Němečtí vědci prokázali existenci života po smrti

Němečtí vědci prokázali existenci života po smrti

Tým psychologů a lékařů napojených na Technickou universitu v Berlíně oznámil, že prokázal na základě klinických testů existenci nějaké formy života po smrti. Toto udivující oznámení vyšlo na základě závěrů studie využívající nový typ zážitků blízké smrti pod lékařským dohledem, který umožňuje pacientům být klinicky mrtev téměř 20 minut předtím, než jsou opět přivedeni k životu.Tato kontroverzní metoda, která byla opakována na 944 dobrovolnících po dobu posledních 4 let, vyžaduje komplexní směs léků, včetně adrenalinu a dimethyltryptaminu, předurčené k tomu, aby tělo přežilo stav klinické smrti a oživovací proces bez poškození. Tělo pacienta je uvedeno do dočasného kómatického stavu vyvolaného směsicí léků, které musí být filtrovány ozónem z krve pacienta v průběhu resuscitačního procesu o 18 minut později.

Extrémně dlouhé trvání zkušenosti blízké smrti, teprve nedávno umožnil vývoj nového kardio-pulmonálního zařízení (CPR) nazvaného AutoPulse. Toto zařízení bylo již použito v průběhu posledních několika let k oživování lidí, kteří byli mrtví po dobu někde mezi 40 minutami až jednou hodinou.

Tým vědců pod vedením Dr. Bertholda Ackermanna, monitoroval tyto operace a sestavil svědectví těchto subjektů. Ačkoli existují některé drobné odchylky, všechny subjekty si pamatují na některé vzpomínky z doby jejich klinické smrti a naprostá většina z nich popisuje několik velmi podobných pocitů.

„Mezi nejběžnější vzpomínky patří odpoutání od těla, povity levitace, celkový klid, bezpečí, teplo, zkušenost absolutního rozpuštění a přítomnost pronikajícího světla.“

Vědci tvrdí, že jsou si dobře vědomi, že by jejich závěry mohly šokovat mnoho lidí, stejně jako si jsou vědomi skutečností, že se zdá, že náboženská víra u různých subjektů nemá žádný vliv na tyto pocity a zážitky, které popisují na konci experimentu. Ve skutečnosti, mezi dobrovolníky byli zástupci z řad křesťanské církve, muslimové, židé, hinduisté a ateisté.

„Vím, že naše výsledky by mohly narušit přesvědčení mnoha lidí,“ uvedl pan Ackermann. „Ale v jistém smyslu jsme právě teď odpověděli na jednu z největších otázek v historii lidstva, takže doufám, že tito lidé nám budou schopni odpustit. Ano, existuje život po smrti a vypadá to, že to platí pro všechny.“

 

(Worldnewsdailyreport.com/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

 • Posmrtný život existuje, ale jinak než si představuje většina lidí. Po smrti se vědomí vrací jen tam, odkud přišlo. Do pole energie, které obsahuje vědomí všech a všeho. Při narození tvora, tedy i člověka do sebe mozek jak se vyvíjí nasává jako houba energii z tohoto pole. Tím do sebe může nasát i větší část energie po jednom člověku a tím pádem si může za určitých okolností i vzpomenout na předchozí život ale ne na svůj. Normálně do sebe dostane směs mnoha lidí, žádná nepřevládá dost na to aby bylo možno mluvit o bývalém životě.

 • Omlouvám se, při pohledu na naše politiky věřím, že může existovat vědomí při absenci mozku. Jinak nechci napadat ničí názory, je to vždy o tom, jaký má člověk vypěstovaný ten svůj. Někdo věří, jiný ne a vzájemně si nikdy nedokáží, kdo má pravdu. Je to dobře, nemusíme vědět vše.

 • Z mnozství komentárú je videt, jak je toto téma aktuální.
  Osobne si myslím, ze je úplne jedno jestli pan profesor existuje nebo ne. Je mnoho skutecne existujících lékarú, kteri se symptomem „zázitkú blízkosti smrti“ i vzpomínkami na minulé zivoty zabývají uz desítky let a predkládají výsledky své práce v mnoha publikacích.
  Jsem proti tomu verit hned kdecemu, ale jsem i proti tomu hned neco odmítat. Jsem pro to, nejdríve se informovat a pak se vyjadrovat.
  Nekteré názory zde uvedené jsou vulgární, jiné hloupé a nekteré obojí.
  Stále chceme, aby se vsechno VEDECKY prokázalo, dokázalo a vysvetlilo. Nechceme toho trochu moc? Opravdu stále tolik lidí verí, ze co není prokázáno proste neexistuje? Podle tohoto vzoru pak nechápu, jak to, ze ve stredoveku existovaly infekcní choroby? Jak mohly existovat bakterie, kdyz je v té dobe nikdo nevidel, nikdo neprokázal jejich existenci? Mozná mi to ted nejaký chytrolín vysvetlí.
  Miliony lidí zazili blízkost smrti. Znají ten stav, kdy cas bezí úplne jinak. Vedí co videli, slyseli, zazili… také hodne pochopili – a to je asi to nejdúlezitejsí, je to veliký dar.
  Jestli to nekdo zpochybnuje, protoze mu nejaký vedec nepredlozil dúkaz, pak nezbývá nez ho politovat. Není treba, aby tomu veril, stací proste jen akceptovat, ze nekteré veci a deje nemuzeme (mozná zatím) overit. Vzdycky bude neco, co nám zústane utajeno, protoze nejsme jeste tak daleko.
  Kdybychom dostali odpovedi na vsechny otázky zivota, vsechno vedeli, byl by zivot sám jeste zajímavý? Myslím, ze by byl takrka neúnosný.

 • Němci nepřišli na nic nového. …..
  Raymond Moody : Život po živote ……knihu jsem přečetla jedním dechem. ……Můj pohled na život se změnil, změnila jsem priority a snažím se žít ze dne na den dle svého přesvědčení bez zloby a hašteřeni a snažím se mít vše stále vyřešeno.
  Kniha pomůže zvládnout bolest pozůstalým a dojít ke smíření.
  Kniha popisuje a porovnává zážitky všech, co prožili chvíli blízkou smrti. ….po nemoci, nehodě, sebevraždě, ženy, muži, děti, různe věkové kategorie.
  Doporučuji ale nevnucuji. …….někdo na to hold nemá. …..

 • Duše existuje nezávisle na těle: Neurochirurg Eben Alexander potvrzuje existenci lidského vědomí nezávisle na mozku

  Podle materialistů je absolutně nemožné během kómatu zažít jakékoliv vědomí sama sebe, oni jsou ale zcela mimo mísu…

  Všechny hlavní argumenty proti tzv. zážitkům v blízkosti smrti (NDE) uvádějí, že zdokumentované zážitky vznikají jako důsledek dočasně či částečně chybného fungování kortexu (část mozkové kůry). A nejraději se materialisté vymlouvají na náhodu — snaží se nám nakukat, že všechny ty zážitky, obrazy a myšlenky vznikly jen náhodnými procesy v mozku.

  „K mé předsmrtné zkušenosti NDE došlo v situaci, kdy tomu nebylo tak, že by můj kortex špatně fungoval, tato část mozku byla prostě stoprocentně vypnutá. Což bylo zdokumentováno také CT skeny mého mozku a neurologickými vyšetřeními. Na základě dnešního lékařského porozumění mozku je absolutně nemožné, abych během svého kómatu zažil jakékoliv, třeba jen omezené vědomí,“ vysvětluje doktor Alexander.

  více na webu

  ragauian.cz/duse-existuje-nezavisle-na-tele-neurochirurg-eben-alexander-potvrzuje-existenci-lidskeho-vedomi-nezavisle-na-mozku/

 • pan EK vám lže: vědomí bez mozku samozřejmě existuje a bylo to vědecky dokázáno…

 • Kdo viděl zemřelého člověka,těsně po smrti.Musí věřit,že něco takového je a existuje.Min.chvíli po smrti,ten blažený a spokojený obličej i u lidí co se neskutečně trápili,ta šílena úleva a spokojenost jde vidět a to nejsem vědec.

 • Fyzika I lekarstvi naznacuji, ze idea I vedomi jsou nade vsim. Mimo prostor a cas.

 • Ještě k těm stejným zážitkům. Je prokázáno, že po použití projímadla ve větším množství mají lidé rovněž podobné prožitky. Vědci uvedli do uvedeného stavu pokusné dobrovolníky stejnými medikamenty, takže musí mít podobné reakce.Ale to není vůbec důležité. Podstatné je, kolik peněz na pokusy bylo vyplaceno z dotací.

 • Vědci dokázali, že se lidé po stavu blízkému smrti znovu za pomoci lékařů probrali. Že měli stejné pocity? Dostali stejné drogy na uspání a pak na probuzení. Ano, účastníci pokusu mohou říci, že existuje život po smrti. Žijí i když byli téměř mrtví. Ale skuteční mrtví nám nic neřeknou. Jen se jejich buňky rozpadnou.
  Němci jsou všeho schopní, jen aby oblbli lidi.
  Zůstává nadále otázka existence vědomí bez hmoty. Vědec by měl vědět, že vědomí bez mozkových buněk neexistuje. Opak ať nechá duchovním. Ti nás ale léčit nebudou. Budou se nanejvýš modlit. Já si raději vezmu lék na chřipku, než abych v kostele chytil zápal plic.

 • · Edit

  takže hoši pozor, účtování bude a prachy nepomůžou.—-Jak logické.

 • · Edit

  Přesně jak napsal Richard Feynman, Cargo coping science…

  Vědci jen prokázali, že člověk prožívá jisté uniformní pocity ve stavu blízkém smrti…
  Vyplývá to z chemických procesů, kterými nás naše tělo chrání. Navíc, jak vědecké je
  zkoumání lidí nadopovaných medikamenty?
  Tohle žádný důkaz o posmrtném životě není, sorry. A domnívám se, že ani nemůže být.
  Prostě se smiřte s faktem, že v okamžiku smrti máte nějaké oblažující pocity, ale je konec!
  Dál už nic není…

 • Vedci jenom potvrdili uz davno zname povedomi zivota po smrti ve vychodnich nabozenstvich i u krestanu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*