Obsah červnového čísla Vědomí

Obsah červnového čísla Vědomí

vedomi

Tereza Spencerová, vynikající novinářka a toho času hlavní editorka Literárních novin, se v hlavním tématu čísla blíže podívala na takzvaný krymský projev ruského prezidenta Vladimira Putina, který je podle ní mnohem důležitější, než by se mohlo jevit. Co všechno v něm zaznělo? Ve své analýze Tereza přináší množství pozoruhodných informací a souvislostí, které naznačují, že staré pořádky, určované jedním hegemonem – Spojenými státy americkými –, končí, stejně jako unipolární svět.

V pravidelné rubrice komentovaných zpráv, kde s nadhledem a vtipem glosujem významné události, zmiňujeme tentokrát nenápadné rozhodnutí Evropského soudu, které hrozí masivní cenzurou internetu, či smrtící byznys s chemoterapií, která je podle jedné studie v 97 procentech neúčinná.

Neunikla nám ani nebezpečné vakcína proti rakovině děložního čípku, kterou firma Merck prodává mladým ženám i přesto, že ví o její škodlivosti a neúčinnosti, a odmítá ji stáhnout z trhu, neboť jde o její nejvýdělečnější produkt, ani odhalené „tajemství“ parníku Lusitania, jehož potopení vedlo k urychlení zapojení USA do první světové války.

V pohádce o Bhútánu píše Jan Petrák o jedné zapomenuté buddhistické zemi, která jako jedna z posledních odolává globalizaci. Panuje v ní moudrý král a místo hrubého domácího produktu se tam měří hrubé domácí štěstí a lidé

V rozhovoru s astrologem a hvězdou české alternativní scény Antonínem Baudyšem se dozvíte, proč se hvězdopravectví dostalo do těsného sousedství psychoterapie. Tonda, který je známý svou otevřeností a bezprostředností, vypráví i o síle, která nás nutí přecházet od vnějšího k vnitřnímu, a tím nás tlačí k mistrovství, i o evoluci vědomí a jiných světech.se modlí za blaho veškerého života ve vesmíru. Můžeme se jejich štěstím nakazit i my?

V rozhovoru s astrologem a hvězdou české alternativní scény Antonínem Baudyšem se dozvíte, proč se hvězdopravectví dostalo do těsného sousedství psychoterapie. Tonda, který je známý svou otevřeností a bezprostředností, vypráví i o síle, která nás nutí přecházet od vnějšího k vnitřnímu, a tím nás tlačí k mistrovství, i o evoluci vědomí a jiných světech.

Známý slovenský novinář a dopisovatel Vědomí Ľubomír Huďo rozebírá masakr občanů v ukrajinské Oděse šílenci z Pravého sektoru, který mainstreamová média ostudně přešla slovy, že se „zapálili sami“ či uhořeli“. Kdo útok vyprovokoval a čemu měl posloužit? Proč jsou masakry jedné stryn zlehčovány a druhé zveličovány? Proč se jede stále podle stejného scénáře a proč to stále vychází?

V článku Zákoutí mentální impregnace Jan Petrák, který se zabývá parapsychologií v podstatě od dětství, přináší pozoruhodné informace o tom, jak každá myšlenka zanechává ve vesmíru svůj otisk a co má společného nehoda jednoho letadla s tím, čemu věnujete svou pozornost.

A to není zdaleka vše. Červnové Vědomí si můžete zakoupit na našich odběrných místech a níže objednat předplatné dalších čísel. Stáhnout si lze i letáček, který můžete rozdávat lidem, o kterých si myslíte, že by je mohl bavit otevřený a nezávislý časopis pro všechny, kteří chtějí být opravdu svobodní.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*