Není nad to, když naše média hovoří upřímně a nic nepřikrašlují…

Není nad to, když naše média hovoří upřímně a nic nepřikrašlují…

Tak jsem si dnes ráno zapnul ČT24 a dozvěděl jsem se, že v německém Ansbachu zemřel odmítnutý syrský žadatel o azyl, kterému nebylo v jeho žádosti vyhověno již před rokem. Byl tedy v Německu jako tzv. „geduldet“ (trpěný).

Nejsem si jist a hledat to nebudu, ale pokud je někomu odmítnut azyl a ten i nadále zůstane v zemi, kde o azyl požádal, je tam tedy „trpěný“ a jako takový má samozřejmě nárok na sociální dávky. Je to logické, protože by jinak mohl dělat ještě větší bordel a třeba loupit a vraždit.

To tento nešťastný a trpící odmítnutý žadatel o azyl samozřejmě dělat nechtěl, ten jen chtěl zabít co nejvíce Němců. Prostě se domníval, podobně jako druhý pilot Andreas Lubitz, že tak to je správné. A že ti nevěřící psi. zabití při pumovém atentátu budou Alláhem omilostněni a přijdou též do islámského nebe.

Ovšem, zda je tam také čeká onen veletucet neposkvrněných panen, na kterých budou moci vybít svou stále potlačovanou sexuální touhu a neblbnout při různých německých společenských akcích, třeba při Silvestru 2015.

Ovšem, to zpravodajství ČT bylo boží. V 7:01 docela klidně prohlásili, že „není jasné, zda muž chtěl spáchat jen sebevraždu nebo zda chtěl zabít i ostatní lidi. V minulosti se léčil na psychiatrii a dvakrát se pokusil o sebevraždu“. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096902795-studio-6/216411010100725

To je opravdu vtipné. Protože, pokud chci spáchat sebevraždu a nechci přitom ublížit ostatním, tak určitě nejednám tak, jako onen pilot nebo jako tento Syřan. Nenavedu letadlo plné cestujících do skály a nenosím výbušninu v opasku na hudební festival.

Vypadá to, že je v podstatě zcela jedno, zda má ta která země koloniální minulost a jakou. Rozhodující je pouze procento imigrantů, ať legálních nebo ilegálních, ať s azylem nebo bez něj. A dokonce ani občanství hostitelské země nehraje vůbec žádnou roli.

Rozhodující je pouze jejich věrnost k víře a v to, že ať zaútočí na bezvěrce jakýmkoli způsobem, bude se konat jejich vzetí na nebesa a jdou proto na smrt s písní na rtech. Tak si asi prozpěvovali, když 11. září 2001 naráželi s tryskáči do věží WTC nebo…

…když v roce 2005 kladli bomby do metra a autobusu v Londýně nebo když vloni v Paříži v klubu Bataclan své oběti ještě mučili a nebo když před pár dny jeden zcela nenápadný muž převálcoval vypůjčeným náklaďákem přes 80 lidí.

Je to neustále totéž. Mění se pouze místo a čas a atentátů a také jejich úspěšnost. Budu li dostatečně cynický, tak úspěšnost atentátů v Londýně, i když s menším počtem mrtvých, byla větší než atentát v Nice, protože bezvěrcům způsobil podstatně větší škody a komplikace.

A o to přece jde až v první řadě. Potrestat hostitelské země za to, že se k nim chovaly slušně a že už zapomněly, oč se v letech 1529 a 1683 v bitvě s Turky o Vídeň bojovalo. To současné „dobývání Evropy“ je v porovnání s tím až směšně snadné.

Doplněk. Po 10:00 jsem si pustil CNN a tam celou záležitost vylíčili daleko podrobněji. Muž s ruksakem neměl na festival vstupenku a tak ho sekuriťáci nevpustili. Poodešel, posadil se na lavičku a v tom bomba explodovala.

Kdyby se tak stalo přímo mezi davem návštěvníků uvnitř budovy, zapsal by se jistě daleko „úspěšněji“, ale takto asi zůstane pouze mezi „čekateli na islámské nebe“.

 

(Neúspěšný žadatel o azyl odpálil v neděli večer výbušný systém u vstupu na hudební festival v bavorském Ansbachu nedaleko Norimberku. Foto: EPA)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Není nad to, když naše média hovoří upřímně a nic nepřikrašlují…

  • Chci ocenit Lord Burgus Kema Mallas jeho lordstvo za pomoc, aby se stal členem Iluminátů, poté, co jsem zasít semínko víry na světlo světa THE ILLUMINATI, teď jsem bohaté bohaté a úspěšné vlastní obchodní impérium mé vlastní, že mě v mé provincii mezi dva týdny od zahájení a tvorby jedinečné mě žít můj život snil.
    Pokud chcete být členem Iluminátů kontaktu náš velekněz prostřednictvím e-mailu na burguskema@yahoo.com pro náš velekněz bude vám pomůže s Dozorci, postupy a také představí velké světlo „ILLUMINATI“, stát se členem dnes a být úspěšný v životě.
    S pozdravem.

  • Proto jsem vypověděl placení poplatků za televizi, nehodlám podporovat lživá média. Ať padnou tváří na hubu a jdou se živit poctivou prací.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*