Německo Angely Merkelové musí být poraženo…

Německo Angely Merkelové musí být poraženo…

Vznikla nová skupina, jejíž potřeba je evidentní :Německo Angely Merkelové musí být poraženo…

Každá doba má jiné výzvy.

Zatímco my všichni vyšilujeme tu z řecké krize, ondy ze statisíců uprchlíků ( i když si myslím, že  jen idiotský uprchlík by směřoval do naší země) ale západní Evropu, zejména Německo nepochybně zaplaví, jindy je celá Evropa auf z ukrajinské krize…

A na tom vše se nese rukopis Angely Merkelové.

Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil

Hraje s i s námi jako neomezená vladařka, nepotřebuje gestapo, používá soft metody, z nichž se slabé povahy typu Sobotky rozklepávají.

Teď mne fakt dojala, že se rozjela za prezidentem Erdoganem, aby jej přísliby i gesty podpořila 14 dní před parlamentními volbami, kde chce získal ústavní většinu pro svou stranu a nastolit cosi na způsob mírné formy chalifátu.

Turecko vraždí odhodlané kurdské bojovníky proti islámskému státu.

Turecko podporovalo logisticky i finančně islámský stát.

Turecko podporuje další džihádistické skupiony, zejména Muslimské bratrstvo.

Ve straně pana Erdogana je dle odhadů až 15% stoupenců islámského státu.

Řešme příčinu krize na Ukrajině, statisíců uprchlíků, selhávání eurozóny…

Ta příčina má jméno: Německo Angely Merkelové.

A to musí být v zájmu nás normálních lidí opět poraženo.

 

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Německo Angely Merkelové musí být poraženo…

  • Blázen myslí, že Bůh není … Přitom Zlo a Nepravda ve světě by se daly krájet , je to reálné. Říká se tomu Ďábel a Satan, je to totéž … všechny perverze poslední dobou musí být viditelné i oslovi.
    (Osel je v Bibli vlastně jiné označení pro materialistu … )
    Přečtete si taky: Mé je stříbro, mé je zlato. Jde o obraznou řeč a znamená to Pravdu a Dobro. To je Bůh, Život. Bez něho nic neexistuje. Amen

  • Lidi nenechte se dnes vyprovokovat k fyzickému válčení proti čemukoli. Zlo musí přijít na svět, ale běda tomu přes koho přichází, ano viditelně je to Merkelová, Obama, celá EU, naše vláda, ale i různí -isté, nevíte kdo je kdo, ani kdybyste si to mysleli. Máme mět rádi svoje nepřátele. Oni nepřišli pozabíjet nás. Přečtěte si to v Bibli kdo jsou tito imigranti, co je zve Merkelová a kde se asi Erdogan vidí jako vládce budoucího chalifátu.
    Vezměte si překlad Bible třeba Bible21 třeba na serveru obohu.cz a čtěte Abakuk, Izaiáš10, 21, 52, 63, a celou Bibli. Spravedlnost přichází. Něco z Bible, co každému, kdo má vidět, aby to pochopil jsem sepsal jako petici na petice24.com. Nikde to neuveřejnili, ani jako upozornění, řekněte to proto lidem, ne třeba o té petici, ale že se to děje tak jak bylo napsáno před třeba 2700lety. Dole na této adrese je zaplacené zvýraznění petice pod názvem: „Imigranti? Podpisem za Pravdu, která právě vítězí … “ Podívejte se na moje příspěvky v diskusi, a klidně i na ostatní, poznáte, že jsou lidi pořád popletení, jsou v různých sektách a lidsko-náboženských firmách. Přitom jenom Pravda je Svatá, a dělání dobra. V tom je Bůh Sám. Amen Boží bojovníci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*