Nigel Farage byl pozván na inauguraci Donalda Trumpa

Nigel Farage byl pozván na inauguraci Donalda Trumpa

Nigel Farage má zajištěné své VIP pozvání na slavnost prezidentské inaugurace Donalda Trumpa, informoval britský deník Express.co.uk   

Bývalý vůdce UKIP poletí do USA týden před velkým dnem, který se koná dne 20. ledna na pozvání guvernéra Mississippi Phila Bryanta, který jej před volbami s Donaldem Trumpem seznámil.

Před Donaldovou inaugurací byly zavedeny operace masivního prověřování kvůli obavám z protestů z události ve Washingtonu.

Mezitím, co bezpečnostní služby USA organizují prověřování na nejvyšší úrovni pro ty, kteří byli pozváni na tento velký den, pan Farage má již zajištěné své místo.

Pan Farage poletí do hlavního města USA, kde se setká s panem Bryantem, blízkým spojencem Donalda Trumpa, několik dní před akcí.

Očekává se, že Farage bude mít bezkonkurenční přístup k novému prezidentovi podél ohrady ručně vybraných hostů a bude sedět na inaugurační platformě, kde bude sledovat přísahu.

Podle dobře informovaného zdroje, pan Farage se také zúčastní pompézního obědu, zúčastní se zahajovacího obřadu a dalších  událostí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*