizerny clovek, trapny pisalek a nejhorsi prezident. Byl to zloduch v lidske podobe. Havlovic rodina patrila k jednem z nejbohatsim zidovskym klanum v Praze. Zidi v politice a bankovnictvi by nemeli mit misto. At se podivam kam se podivam zidi ve vladach a financich vzdy skodi hostitelskemu narodu. Havlova kreatura je toho zarnym prikladem. Byl to prachsprosty zidovsky zradce ceskeho naroda.

 • Pripájam sa k obžalobe v plnom rozsahu.
  Len škoda, že už nežije aby mohol byť aj súdený a odsúdený. Najlepšie za vlastizradu.
  Morálne ho ľudia so zdravým rozumom už odsúdili.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*