Nela Lisková: Kvůli slovům velvyslance USA se mi vaří krev v žilách

Nela Lisková: Kvůli slovům velvyslance USA se mi vaří krev v žilách

Po vyjádření velvyslance USA v ČR pana Schapira, kdy vyzývá český národ, abychom nebyli nenávistní vůči islámu a že tyto reakce jsou pouze ojedinělé, se mi vaří krev v žilách. Dále se vyjadřuje ve smyslu ekonomického přínosu imigrantů, a že v USA mají s imigranty po všech stránkách nejlepší zkušenosti. Toto je lež roku! Takže vážený pane „protektore“ Schapiro!

 

Vy, který aktuálně taháte v naši zemi za provázky a naše vláda podle toho panáčkuje, dovoluji si za dobrých 80 % našeho národa oponovat a zásadně s vámi nesouhlasit. Jak si vůbec můžete ze své pozice „hosta“ v naši zemi dovolit kritizovat náš národ, potažmo našeho pana prezidenta! Prezidenta, kterého jsme si sami demokraticky zvolili a kterého náš národ ve většině respektuje, obdivuje a přeje si, aby byl znovu zvolen našim prezidentem.

Nela Lisková Foto: Archiv Nely Liskové
Nela Lisková Foto: Archiv Nely Liskové

Toto vám ovšem nehraje do karet a vymyká se to vašim dalším odporným, zvrhlým plánům s naší zemí. Vaše červené karty a partička tupých hlupáků z pražské kavárny, kterým jste dal pár drobných, a bezmozci z neziskovek, které štědře sponzorujete, aby vystupovali proti našemu panu prezidentovi a vůbec proti lidem v naší zemi, nás jako pevný slovanský národ nemůžou rozeštvat. Navíc vaše akce typu demonstrace síly formou přejezdu konvoje přes naše území jsou jedno velké trapné divadlo a těch pár zaplacených, mávajících hlupáků vás nevytrhnou.

My jako národ dobře víme, oč vám jde.  Je vaší chybou, že nás tak podceňujete. Vám nepřísluší cokoli v naší zemi kritizovat, protože vy sami jste v USA nezvládli imigrační problém s Mexikem. Jako řešení jste postavili  několika tisíci kilometrový plot na hranici s Mexikem.

A nás tady budete poučovat a kázat nám, jak se máme chovat  k imigrantům ve své vlastní zemi? To snad nemůžete myslet vážně!

Jediné, co vy můžete ze své pozice je z povzdálí přihlížet a mlčet, případně radit u vás doma, protože tam máte problémů víc než dost.

Vy a vaše vláda, která nás do problému s imigranty uvrhla, protože to přesně zapadá do vašich plánů na zničení Evropy, vy, kteří napadáte suverénní a fungující státy a rozpoutáváte konflikty po celém světě, protože toto je váš velmi výnosný business, nám nemáte právo cokoli radit a kritizovat!

Takže vážený,  většina našeho národa vámi pohrdá na nejvyšší možnou míru a už jen například vaše podpora a účast na Prague Pride byla jasným signálem, jaké hodnoty uznáváte. Nemám osobně nic proti 4% menšině, ale zásadně jsem proti těmto okázalým a nechutným akcím.

My, Slované, ctíme rodinu, tedy matku, otce a děti. Nevnucujte nám tedy vaše zvrácené hodnoty a islám a nepodceňujte intelekt našeho národa. My velmi dobře víme, co je islám a jaký negativní dopad by měla jeho tolerance. Takže vás zklamu, ale tolerance islámu v naší zemi je nepřípustná.

A na závěr na odlehčení, ale taky k zamyšlení vtip, který už dlouho koluje po sociálních sítích:  „Víte, ve které zemi nemůže nastat státní převrat ? Jedině v USA, protože tam není americká ambasáda…“

 

 

 

Nela Lisková

Publikováno se svolením autorky

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  jestli je foto vase tak je to neuveritelne pekna a inteligentni k tomu zena klidne uzavru sazku ze pani Parkanova neni z vasi rodiny

 • Paní Nela mi mluví ze srdce. Chápu kam tím směřuje, chce národ vyburcovat k činům, protože čas na pouhé komentáře a rozčilování se doma za zavřenými dveřmi již vypršel. Je třeba jednat! Co s tím uděláme? Lidi nebojte se. Jde o nás, naše děti a vnoučata, jde o Evropu, NÁŠ DOMOV!

 • · Edit

  Paní Nelo mluvíte mi z duše. Moc hezky jste to vystihla. Fandím Vám.

 • Pani Nela Liskova napsala pravdu,ktera se urcite nebude libit prisluhovacskym proamerickym knechtum,staci se podivat na webovou stranku Ceskych novin,jakakoliv diskuze na thema uprchlicka naplava je okamzite uzavrena.Takovou mame svobodu slova! Nazor pani Nely Liskove sdili zcela urcite 99,9 obyvatel CR, to nemohou zachranit ani prolhana,prodejna ceska media!

 • Za komentář palec nahoru.Co se týká rad pana velvyslance-po příletu do států s PLATNÝM vízem,nemáte jistotu vstupu.Nebudete se líbit imigračnímu úředníkovi a letíte zpět.Při dovolené např.28 dní,jste vyhodili hromadu peněz. US ambasáda má na vyřízení stížnosti 30dní (u elektronického víza máte smůlu). Tak ať neradí,jak se máme chovat i ilegálům BEZ víza, někdy i bez dokladů. Státy EU by měli striktně dodržovat zákony a vracet ilegály zpět. Např. při ilegálním vstupu do Íránu,basa-bez omezení.

 • · Edit

  Asi se mu líbí, jak nyní v USA konvertují hromadně černoši k islámu a desetitisíce jsou již připraveny opásat se semtexem a jít do akce. Ačkoliv je to šašek a loutka, bude informovaný, na invazi muslimů a podporu islamizace v Evropě tečou z USA miliardy dolarů. Jediným státem, který se uzavřel islámu, je Japonsko – holt samurajská čest. Stále máme šanci Japonsko následovat!

 • · Edit

  Milá Nelo Lisková, měla byste se stát mluvčím národa českého, neboť za obsahem vašeho článku jistě stojí ne 80 %, nýbrž až na pár odpadlíků celý český lid.
  Jestli nám bude naše vládní garnitura nadále škodit, znám z našich dějin příznačný termín „defenestrace“ !

 • · Edit

  Pěkný den,

  vůbec pana velvyslance nechápu a doporučení hodnotím jako velmi rozporuplný a nedomyšlený, neprozíravý počin. Jednou podpoří „lesby a homouše“ a podruhé islám, který tyto jinak orientované zakazuje – odsuzuje. Ani kočka ani pes! Možná že nám poradí, jak se stát jinak orientovaný bezúhonný muslim?
  Ovšem doporučuji vřele, pokud se mu islám tak moc zamlouvá, ať nemluví do větru a“konvertibiluje“ k islámu (šaháda) a může se stát velvyslancem i v Sýrii.
  Pozor, tím se stane „občanem II. kategorie“ jako bezvěrec (občan jiného vyznání) – respektive konvertibil, a to se mu zřejmě bude líbit, nebo je to jinak?
  Proč nebýt II. jakost, nebo něco horšího?

 • · Edit

  Velikááánský souhlas, máte pravdu, výstižně napsáno !

 • Chápu pana velvyslance USA vycházejícího ze zkušeností své země. Poukazuje tím na ekonomickou přínosnost lidí donucených k jakékoliv práci jen za stravu a nouzové ubytování. Jenže většina našich lidí takovéto věci zde nechce. Nechce ani krátkodechou ekonomickou výhodu, která se v průběhu pár let promění v nadvládu takto porobených.

 • Je treba znat ceskou ustavu. Urcite je tam napsano jak se zbavit nepovedeneho diplomata a popripade vykazat cele vyslanectvi tam, kam patri.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*