Německý ministr volá po zkvalitnění naší rasy

Německý ministr volá po zkvalitnění naší rasy

Wolfgang Schäuble, německý ministr financí, se zamyslel nad kvalitou genofondu Evropanů. Prý bez dobrého rasového promíchávání nejsme dobrá rasa. Jde zřejmě ve stopách dobrých tradic svých předků nad kvalitou rasy přemýšlejících.

Totiž pokud má být dobrá rasa, potřebujeme se křížit ideálně s členy úplně jiného stáda. Tak vzniká dobrá genofond, dobrý zdravý člověk, ja.

My musíme víc uvažovat o kvalitě našich genů.

Bez uprchlíků jsme ztraceni.

„Uzavření je přece to, co by nás zničilo, což by nás vedlo k degeneraci v příbuzenských sňatcích,“ tvrdil listu. Muslimové v Německu přispívají podle něj k otevřenosti a různosti.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405959-bez-uprchliku-zdegenerujeme-rika-nemecky-ministr.html

Tento názor zazněl mnohokrát i na České televizi. Potřebujeme uprchlíky ekonomicky – protože to nám samozřejmě pomůže finančně. Ale mnohokrát už zazněl názor, že mají přínos i ve zlepšení evropského genofondu.

Podstatné v tom směru je, že nemůžeme nic nechat náhodě. Je nutné aktivně uvažovat o kvalitě naší rasy, jak nás

 Král Edvard VIII na setkání s Ádou. V dějepise nám zapomněli říct, že kvalitu genů řešili tehdy všichni.
Král Edvard VIII na setkání s Ádou. V dějepise nám zapomněli říct, že kvalitu genů řešili tehdy všichni.

vybízí německý ministr. Musíme aktivně vyhledávat a importovat zástupce jiného plemene, se kterým se musíme selektivně křížit.

Ovšem od dob první poloviny 20. století, kdy byla celosvětově myšlenka kvality lidské rasy velice populární (Churchill, Huxley, Hitler, král Edward VIII, Edvard Beneš..), došlo v pohledu na rasovou hygienu k zásadní otočce.

Tehdy totiž panoval tento pohled:

Chamberlain zastával názor, že příslušníci vyšších ras se nesmí mísit s příslušníky jiného plemene, nemá li rasa ztratit své kvality. Tvrdil, že antické Řecko i Římská říše zanikly jen proto, že u jejich obyvatel došlo mísením ras k rasové degeneraci. Obvinil také Židy z toho, že se snaží cíleně mísit s vyšší rasou a tím ji zničit.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Eugenika

Jako na kolotoči

No a teď otočka o 180 stupňů. Máme politiky a jiné, kteří volají po rasovém křížení lidí různého plemene!

Takže nejdřív přijdou s tím, že je komunismus supr, a kdo je proti je jen rozvraceč a potížista. A že Sovětský svaz je na věčný časy a nejlepší, a že špioni z USA chtějí ten krásný svět zničit a rozšlapat podvratnými slovy a činy. Pak to taky otočili, že naopak USA jsou ti nejlepší a nejhodnější. Jediná záruka míru a stability. Zeptejte se pana Hríba ze slovenského magazínu Týžden. On má v kanceláři dokonce vlajku USA, protože prý oproti Rusku jsou americké základy hodné uctívání. (Osobně mi přijde divné mít v místnosti vlajku i vlastní země, ale on má vlajku úplně cizího státu! :-))) A o tom, co si myslí současné status quo o Rusku a jejich „přisluhovačích“, asi ani nemusím zmiňovat.

A podobně nám předhodili géniové rasové hygieny i onen rasismus a nacismus. Tehdy bylo správné být proti křížení lidí různého plemene, resp. byla správnější plemena a ta horší, co tu nemusela být. Podobně v rámci samotného daného plemene bylo potřeba zkvalitňovat genofond a případně ty horší kusy utratit. To bylo hodně rozšířené v zemích jako je USA (tam byli nuceně sterilizování lidé s vadnými geny nebo z jiných důvodů ještě do 80. let 20. století) a samozřejmě Německo, které si k tomu přizvalo ještě tanky. To jsou asi ty Hríbovy „kvalitní základy“.

No a teď je správné být pro křížení lidí různých plemen a upřednostňování minorit.

Jenže ono se zjistilo, že tyhle rasové ideologie jsou pavěda. Do nějaké míry jsou tyto jevy zřejmě platné, ale vztahovat je na celé národy nějakou řízenou politikou?

Ale taková je teď doba. Česká televize a jiní (Merkel a spol.) otočili celou otázku nelegální migrace naruby. Co by se mohlo jevit jako problém, se stalo výhodou. Vlastně jedinou možností, jak Evropu zachránit.

Nechápejte mě špatně – nemám nic proti migraci a blízkovýchodní mentalita a kultura je při odmyšlení si současných extrémů zajímavá a možná blíže k přirozenosti než ta z našeho babylonu. Ale řeči o plemenech rasy a zkvalitňování genofondu mi vůbec nevoní. Paradoxně je vyslovují ti, kteří bojují proti rasismu. Pozitivní rasismus je stále jen rasismus.

Jednostrannost polarizuje

Komu se nezdá přijmout milion migrantů denně je hned někdo, kdo chce Evropu uzavírat. Přitom příchod jiných kultur se tu děje samovolně. Zde ale máme propagandu, která chce humanitární krizi na Blízkém východě otáčet v obrodu Evropy. Jak mají migranti ekonomicky oživit Evropu. Prý mají pomoci zejména v neodborných nízko placených zaměstnáních. Schválně propaganda ignoruje, že většina z nich jsou ekonomičtí migranti, kteří o nízko placená zaměstnání nemají zájem.

Jak není dobré xenofobně všechny házet do jednoho pytle, tak nemyslím, že je dobré házet všechny do jednoho pozitivního pytle. I Dalajláma, mistr soucitné víry, upozornil, že není možné do Evropy houfně hnát příliš mnoho imigrantů. Úderní kavárníci se to někteří snažili rozklíčovat, že Dalajláma byl xenofoby vytržen z kontextu, ale on skutečně řekl tuto politicky nekorektní věc.

Nemyslím, že by anti-sluníčkáři byli ti, kdo polarizují veřejnost. Považuji to za reakci na jednostranný pohled, tu masírku, která to vše vidí jen v pozitivním světle. Přitom právě imigranti přicházející dnes nelegálně přes pašerácké lodě zrovna asi není úplně tamější výkvět nebo někdo, kdo pomoc potřebuje. Namísto aby se prostředky věnovaly na pomoc lidem v místech, kde je to potřeba, tak se pomáhá lidem, kteří jsou zjevně bohatší než průměrný Čech. Nevšiml jsem si přitom žádné zvláštní akce a celospolečenské hnutí na pomoc zdejším bezdomovcům. V čem jsou horší? Mají špatnou rasu?

Pozitivní principy jsou otáčeny proti lidem. Kdyby lidi věděli, jací satanisté stojí v pozadí některých věcí…

Pro běžného člověka je obtížné si představit, že by někdo mohl cíleně usilovat o kolaps společnosti.

Pozvolna ale lidem dochází, že tu něco na té úzkostlivé „ochraně lidských práv“ nehraje.

Jenže odhalením této manipulace lidstvo zjistí, že toho je v pozadí mnohem víc než jen imigrace, korupce, islám, terorismus. Že je většina problémů uměle vytvářena. Pozadí experimentu zvaném Země jsem řešil v jiném článku 🙂

(Německý ministr financí Wolfgang Schäuble Foto: DPA)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Německý ministr volá po zkvalitnění naší rasy

  • Pan Schauble se ani nedivým, nebot sám vypadá jak Glum a taky se tak chová!!!!!!!!!!

  • Jistá paní ministrová se na to obohacení genů těší již dávno. Proč jí a stejně jako ona smýšlejícím lidem toto nedopřát – ženám i mužům (třeba by se to líbilo i Putnovi a Kocábovi). Takže všechny komedianty a pseudohumanisty a xenofily, co hlásají to, co mamá Merkelice, Wolfgang Schäuble a jiní milovníci obohacování – zavřít na měsíc do uprchlických táborů a nechat je se nechat obohacovat od rána do večera.

    Mimochodem, německý ministr financí má naprosto stejné IQ tykve jako náš bývalý ministr financí, chemik z gumáren Kalous ožrala.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*