Obama řekl, že to tu řídí mimozemšťané a má zakázáno o tom mluvit

Obama řekl, že to tu řídí mimozemšťané a má zakázáno o tom mluvit

Zvláštní je, že Obamovu odpověď na dotaz, co jako prezident USA zjistil o mimozemšťanech a UFO, řada médií přeložila jako popření, že by se dostal k nějakým utajovaným informacím. Přitom za celou dobu rozhovoru nic nepopřel.

OK, byl to pořad typu „Uvolněte se, prosím“ a mohl jen celou dobu žertovat, ale

1) Téma není rozhodně nějak přímo žertovné nebo nepodstatné (NASA ostatně vynakládá miliardy na potvrzení existence mimozemského života resp. podmínek pro nám známý život), aby si otázka nezasloužila odpověď

2) Analýza řeči těla Obamy u této otázky ukázala dle experta na vysoké známky stresu

3) Nic nepopřel, jak tvrdí některé novinové titulky. Ve skutečnosti po žertech(?) „Mimozemšťané tu vše řídí“ vše zakončil „Nemám dovoleno nic říkat“ s nervózním úsměvem.

ufo nad bilym domem

Konec uculování

Zhlehčovat otázku mimozemského života nebo UFO je asi podobné jako by někdo zlehčoval existenci černochů nebo indiánů v éře před rozvojem mezikontinentální dopravy. Právě černoši nebo indiáni jsou zásadní součástí moderní historie, lidských práv, genocidy. Ano, kdyby tyto jiné rasy nám nyní nebyly dosud známé, mohly by být součástí zesměšňování „Člověk s černou barvou kůže?“, ale co nám jejich existence přinesla – vývoz otroků z Afriky, zásadní složku historie občanské války v USA, emancipace ve společnosti a nyní silné téma multikulturalismu.

To není k smíchu nýbrž vážná témata. A podobně a vážnější by bylo, kdybychom se jako lidstvo museli konkrétně a prakticky vyrovnat s fyzickou (či jinou) přítomností nějaké mimozemské rasy. Není asi moudré k tomu přistupovat jako děti žertující nad tím, že kluci mají pindíka a holky fifinku. Tyto pohlavní orgány jsou taky dost zásadní a popravdě stojí velkou měrou také za velkými událostmi dějin včetně typu vlády (patriarchát, matriarchát) nebo emancimace žen, feminismus. A v neposlední řadě samotného vzniku života! 🙂

Přitom k UFO a mimozemským návštěvníkům se často přistupuje právě tím dětinským posměšným způsobem jakoby to byl ekvivalent židovských anekdot. Ale v řadě případů se snažili apelovat i piloti a jiní pracovníci v letectví, že fenomén UFO párkrát málem způsobil střet s dopravním letadlem – či-li potenciální ztráty na životech. To už by vůbec nemělo být bráno s lehkostí jako „holky mají fifinku, a proto se s nima nebudeme bavit“ nebo snad pubertálním uculováním nad sexem, které často sahá i do pozdního života a dokonce manželé často ani nejsou schopni konzultovat sex.

Možná nebyl sex dobrá analogie, protože někteří dospělí lidé nadále projevují velice dětinský a pubertální přístup i k sexu, což je jedna z primárních biologických funkcí člověka ,a zjevně má i duchovní rozměr. Takže téma sexu by se možná mělo také dočkat emancipace k dospělému a hlubšímu přístupu podobně jako téma mimozemšťanů, které bývá bráno mnohem méně vážně než institut náboženství.

Zájem amerických prezidentů a jiných insiderů o UFO a mimozemský život

Například Bill Clinton byl údajně velký  nadšenec do tématu UFO. Prezident Jimmy Carter je také známý, že sám podal svědectví o svém vlastním pozorování UFO, a jako součást prezidentské kampaně sliboval, že odtajní všechny informace o UFO.

Steven Greer, který se snaží tato svědectví sbírat v jeho projektu disclosureproject.org, dokonce tvrdí, že i ředitel CIA mu řekl, že k informacím o UFO nemá přístup, a že by rád měl.

Někteří namítají – kdyby bylo spiknutí to vše ututlat, pak by o tom přece někdo musel promluvit. Jenže spousta insiderů z armády, vlády, tajných služeb, policie i vědecké komunity opravdu promluvilo. Mimo jiné i několik astronautů NASA, ze kterých jeden o svém osobním zážitku pozorování přistání mimozemské lodě svědčil i na zasedání OSN. Jiný astronaut výslovně před pár lety řekl novinářům, že měli instrukce mimozemšťany tutlat.

Tedy, co je tu furt k smíchu? 🙂

 1. Mají zjevně pokročilé technologie zatímco my tu údajně ještě ani neumíme vyrobit pořádnou baterku
 2. Má to kulturní  a společenské dopady

Mohli bychom rozebírat do podrobností jak pan John Podesta, poradce Billa Clintona (nyní Hillary Clintonové) jako své největší selhání roku 2014 označil neúspěch odtajnit záležitosti UFO (The Washington Post).

Dlouhodobě Podesta projevoval zájem se dopátrat pravdy. Ale americké úřady jsou tak komplexní a je jich tolik, že pořádně má zjevně přehled jen pár lidí.

Některé státy (např. Peru) údajně naopak berou záležitost mimozemšťanů a jejich přítomnost na Zemi jako hotovou věc. A jejich výzkum plně spolupracuje s veřejností.

Doporučuji zhlédnout linkovanou analýzu vyjádření Baracka Obamy a Billa Clintona, když byli na téma mimozemšťanů dotázáni. Řeč těla je obtížně ohlídat a na tomto principu pracují detektory lži. Vyjádření obou těchto prezidentů ukazuje chování, jakoby je otázka velmi rozrušila. Posuďte sami.

Podobně bylo analyzováno i vyjádření Clintona k aféře Moniky Lewinské. Zjevně projevoval stejné znaky, jako když lhal o jeho slavném poměru. Zřejmě to funguje, ačkoliv politici jsou myslím mnohem lépe cvičeni pro svou práci své pocity maskovat. Politik nevycvičený maskovat své pocity, bývá často nepopulární. Nemusí jít jen o lhaní, ale lidi prostě moc netouží ani po nervózních politicích. Přesto kamera umí zachytit situace, kdy to nezvládají.

Scénář utajení mimozemšťanů je možný a má mnoho možných motivů. Nejznámější jsou asi:

 1. Finanční (fosilní paliva a více zisku na méně efektivních technologiích než po zveřejnění nových potlačovaných sci-fi technologií)
 2. Obezřetnost, aby nedošlo k panice veřejnosti

Před časem jsem k tématu zpracoval trochu mé propagandy na Youtube (zejména o možných souvisejících technologiích):

 

 

 

Jiří Míka

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Není nad to všechny průšvihy, neúspěchy a přehmaty svést na mimozemšťany. Ještě měl prezident Obama dodat, že to myslí se všemi upřímě, ale ti mimozemšťané mu brání tu upřímnost realizovat.

 • Američany lze ovládat falešným pocitem svobody, penězi, silou, vírou a pokud to na někoho neplatí, předloží se mu, že to řídí mimozemšťané a tudíž nejde na tom nic měnit. Podstatná část Američanů je ovládána pomocí drog a ti takovým nesmyslům určitě uvěří.

 • A proč by nás to mělo zajímat ? Jestli jsou tak vepředu, že si lítaji sem a tam vesmírem jak kdyby se nechumelilo, tak si beztak budou dělat co chtějí a budou absolutně kašlat na nějaký náš názor. Navíc je docela pravděpodobné, že právě mimozemšťané budou dalším strašákem po teroristech a místo „war against terror“ tu bude „war against ET“ jako příjemný nástroj na pacifikování neposlušných států. Časem se totiž terorizmus ohraje a každému bude jasné, že ho nedělají normální lidi, ale je nástrojem států a bohatých organizací, které fanatiky za těžké peníze cvičí a vyzbrojují.

 • „UFO“ je jeden z největších podvodů zla na světě. Projekt Nasa Blue Beam předpokládá použití tohoto fenoménu pro falešnou záchranu „mimozemšťany“, s projekcí ve 3D. Ta věc bude zabíjet ty, kteří neznají Pravdu. Tito „UFOni“ jsou z pekla. Najděte si svědectví lidí, kteří byli těmito „UFO“ uneseni, zabírá ba ně jediné Jméno: Ježíš Kristus. A prchají odkud přišli.
  Zj 16:13: Tehdy jsem uviděl z úst draka, z úst šelmy a z úst falešného proroka vycházet tři nečisté duchy podobné žabám.
  Zj 16:14: Jsou to duchové démonů, kteří konají divy a vycházejí ke králům země a celého světa, aby je shromáždili k bitvě toho velikého dne Všemohoucího Boha.
  Zj 16:15: „Hle, přicházím jako zloděj. Blaze tomu, kdo bdí a střeží svá roucha, aby nechodil nahý a nebyla vidět jeho hanba.“
  Zj 16:16: A shromáždil je na místo, které se hebrejsky jmenuje Armagedon.
  Amen

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*