Nové vylodění nelegálních imigrantů. Darem přiváží svrab a parazitózní nákazu !!!

Nové vylodění nelegálních imigrantů. Darem přiváží svrab a parazitózní nákazu !!!

Nelegální migranti, kteří byli zachráněni včera ve vodách Sicilského průlivu, pocházejí v naprosté většině z Bangladéše. V Bangladéši je válka ??? 10% trpí svrabem a zavšivením – pediculosis

Loď s nelegálními imigranty. (ilPopulista)
Loď s nelegálními imigranty. (ilPopulista)

Do přístavu Reggio Calabria dorazila loď britského námořnictva „Echo“ s 182 migranty. Tato skupina se skládá z 176 mužů a šesti žen. Na lodi je také 31 nezletilých. Migranti, kteří byli zachráněni včera ve vodách Sicílského průlivu, v naprosté většině pocházejí z Bangladéše.

Jejich zdravotní stav je považován pracovníky Pohotovostní lékařské služby a Charity celkově za dobrý. Obě dvě složky se podílejí v přijímací a podpůrné činnosti koordinované prefekturou Reggio Calabria. Přibližně 10% migrantů má svrab a vši.

Ministerstvo vnitra připravilo provizorní distribuční plán, který předpokládá v nejbližších hodinách transfer 180 migrantů a takto budou rozděleny: 50 v Lazio, 25 v Emilia Romagna, 50 v Campánia, 30 Marche a 25 v Toskánsku.

Takže se necháme překvapit co se zase roznese po celé Itálii, protože svrab a vši jsou vidět pouhým okem a jak sami vidíte … nějaka karanténa … ta se prostě nekoná !!!

Plavidlo podílející se na dovozu migrantů. (Ansa)
Plavidlo podílející se na dovozu migrantů. (Ansa)

http://www.ilpopulista.it/news/15-Gennaio-2017/9487/nuovi-sbarchi-di-clandestini-portano-la-scabbia.html#.WHtVcEwlVCY.facebook

http://www.ansa.it/calabria/notizie/2017/01/15/a-reggio-calabria-nave-con-182-migranti_c0cb6abc-05e7-477e-b751-7ad763054630.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nové vylodění nelegálních imigrantů. Darem přiváží svrab a parazitózní nákazu !!!

  • Zabijíme ptáky a zvířata s podezřením na ptačí chřipku. Ale co s vetřelci, kteří jsou nosiči zákeřných a vážných chorob a na které naše zdravotnictví nemá peníze, neví si ani rady s některými chorobami a v takovém množství v jakém okupují Evropu je toto nebezpečí více než hrozivé. Jediné řešení zákaz vstupu. A toto by si měli uvědomit ty neziskovky, které jsou třeba pod patronací Sorose , že jdou proti vlastním lidem, že je to v konečné fázi semele také až dokončí práci užitečných idiotů.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*