Nela Lisková tvrdě proti Pirátům! Kdo řídí a dosadil Piráty do parlamentu přes zfalšované a nelegitimní volby? Nadnárodní muslimské organizace, schovávající se za skauty!

Nela Lisková tvrdě proti Pirátům! Kdo řídí a dosadil Piráty do parlamentu přes zfalšované a nelegitimní volby? Nadnárodní muslimské organizace, schovávající se za skauty!

Představitelka rady Národní Domobrany a Honorární konzulka Doněcké lidové republiky tvrdě proti Pirátům! Kdo řídí a dosadil Piráty do parlamentu přes zfalšované a nelegitimní volby? Nadnárodní muslimské organizace, schovávající se za skauty!

Piráti jsou první muslimy řízenou politickou stranou v ČR!

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Nela Lisková tvrdě proti Pirátům! Kdo řídí a dosadil Piráty do parlamentu přes zfalšované a nelegitimní volby? Nadnárodní muslimské organizace, schovávající se za skauty!

  • Mám dojem, že volby byly zfalšované. Nasvědčuje tomu ta skutečnost,
    že se někdo napojil na předávaná volební data. Do dnes nevíme kdo ale můžeme si myslet. proč. Piráti získali takových procent, že je to až k neuvěření a současně také TOP 09 začala vstávat z popela. V případě, že bylo s výsledky manipulováno se ptejme proč, komu to slouží a kdo to zařídil a má z toho prospěch. Je jasné, že Piráti jejichž vůdce Bartoš exhiboval s vlajkou antify a byl aktivní v tom trapném divadle, což byl průvod ze změněnou orientací všeho druhu nejsou to pravé ořechové. Bohužel dnešní generace mladých lidí, která nemůže mít celkový přehled, ale jen takový,, který je do nich nahuštěn dle nějakých pokynů se chytne dredatého individua, který když ještě schvaluje kouření marijány je pro ně geroj. Ale tito mladí lidé jež tento divnočlověk zlanařil si neuvědomují, že on souhlasí se zaplevelením naší země migranty a to bude pro naše mladé, zvláště ženy pak čoro moro, když budou migranti řádit v ulicích a chovat se tak jak se chovají teď v zaplevelených zemích. Jo když ptáčka lákají pěkně mu zpívají a tak bylo mnoho našich dětí a vnuku lapeno do pasti proti, které až prozřou budou muset bojovat.

  • Piratske strany vsude ve svete oslabily, volici je uz prokoukli. V Cesku tahle vlna jeste neprisla. Na jejich zvoleni byli ucastni NVOs, mladi idioti. Je nutne financovani Piratu a ostatnich stran proverit a udelat jej transparentni pro obcany, nikoliv jenom pro nejake kontrolory!!! Vitace tady nechceme a Bartose s jeho outfitem take ne. Pirati jsou anarchiste a skonci jako buzerant Stropnicky a jeho zelenaci….
    Nechme je ale pracovat. Zatim prekvapene okamzite po demisi vlady CSSD iniciovali vysetreni kauzy OKD, kteremu CSSD ve vnitru a policii branili a namisto toho poradaji hon na Babise, kde je skoda 1000 krat vetsi!!!
    Je treba provest korektury na uradech, vnitru, policii, v soudnictvi. Budou-li tomu Pirati napomahat, proc ne.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*