Neuvěřitelné! Věra Jourová nám sdělila, jakou po volbách nesmíme mít vládu

Neuvěřitelné! Věra Jourová nám sdělila, jakou po volbách nesmíme mít vládu

Tak z téhle zprávy přechází jednomu skutečně zrak i sluch. A nezbývá mu, a též nám všem občanům tohoto státu, než uvědomit si cosi velmi smutného.

Dosavadní představa vlády, vycházející z vůle lidu, vyjádřené ve svobodných volbách, se z vúle Komise EU a z vůle české komisařky EU Jourové, stává představou mrtvou a pro dnešek už vyřízenou. A spolu s ní je samozřejmě mrtvou a pro dnešek už vyřízenou i dosavadní představa demokracie jako vlády lidu.Všechno bude od této chvíle a od tohoto mého vyjádření jinak, dalo se vyslechnout z výroků Věry Jourové, když v průběhu neděle oznamovala redaktorce webu Seznam Zprávy Tereze Šídlové, že „Ta představa“, jíž je míněna představa vycházející z názoru předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka, že po volbách by vládu mohla sestavit koalice ANO a SPD, „je pro mě naprosto nepřijatelná“!

Vyrazilo vám tohle diktátorské vyjádření dech z těla? Mi také. Ale nadechněme se, vzpamatujme se, a pokračujme v poslechu toho, co ještě má komisařka EU Jourová směrem k nám na srdci: „Rada bych viděla takovou vládu, která by posílila autoritu Česka v EU. Je to náš národní zájem a unikátní příležitost. Doufám, že po volbách bude vláda rychle nominována právě i kvůli nadcházejícímu českému předsednictví“.

Jistě, paní Jourová, rozumíme vám až moc dobře. Nominována rychle, ale nikoli podle vůle lidu čili podle výsledků voleb, ale podle toho, jak si přejete vy a spolu s vámi možná i evropská komise, jejímž jste členem. A otázka s tím související: Je-li představa vlády ANO a SPD nepřijatelná pro vás, znamená to, že nepřijatelná je i pro celou evropskou komisi a pro celé EU. A co v případě této všeobecné „nepřijatelnosti“ chcete dělat? Vyhlásit ČR válku?

A co přání českých lidí, paní Jourová, říká vám tohle ještě vůbec něco?

 

Lubomír Man
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

2 Komentáře “Neuvěřitelné! Věra Jourová nám sdělila, jakou po volbách nesmíme mít vládu

  • Je zneužitá a naučená jednat diktátorsky. Je jedno jaká vláda je a bude. Ta se již nezlepší, když ji nařizuje taková. Ona se tímto vyhlásila za vládce státu. Proč ukazuje své nečisté, hloupé nařizování, chvástání a neoprávněnou iluzorní nadřazenost? Kdo jí poštval? Příroda a její energie zrozená, nerozlišuje kdo je výš nebo níže. Připoutanost a dvojnost hýbe iluzorním světem energie hmoty a ukazuje zneužití a zkázu všech bez výjimky. Přestože je zrozená z hlíny kterou na sobě nevidí a zneužívá jí proti občanům, neznamená to, že v určitou karmickou dobu s ní opět nesplyne a ztratí vše, co svou iluzí vytvořila. Je neznalá přírodních zákonů času, karmy, kvalit, činností atd. Vytvořila si iluzorní právo práce někoho jiného. To dělá jen ten, kdo je nekvalifikován pro onu práci. Přírodní složky, pod vedením vyšší energie, se formují v hmotu a nerozlišují, a také si každého vezmou zpět domů, do hlíny dočasnosti v kategorii zrození a umírání. Občané ji nikam nedosadili. Taková ostudná vizitka vyhrožování ve jménu EU do středu a ve středu Evropy kde se zrodila, vůbec nepatří. Tento národ bez politiků je snad jediný, který se nesnažil o nadvládu jiných národů a válek. Proč dělá to, co nemá, a nedělá to, co má?

  • Pokud nebude vláda dostatečně poslušná vůči EU, bude Jourová proti ní bojovat ze všech sil. Sledujte výroky té paní a udělejte si tak obrázek o tom, kam chtějí Evropu dotlačit. Jen doufám, že zdravý rozum bude u nás vítězit a nenechme se vydírat. Jde jen o to, kdo se první postaví EU, zda to bude Polsko nebo Maďarsko. Pak to půjde rychle.
    EU je řízena takovými politiky, jako je Jourová, tedy politiky se značně poškozeným myšlením.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*