Oběť násilí, 15 letá dívka, nestojí politikům za podporu?

Oběť násilí, 15 letá dívka, nestojí politikům za podporu?

Politici účelově papouškují, jak je pro ně důležitá naše země a naši občané, ale 24.8. k soudu v Ústí nad Labem s africkým násilníkem, který brutálně znásilnil 15 letou dívku, k odvolacímu soudu po skandálně nízkém prvoinstančním trestu, dorazil pouze Tomáš Vandas.Kde byli předsedové „tradičních“ partají? Kde byli všichni ti předsedové „vlasteneckých“ subjektů? Kde byla alespoň symbolická podpora od všech těch „bojovníků“ za právo a spravedlnost, kteří se jako lídři všemožných partají tak bijí v hruď?

Žvanilové, ale „skutek utek“.

Jak asi reálně pomohou Vám, pokud se náhodou stanete obětí zločinu a justice se na Vás vykašle?

A jak je vůbec možné, že máme takovouto justici?

Až Vám zase budou politici před volbami cokoliv slibovat, vzpomeňte si na jejich reálné činy.

Jako bývalý kriminalista ÚOOZ SKPV PČR velmi těžce lidsky i profesně nesu absenci důsledného a důrazného potrestání pachatelů trestných činů. Vůči obětem, jejich rodinám i celé společnosti je to plivnutí do tváře.

Tento skandální stav je obžalobou všech, kteří jej zavinili. To se musí změnit!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Oběť násilí, 15 letá dívka, nestojí politikům za podporu?

  • Prečo anonymizujete tvár zločinca, právoplatne odsúdeného vo verejnom procese? Verejnosť má právo jeho tvár poznať, on sám stratil právo na ochranu tohto aspektu svojej osobnosti, v kontexte s jeho preukázane protiprávnym konaním a závažnosťou tohto konania.

    A k výške trestu: hanba sudcom! Ten odpad ľudskej spoločnosti sem prišiel nikým nepozvaný a zasiahol do práv, ktorých porušenie sa v jeho kultúrnom okruhu trestá smrťou. Prajem mu ju. A byť tým dievčaťom alebo jej otcom či bratom, tak …

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*