Obama připouští, že mimozemšťané kontrolují USA: dělal si legraci?

Obama připouští, že mimozemšťané kontrolují USA: dělal si legraci?

Prezident Barack Obama hovoří s Jimmym Kimmelem během nahrávky “Jimmy Kimmel Live“ v Los Angeles, Kalifornie – 12. března 2015. Foto: Getty Images/Michael Salla

Při posledním živém vystoupení v Jimmy Kimmel Live prezident Barack Obama učinil podivné přiznání ohledně UFO. Řekl, že mimozemšťané kontrolují USA a že jsou zodpovědní za utajování vlády ohledně UFO. Podle LA Times a New York Magazine nebylo toto Obamovo připuštění ničím jiným než vtipem, který učinil při poslední noční comedy show, jež poukazovala na jeho suchý smysl pro humor. Ale bylo to tak? Nedávné odhalení týkající se tajemství UFO, odhalení Johna Podesty, prezidentova bývalého poradce Bílého domu pro změny klimatu a energetickou politiku, naznačuje, že Obama to myslel vážně, že situaci nemá pod kontrolou.

US-POLITICS-OBAMA-KIMMEL

Zde je to, co řekl Obama, když reagoval na Kimmelera, podleLA Times:

Kimmel chtěl vědět, zda se Obama pokusil dostat se na kloub „spisům UFO“ ohledně záhadné pouště známé jako Area 51.

“Mimozemšťané nedovolí, aby se to stalo,” žertoval Obama. “Odhalil byste všechna jejich tajemství. Oni nad námi vedou přísnou kontrolu.“

„Ale prezident Clinton jednou řekl, že tuto záležitost zkoumal a nic nenašel,“ protestoval Kimmel. “To je to, co nám bylo nařízeno říkat.“ – reagoval Obama.

Obamovy poznámky přicházejí jen měsíc po Podestově tvrzení, že jeho největším selháním za celý rok 2014 bylo: “Opětné nezajištění odtajnění spisů UFO.“

Podesta očividně obdržel informační brífink od zastánce odhalení UFO, Dr. Stevena Greera, v červenci 2009, a to o alternativních energetických zdrojích, používaných mimozemskými návštěvníky, kteří nás navštěvují. Je-li to pravda, pak se zdá, že když byl Podesta ustanoven jako Obamův hlavní poradce pro energetickou politiku v roce 2014, pokusil se vypáčit utajené informace o energii a pohonných systémech plavidel UFO.

Podestovo otevřené přiznání toho, že se to nepovedlo, bylo interpretováno jako důkaz, že existují silné vládní a/nebo korporační složky, prosazující utajování UFO. Obamovy poznámky nadnášejí další možnost. Sami mimozemšťané, přinejmenším někteří z nich, hrají zásadní roli při udržování utajování UFO.

Možnost, že mimozemšťané jsou na Zemi a ovlivňují veřejnou politiku hlavních národů jako jsou USA, není zase tak divná, vzhledem k tomu, co na toto téma museli říci ostatní hlavní světoví lídři.

Například ruský premiér Dmitrij Medveděv řekl 7. prosince 2012, že ruští prezidenti jsou tajně seznamováni s faktem o mimozemšťanech, žijících mezi námi a k tomu byla sestavena přísně tajná agentura, která monitoruje mimozemské aktivity. Medveděvovo prohlášení jasně naznačuje, že mimozemšťané žijící mezi námi uplatňují nějaký druh vlivu na lidské záležitosti.

Podle Paula Hellyera, bývalého ministra obrany Kanady, dosáhly Spojené státy dohody s mimozemšťany, kteří tajně žijí na americké vojenské letecké základně v Nellis. Hellyer tvrdí, že si nechal potvrdit tyto informace o UFO a mimozemšťanech od vyšších armádních důstojníků z amerického letectva. Hellyerova tvrzení byla citována v příběhu Fars News Agency, tedy že USA je řízena Vysokými bílými mimozemšťany. Tento článek se objevil ve Washington Post a v dalších médiích.

Obamovo tvrzení o kontrole mimozemšťanů může být ve zmíněné comedy show učiněno částečně žertem. Přesto to nezamítá možnost, že pod jeho suchým humorem byla znepokojující pravda. Američtí prezidenti jsou bezmocní při říkání pravdy o UFO a mimozemském životě – pokud tak neučiní způsobem, který se drží věrohodného popírání, jako se to objevilo v pořadu Jimmy Kimmel Live.

zdroj : http://exopolitics.org překlad: http://www.exopolitika.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*