Nemám strach z Islámu, ale obávám se masy muslimů. Schengen je na nic…

Nemám strach z Islámu, ale obávám se masy muslimů. Schengen je na nic…

Pobavil mě blog začínajícího bloggera Jana Kratochvíla Zeman, Tomio, Konvička … (j)elita českého národa …. Je naprosto jasné, že stále ono okřídlené „Kdo nebyl v mládí komunista, nemá srdce a kdo jím zůstal v dospělosti…

…tak ten nemá rozum“. A vůbec nemusí jít o ideály sociální – ideály komunistické, ale dnes o ideály „připouštěcí“, ideály imigrantské.

Autor ve svém článku dává příklad, že proč by vlastně terorista měl podstupovat strastiplnou a nebezpečnou cestu uprchlíků, když si může bez problémů koupit letenku do Paříže nebo kamkoli jinam do Schengenského prostoru.

Ano, je to o hodně složitější, ale vůbec ne nemožné. Připomíná mi to jeden starý medicínský vtip, jak žena, nakažená kapavkou, přijde k lékaři a říká „Pane doktore, ale já jsem to skutečně chytla od záchodového prkénka“

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

A lékař říká: „Ano, to je možné, ale v posteli to je rozhodně pohodlnější“. Takže problémem není, že spolu s uprchlíky dostaneme teroristy „Ready for Action“. Ale je velice dobře možné, že ti budoucí teroristé ještě vůbec nebyli ani počati.

Že se prostě do našich končin dostanou v rozplozovacích orgánech svých rodičů. A když se narodí, tak jsou potenciálním „Kanonenfutter“ pro akce radikálních islámských fanatiků. Sicilská mafie, pokud nechala někoho zabít, zabila i všechny jeho syny.

I ty nejmenší. Protože Don, který to nařídil, dobře věděl, že chlapec dospěje a pomstí se. Pravidlo krevní msty a pravidlo Omerty – mlčenlivosti, patřilo k těm základním.

A postačí malé, dokonce velmi malé procento zradikalizovaných imigrantů, aby této zemi způsobili nedozírné škody.

Makedonie, snad i Srbsko a Slovinsko, odmítají na své území přijímat běžence odkudkoli, berou jen Sýrii, Irák a Afghánistán. Vše samozřejmě „muslimské jako prase“, i když toto přirovnání je samozřejmě zcela nevhodné.

A Donald Tusk to vykládá jako „Ohrožení Schengenu“ a „bojuje“za jeho zachování. A argumenty, které jsou pro Schengen používány, jsou čistě zástupné. Schengen a Euro nejsou nic jiného než zástupné atributy jednotné federativní Evropy.

Jistě, EU ještě zcela nemá charakter jednotného státu, ale výše uvedenými opatřeními se k němu eurofederalisté snaží přiblížit. Mnohý naiva si myslí, že když zmizí Schengen, zmizí i možnost volně cestovat a někteří se bojí i výjezdních doložek.

Kokota dreveného, plechom pobitého, tak to vůbec není. Schengen neznamená nic jiného než zrušení hraničních kontrol. Neznamená ani zavedení víz a už vůbec ne výjezdní doložky. To je jen propaganda.

 • Cestoval jsem často do Velké Británie, která v Schengenu není. Na letišti Stansted jsem si vystál pár minut frontu a když jsem ji absolvoval, tak jsem stejně ještě čekal na bagáž. Zisk Schengenu (kdyby byl) = NULA.
 • Asi dvakrát jsem letěl služebně do Řecka, které, bohužel, je v Schengenu, a v rámci snižování nákladů jsem letěl z berlínského letiště Schönefeld. A dvakrát mi tam zuli boty, protože jsem letěl v zimě a moje zimní boty jim „pípaly“.
 • Letěl jsem na Krétu. Na letiště Nikos Kazantzakis Airport, jehož statut v mezinárodní letecké přepravě je identický se statutem Letiště Václava Havla Praha (pouze nápis na baráku, i když Havel ho má větší. A kontrola v Praze jak vyšitá.
 • A letos jsem letěl do Turecka a na letišti Antalya byla kontrola taková, jako bych přiletěl do Schengenu. Prostě, zanedbatelná a v žádném případě bych proto nechtěl mít Turecko v Schengenu.

Takže, abych to krátce zopakoval. Schengen je:

 1. Na hovno (normální člověk si ho vůbec neužije)
 2. Na obtíž (přináší s sebou více rizik než výhod)

A zakončím to prohlášením: Raději budu cestou na Vánoční trhy v Německu čekat 30 minut na hranici než aby ty trhy, z důvodů nebezpečí ze strany přištěhovalců, byly zrušeny.

 

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Nemám strach z Islámu, ale obávám se masy muslimů. Schengen je na nic…

 • Naopak je to strach z islámu, čeho se lidé bojí. A je to strach naprosto oprávněný. Mít strach z muslimů a nemít strach z islámu je jako mít strach z nacistů a nemít strach z nacismu. Islám je totalitní ideologie. Pojem svoboda je s islámskou ideologií naprosto neslučitelný. Že islám je totalitní náboženství, ukážu na následujícím příkladě.
  Je známo, že modlářství u muslimů není o nic menší než např. u katolíků. Například v Mecce se modlí směrem k černé kostce. Což je objekt složený z 6 čtverců. Čtverec symbolizuje negativní energie ovládání a podřízenosti. Když jsou dva a více pohromadě, mají symboliku „ovládáme vše“. David Icke navíc dokazuje propojení této symboliky na planetu Saturn. Toto propojení mimo jiné symbolizuje pohyb oveček při tomto modlářském aktu.
  Chce snad někdo ještě tvrdit, že chyba je jen v muslimských věřících, ale islám je prodchnut „humanismem“. Bohužel takových naivek se ještě najde dost.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*