Nigel Farage: Budu spolupracovat  „absolutně s kýmkoliv“, abych osvobodil Británii od EU

Nigel Farage: Budu spolupracovat „absolutně s kýmkoliv“, abych osvobodil Británii od EU

 

Vůdce UKIP oznámil, že jeho strana zahájí svou vlastní kampaň proti EU k chystanému referendu o výstupu Británie z EU, které David Cameron slíbil do konce roku 2017, uvedl server Express

Akce proti-bruselské strany budou oddělené od dvou jiných existujících kampaní vyzývající voliče Británie rozbít vazby země s EU.

Jedna z nich sídlí v Westminstru a je podporována euroskeptickými Konzervativci a Stranou práce, zatímco druhou kampaň vede multimilionář a podnikatel a také sponzor strany UKIP Arron Banks, který doufá, že přiláká podporu celebrit a dalších podnikatelů.

Foto: Getty images
Foto: Getty images

Nigel Farage uvedl, že bude spolupracovat s „kýmkoliv“, aby bylo možno čelit úsilí pro-Evropanů, jako je Tony Blair, lord Mandelson a Sir Richard Branson, kteří intervenovali, že by Británie měla zůstat pod kontrolou Bruselu.

Farage poukázal na tisíce členů strany UKIP, kteří budou moci spustit „pozemní kampaň“.

Farage také uvedl, že milióny hlasů, které přilákala jeho strana v nedávných volbách, by mohlo přinést 60 procent potřebných hlasů k vítězství v referendu pro volbu „NE“.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nigel Farage: Budu spolupracovat „absolutně s kýmkoliv“, abych osvobodil Británii od EU

  • Od EHS k EU uběhla dlouhá doba a vše se od základu změnilo. Po rozpadu RVHP, která byla rovněž utopií, se EU vydala stejnou cestou, jako socialistická ekonomická integrace. Přebujelá byrokracie má za následek, že si úředníci vymýšlí nesmysly a snaží se řídit každou hodinu života obyvatel Evropy. Přerozdělování má za následek, že se vynakládají peníze na nepotřebné projekty, studie, nikým nevolené a nechtěné úředníky … EU se stala černou dírou, která pohltila sama sebe. Díky byrokracii není možné pružně reagovat na měnící se vnější podmínky. Trend v EU udává Německo, které je od roku 1945 okupované USA a musí Američany poslouchat. USA mají životní zájem na krachu Evropy, protože to by mohlo zachránit Ameriku před vlastním bankrotem. EU je nereformovatelná, jako byl nereformovatelný socialismus. Jedinou šancí je rozpad tohoto nesmyslu v agonii a nastolení spolupráce na základě dvoustranných dohod mezi státy, které budou uzavírány svobodně a bez diktátu byrokratů zvenčí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*