Nechceme chvilky, podporujeme stíhaného premiéra…

Nechceme chvilky, podporujeme stíhaného premiéra…

Včera se mě někdo zeptal, že jsem jeden z mála, kdo znovu nezareagoval na emoce kolem obnoveného stíhání Andreje Babiše a opět uniklý formát auditu EK.

Nechceme chvilky, podporujeme stíhaného premiéra…Včera se mě někdo ptal, že jsem jeden z mála, kdo znovu nezareagoval na emoce kolem obnoveného stíhání Andreje Babiše a opět uniklý formát auditu EK.

Fakt jsem nevěděl, co už mám odpovědět. Trestní stíhání premiéra stejně jako audit se poflakuje v mediálně politickém prostoru už několik let. Ta malá část, tj. opozice, chvilkaři – havlisté tím otravují a hysterčí už asi dva roky. Kolik už jenom bylo hlasování o důvěře vlády a kolik demonstrací. A výsledek je stále jeden a tentýž: ANO má setrvale dominantní podporu voličů kolem 30% +/-1%. A ta nejvíce křičící opozice spíše klesá…

Každý ví, že trestní stíhání s vysokou pravděpodobností svého času organizoval bývalý ministr vnitra Milan Chovanec, alespoň svého času kudy chodil, tudy budil takový dojem. A mimochodem i trestní stíhání redaktora Přibila, který měl toto tvrzení uvádět a byl za to stíhán, bylo tuším minulý týden zastaveno… Dobré co?

Totéž se týká auditu ohledně dotací pro firmy Andreje Babiše. Přece nejsme padlí na hlavu a jistě si vzpomínáme, jak Piráti, osobně Bartoš, či lidovec Zdechovský dolézali do Bruselu a osobně intervenovali, aby tehdejší eurokomisař Oettinger přitumloval a co nejvíce Babiše potopil.

Není odpudivějších politiků než tato udavačská spodina. Jsou něco jako Biĺak, který odesílal zvacví dopis.

Takže asi tak.

Chvilkaři zase zaplní na několik dnů naše náměstí, nejdříve tedy Václavské, budou vyřvávat hesla o demisi, ale na rozdíl od Francie, kde Francouzi mají všeobecně Emmanuela Macrona plné zuby, u nás opět za nimi bude stát jen ta rozmazlená havlistická menšina, tedy cca 30-35% voličů.

Na ulicích a náměstích je jich hodně a budí dojem síly. Ve skutečnosti, jsou to desperáti.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*