Německo se chystá zadržovat narušitele opatření kvůli COVID v uprchlických táborech

Německo se chystá zadržovat narušitele opatření kvůli COVID v uprchlických táborech

Ukázalo se, že ti, kteří budou porušovat opatření proti COVID-19 v Německu budou zatčeni a zadrženi v uprchlických táborech po celé zemi.

Poprvé se tato informace objevila zde s odkazem na zprávy, že lidé, kteří opakovaně porušují pravidla, budou drženi v „zadržovacím táboře“ v Drážďanech.Nyní úřady v mnoha různých oblastech nastínily, kde uvězní ty, kteří poruší zákony lockdownu nebo se po chycení COVIDu odmítnou izolovat.

Německo má po celé zemi rozmístěny četné uprchlické tábory v důsledku katastrofálního kroku Angely Merkelové pustit od roku 2015 dovnitř miliony migrantů.

Nyní jsou části některých z nich přestěhovány, aby v nich mohli bydlet disidenti, kteří odmítají dodržovat zákony lockdownů kvůli koronaviru.

„Východní stát Sasko potvrdil plány na umístění karanténních flouterů v oplocené části uprchlického tábora, který se má stavět příští týden,“ píše Daily Mail.

Poslankyně AfD Joana Cotarová reagovala na plán obviněním úřadů z „přílišného čtení Orwella“. Stát tvrdí, že má právo zadržet ty, kteří poruší karanténu podle zákona o ochraně před chorobami.

Úřady v Braniborsku také využijí část uprchlického tábora k internování popíračů COVID, zatímco Šlesvicko-Holštýnsko je zavře do prostoru nápravného zařízení pro mladistvé.

Angela Merkelová se údajně chystá v Německu vyhlásit novou „megablokádu“, která bude zahrnovat uzavření veškeré veřejné dopravy.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Německo se chystá zadržovat narušitele opatření kvůli COVID v uprchlických táborech

  • V Německu se mísí tragický mix historických zkušeností. Mají vyzkoušené koncentrační tábory, díky sjednocení mají zkušenosti se zaváděním socialismu a mají i zkušenosti s rozvojem kapitalismu pod dohledem USA. Když se to všechno smíchá dohromady, je z toho destrukce, která nemá v Evropě obdoby. To, co dokázala s Německem udělat Merkelová, povede k rozpadu EU.
    Zajímavé je, že jdou USA stejnou cestou sebedestrukce.
    Měli bychom to vnímat a nenechat si vnutit jejich způsob sebedestrukce. Jednejme pragmaticky alespoň jako Maďaři.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*