Nechat se testovat, nechat se očkovat, nechat si dát implantovat čip. A takhle nakopat do řiti-nechcete???

Nechat se testovat, nechat se očkovat, nechat si dát implantovat čip. A takhle nakopat do řiti-nechcete???

Situace ve světě je skutečně zlá. Člověk člověku se stává vlkem. Ačkoliv by se mohlo na první pohled zdát, že politické struktury skutečně reagují na jakousi pandemii, tak skutečnost je posunuta úplně někde jinde. Je skutečně obtížné dobrat se k tomu, protože každodenní mediální masírka skutečně dělá své a lidé pomalu ale jistě přestávají vědět, jak vlastně mají žít a co dělat, neboť co platí dnes-zítra již nebude.

Skutečnost, že kapitalismus jako ekonomický systém přechází na jiný level a je měněn za běhu systém řízení mnohým řádně uniká. Nicméně to se dalo očekávat, neboť kapitalismus a jeho fungování má sinusoidní charakter a období růstu se střídají se strmými poklesy-až krizemi. Že je kapitalismus v současnosti v krizi nemusím snad říkat. Je to dost vidět. Velkým problémem je nedostatek ropy a derivátů z ní. Vím nemluví se o tom, ale je to tak. Čísla, která jsou medializována ohledně zásob ropy, těžby a spotřeby jsou upravována a to způsobem takovým, aby společnost jako celek nezačala panikařit. Jisto jistě nejsme na nule, ale sestupná tendence je jistotou. Spojené státy se dostaly na sestupnou křivku těžby už okolo roku 1980 a ta se nestále zrychluje. USA-kdysi ropná velmoc dnes musí cca 40% své spotřeby dovážet!!!! To jste možná nevěděli. Do tohoto se nám vmíchávají veličiny jako petrodolar, či využívání dolaru jako rezervní měny. Obojí spolu souvisí a vlastně jen díky ropě se stal dolar rezervní měnou. Situace je však taková, že tento systém se stává neudržitelným. Tedy on je již delší dobu, ale je držen nad vodou uměle, protože jeho pád by znamenal celosvětovou katastrofu, jenž by vyústila ve války. Celosvětově by ekonomiky spadly úplně na dno a šanci přežít mají pouze země, které mají v rezervách dostatek zlata. Proto USA, Rusko, Čína a jiné chytřejší země skupovávají ve světě zlato. Naše zem bohužel mezi ty chytré nepatří, neb za Kočárníka bylo národní zlato prodáno a to hlavně do USA. Za těch zlých komunistů bylo ve státních rezervách cca 120 tun národního zlata. Dnes máme cca 2 tuny.Pro shora uvedené začal prudký boom solárních elektráren a dalších alternativních zdrojů. Nikoliv kvůli životnímu prostředí milá společnosti. Lidská činnost se na znečištění planety podílí v rámci okolo tří procent. Nutno však hledat nové zdroje energie, neb bez nich by bylo lidstvo vrženo o tisíc let zpět a zavládla by anarchie. Také proto takový tlak na rušení uhelných elektráren, či zavádění elektromobility. Vše je jen a jen o byznysu. Je však důležité podat to lidem tak, aby uvěřili, že je to vlastně pro jejich dobro a o uvedené změny si defacto řekli sami. S tím souvisí i takzvaná pandemie, kterou vyvolal coronavir.

Coronavirem se dnes překrývá kde co. Nejenom tedy krize kapitalismu jako celku, ale třeba mocenské ambice jistých jedinců, či společenství. Díky coronaviru se porušují ústavy a dokonce listina základních lidských práv a svobod. O demokracii by už bylo zbytečné mluvit, neboť z ní bylo učiněno prázdné slovo mající hodnotu tak akorát ve filozofických teoriích učenců nebo politických manipulátorů. Česká republika je pro celý svět zářným příkladem porušování ústavy, ale i listiny základních lidských práv a svobod. Je zjevné /a naše vláda nám to dává najevo/, že vlastně žádná práva nemáme a kdybychom je náhodou chtěli, tak zasáhnou Hamáčkovy commandos. Místo pomáhání a chránění nemocných je činěna buzerace a šikana zdravých!!!!

Kdysi jsem vám v článku psal, že k testování a vakcinaci budeme donuceni a to cestou především nepřímou a pokryteckou. Nevěřili jste mi a měli jste mě za blázna. V živé paměti mám slova mnohých / MĚ NIKDO NEDONUTÍ-NA TO NEMAJÍ PRÁVO/. Vážení-oni na to právo nepotřebují-uvědomte si to. Oni mají tu moc a klidně ji na nás použijí. Pomocným nástrojem jim je policie a armáda, kteří jdou za covidové příplatky proti vlastnímu národu. Klidně vás nepustí do práce a děti do školy. To vy nebudete moci splácet své dluhy a sociálka vás bude honit, že děti nechodí do školy. Oni vědí, že se bojíte, že máte dluhy a tak toho zneužívají. Žádné Babišovo-BUDE LÍP neplatí, protože lépe už bylo!!! Vše to zdárně směřuje k Izraelskému modelu, kde neočkovaná populace je utlačována a šikanována. Apartheid jak vyšitý. To vše jen proto, aby člověk člověku byl vlkem a ti mocní aby měli klid na přestavbu systému a zabezpečení si svého.

Závěrem asi toto. Nutit lidi k testování a očkování, kde očkovací látky nemají ani klinické zkoušky, není nic jiného, než snaha lidi poškozovat. Vyhrožovat lidem, že když se nedají testovat a očkovat, že budou propuštěni z práce není nic jiného než vydírání. Lidská práva jsou tedy porušována a to dokonce naší vlastní vládou, kterou řídí Slovák o kterého v jeho domovině nikdo nestojí a my ho u nás trpíme. Necháme si kakat na záda od Hamáčků, Blatných, Havlíčků a dalších, kteří místo toho, aby se chovali jako lidem zvolení lídři, tak se chovají jako všehoschopní šíbři. Skutečně politovat zaslouží někteří aktivní policisté, kteří kvůli roušce kleknou ženě na hlavu a to ještě před pětiletou holčičkou. To není práce profesionálů. To udělá nikoliv skutečný policista, ale dobytek. Jsem jen zvědav, kdy budou tato zvěrstva na lidech také řešena Hamáčku.

AŽ LIDEM DOJDE TRPĚLIVOST A VYJDOU DO ULIC PROTESTOVAT-DÁTE DO NICH STŘÍLET HAMÁČKU???
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nechat se testovat, nechat se očkovat, nechat si dát implantovat čip. A takhle nakopat do řiti-nechcete???

  • · Edit

    Jen at se utahuje, postupne lidi taky pritvrdi… Jen museji but zahnany jeste vice do kouta nez doposud.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*