Nová zpráva odhalila, že islámský terorismus v Evropě vzrost o 725 procent

Nová zpráva odhalila, že islámský terorismus v Evropě vzrost o 725 procent

Nová zpráva národního bezpečnostního think-tanku CSIS odhalila, že islámské teroristické útoky v Evropě vzrostly mezi lety 2007 a 2017 o 725 procent.  

Toto číslo, které zahrnuje jak úspěšné, tak i neúspěšné útoky, opět zdůrazňuje skutečnost, že islámský terorismus je zdaleka největší hrozbou terorismu na Západě.Čísla také ukazují, že v moderních evropských dějinách byl v roce 2017 zaznamenán nejvyšší počet islámských teroristických útoků.

„Zřejmě to nemá nic společného s masovou migrací,“ odpověděl na tuto zprávu ironicky Donald Trump na Twitteru.

Zpráva však také upozorňuje na pravicový terorismus a tvrdí, že od roku 1994 došlo v Evropě k největšímu počtu útoků krajní pravice.

„Navzdory rostoucí rétorice proti přistěhovalcům ze strany krajní pravice, zpráva zjistila, že teroristické útoky také zřídka zahrnují nově příchozí uprchlíky nebo žadatele o azyl,“ píše ve zprávě.

Fantastické, takže to znamená, že útoky většinou údajně provádějí „integrovaní“ migranti?

Tvrzení, že nově příchozí přistěhovalci jsou zřídkakdy zapojeni do teroristických útoků, je také pozměněný nesmysl jednoduché matematiky.

Vzhledem k tomu, že v evropských zemích je mnohem více přistěhovalců než nově příchozích, větší počet již usazených migrantů bude odpovědný za velké množství teroristických útoků.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*