Nebezpečná aliance mezi Rothschildy a Františkovým Vatikánem

Nebezpečná aliance mezi Rothschildy a Františkovým Vatikánem

Nejglobalističtější a nejintervencionističtější papež od křížových výprav ve 12. století formalizoval spojenectví s největšími osobnostmi globálního finančnictví, které nevede nikdo jiný než tato vznešená bankovní rodina Rothschildů.

Nová aliance je společným podnikem, který nazývají „Rada pro inkluzivní kapitalismus s Vatikánem“. Tento podnik patří k těm cyničtějším a to vzhledem k aktérům nejnebezpečnějším podvodníkům, kteří jsou propagováni od doby, kdy guru Davosu WEF a chráněnec Henryho Kissingera Klaus Schwab začali prosazovat Velký Reset světového kapitalistického řádu. Co a stojí za tou takzvanou Radou pro inkluzivní kapitalismus s Vatikánem?

Na svých internetových stránkách prohlašují v typické dvojřeči OSN: „Rada pro inkluzivní kapitalismus je hnutím předních světových podnikatelů a představitelů veřejného sektoru, kteří pracují na vybudování inkluzivnějšího, udržitelnějšího a důvěryhodnějšího ekonomického systému, který bude řešit potřeby našich lidí a planety.“ Udržitelnější, důvěryhodnější ekonomický systém? Nezní to jako nechvalně proslulá Agenda OSN 21 a její dcera Agenda 2030, hlavní plán globalistů? Dále tvrdí, že „kapitalismus podporující začlenění je v zásadě o vytváření dlouhodobé hodnoty pro všechny zúčastněné strany – podniky, investory, zaměstnance, zákazníky, vlády a komunity“.

Dále pokračují: „Členové Rady přijímají žalovatelné závazky, které jsou v souladu s pilíři Mezinárodní obchodní rady Světového ekonomického fóra pro udržitelnou tvorbu hodnot – lidé, planeta, zásady vládnutí a prosperita – a které prosazují cíle udržitelného rozvoje Organizace spojených národů.“

Lynn Forester de Rothschildová při oznámení dohody s Vatikánem prohlásila: „Tato rada se bude řídit varováním papeže Františka, aby naslouchala „volání země a volání chudých“ a odpověděla na požadavky společnosti na spravedlivější a udržitelnější model růstu.“

Jejich odkaz na Světové ekonomické fórum Klause Schwaba není náhodný. Skupina je další frontovou skupinou v tom, co se stává spěchem globalistů, kteří se snaží přesvědčit skeptický svět, že titíž lidé, kteří vytvořili po roce 1945 model globalizace pod vedením MMF a giga-korporátních subjektů mocnějších než vlády, ničících tradiční zemědělství ve prospěch toxických agrobyznysů, ničících životní úroveň v průmyslově vyspělých zemích, aby prchali do zemí s levnou pracovní silou, jako je Mexiko nebo Čína, nyní povedou úsilí napravit veškeré své zneužívání?Budeme naivní, když tomu uvěříme.

Rothschild a spol.

ZA PRVÉ, je užitečné vidět, kdo jsou „vstřícní“ kapitalisté spojující síly s papežem a Vatikánem. Zakladatelkou je dáma, která nese jméno Lady Lynn Forester de Rothschildová. Je manželkou devadesátiletého vysloužilého megamiliardáře, šéfa londýnské banky NM Rothschilds, sira Evelyna de Rothschilda. Lady Lynn však pochází z „prostých“ kořenů, narodila se v americké dělnické rodině v New Jersey, jejíž otec, jak sama říká, měl dvě zaměstnání, aby ji a její bratry protlačil přes práva a lékařské fakulty. Zdálo se, že měla několik vlivných rádců, když šla na Wall Street, pak do telekomunikací včetně Motoroly, a vydělala desítky milionů, než se dala dohromady se sirem Evelynem a jeho údajným majetkem ve výši 20 miliard dolarů. (Neměl by to být bilión dolarů vzhledem k tomu, kolik století se Rothschildové pohybovali v nejvlivnějších pozicích?) Zprávy uvádějí, že Henry Kissinger sehrál osobní roli při podpoře transatlantického svazku obou zemí.

Je zajímavé si povšimnout, že tatáž Lynn Foresterová v roce 1991, než si vzala sira Evelyna za manžela, velkoryse nechala britskou přítelkyni plně využívat jeden z Lynniných bytů na Manhattanu po zjevné vraždě ženina otce, britského mediálního magnáta a agenta Mossadu Roberta Maxwella. Britská přítelkyně Lynn, Ghislaine Maxwellová, dnes čeká na soud za spoluúčast na obchodu s dětským sexem jako partnerka Jeffreyho Epsteina. Maxwellová údajně až donedávna udržovala adresu Lady Lynn na Manhattanu, aby zaregistrovala bizarní neziskovku Terramar, kterou s Epsteinem založili v roce 2012, údajně s cílem zachránit naše oceány. Když Epsteina zatkli, rychle neziskovku rozpustila. Jedním z dárců Ghislainina TerraMaru byla nadace Clintonových, která vede k dalšímu příteli.

Lady Lynn má další dlouholetou přítelkyni Hillary Clintonovou, jejíž manžel Bill byl také přihlášen do Epsteinova soukromého tryskáče Lolita Express, a to zhruba dvaadvacetkrát. Lynn a její nový manžel sir Evelyn měli k Clintonovým tak blízko, že v roce 2000 strávili novomanželé Rothschildovi část líbánek jako hosté v Bílém domě Clintonových. Lady Lynn se poté v roce 2008 stala významnou sponzorkou a v roce 2016 se znovu ucházela o kandidaturu Hillary na prezidentku, nazývanou „bundler“. Rovněž radila Hillary ohledně jejího ekonomického programu, programu volného trhu založeného na Adamu Smithovi, jak jej jednou popsala v rozhovoru.

„Strážci“ lady Lynn

Rothschildův podnik s Vatikánem v této chvíli kromě spoluzakladatelky Lady Lynn Forester de Rothschildové zahrnuje i osobně vybrané finanční magnáty a jejich vybrané nadace, které si nabubřele říkají „strážci“. To je termín, který zní spíš jako gang z jižního Chicaga nebo nějací mafiánští vládci. Říkají si morální strážci, společně se svými novými přáteli ve Vatikánu, pro reformy kapitalismu.

Na seznamu členů poručníků figuruje Rajiv Shah, šéf Rockefellerovy nadace, a bývalý partner podvodu AGRA nadace Gatesových s cílem zavést v Africe semena geneticky modifikovaného organismu. Rockefellerova nadace se podílí na propagaci pandemického „lockdownu“ od roku 2010 a je stěžejní součástí programu Velkého Resetu WEF. Právě vydal Rockefellerovu zprávu s názvem „Reset the Table: Meeting the Moment to Transform the US Food System“.

Mezi Rothschildovy strážce patří také Darren Walker, šéf nadace Fordů. Tyto dvě nadace, Ford a Rockefeller, udělaly pro utváření imperiální americké zahraniční politiky víc než americký státní úřad nebo Ústřední zpravodajská služba, včetně financování neúspěšné Zelené revoluce v Indii a Mexiku a vytvoření geneticky modifikovaných plodin Rockefellerovými fondy.

Šéf DuPontu, geneticky modifikovaného giganta a chemické skupiny, je dalším strážcem, včetně skandály zmítaných vakcinačních a farmaceutických společností Merck a Johnson a Johnson. Merck lhal o rizicích svého léku proti artritidě Vioxx, dokud více než 55 000 uživatelů nezemřelo na infarkt. Johnson a Johnson byli v posledních letech zapojeni do řady podvodů, mimo jiné kolem negativních účinků jejich antipsychotického léku Risperdal, nelegální přítomnosti rakovinotvorného azbestu v jeho dětském prášku a potenciálně tisíců právních žalob pro jeho úlohu předního dodavatele opioidu ve smrtícím léku OxyContin společnosti Purdue Pharma na předpis proti bolesti.

Mezi další strážce patří ředitelé společností Visa, Mastercard, Bank of America, Allianz insurance, BP. V roce 2016 Visa spolu s Agenturou Spojených států pro mezinárodní rozvoj stála za katastrofickým Modiho experimentem se zavedením bezhotovostní ekonomiky v Indii.

Pozoruhodný je také strážce Mark Carney, bývalý šéf Bank of England a také zastánce bezhotovostních digitálních měn centrálních bank, které mají nahradit dolar. Carney je nyní zvláštním vyslancem OSN pro oblast klimatu a financí.

Carney je rovněž členem správní rady Světového ekonomického fóra, veřejného propagátora globálního resetu kapitalismu s cílem prosadit dystopickou Agendu 2030 jako „udržitelné“ hospodářství. Ve skutečnosti je v radě WEF několik Rothschildových strážců, včetně miliardáře Marca Benioffa, zakladatele cloud computing Salesforce, a šéfa OECD Angela Gurriiho. A bývalý generální ředitel Credit Suisse, Tidjane Thiam je v Mezinárodní obchodní radě Světového ekonomického fóra.

Mezi další strážce transformace kapitalismu podporujícího začlenění patří šéf Bank of America, kterou vláda USA zažalovala za podvod spojený s americkou krizí rizikových hypoték z roku 2008, a také za praní špinavých peněz pro smrtící mexické drogové kartely a ruský organizovaný zločin. Na seznamu vyvolených opatrovníků je také Marcie Frostová, kontroverzní šéfka CalPERS, obrovského kalifornského státního penzijního fondu, který spravuje přes 360 miliard dolarů.

Šéf State Street Corporation, jedné z největších společností na světě spravujících aktiva s hodnotou 3,1 bilionu dolarů pod správou, je dalším strážcem. V lednu 2020 State Street oznámila, že bude hlasovat proti ředitelům společností v hlavních akciových indexech, které nesplňují cíle změn v oblasti životního prostředí, sociální oblasti a správy. Tomu se v rámci tzv. sociálně odpovědného investování říká „zelené investování“. Strategie WEF, prosazovaná rovněž členy představenstva WEF, jako je Larry Fink z BlackRock, odměňuje společnosti, které považují za „sociálně odpovědné“. To je klíč k agendě inkluzivního kapitalismu nejen Rothschildových inkluzivních strážců kapitalismu, ale i WEF.

Jejich webové stránky tvrdí, že strážci spravují více než 10,5 bilionu dolarů a kontrolují společnosti, které zaměstnávají 200 milionů pracovníků. Teď se krátce podívejme na jejich nového vatikánského partnera.

Vatikánská morálka?

IRONICKY, nebo možná ne, je papež František, partner zvolený proto, aby dal Rothschildově skupině megakapitalistů „morální“ důvěryhodnost, sám zapleten do něčeho, co by mohlo být největším finančním skandálem, podvodem a zneužitím církevních fondů v novodobé historii Vatikánu. A to navzdory skutečnosti, že papež František v roce 2013 jako nový papež prohlásil, že jedním z jeho hlavních úkolů bude očistit skandály zmítané vatikánské finance. K tomu téměř nedošlo ani po více než šesti letech. Někteří vatikánští pozorovatelé dokonce tvrdí, že se finanční korupce ještě zhoršila.

Rozkrývající se skandál se točí kolem nyní zostuzeného kardinála Angela Becciua, který byl až do roku 2018 de facto šéfem kanceláře papeže a pravidelným důvěrníkem. Becciu byl náhradníkem pro všeobecné záležitosti ve státním sekretariátu, což byla klíčová pozice v římské kurii až do června 2018, kdy ho papež povýšil na kardinála, který byl paradoxně zodpovědný za Kongregaci pro záležitosti svatých. Becciu, očividně žádný svatoušek, dokázal investovat stamiliony, ba miliardy, přes léta církevních fondů, včetně darů pro chudé v Peterově penzionu, do projektů, které si vybral s bývalým bankéřem z Credit Suisse. Projekty zahrnovaly podíl 150 milionů eur v luxusním londýnském realitním komplexu a 1,1 milionu dolarů ve filmu Rocketman o životě Eltona Johna. To vyšlo najevo, když pokračující vatikánské sexuální skandály způsobily, že papež František dehonestoval kardinála Theodora McCarricka z Washingtonu, prvního kardinála, který padl za církevní obvinění z hlubokého sexuálního zneužívání.

Italský tisk píše, že papež věděl o pochybných investicích Becciua, a dokonce je chválil, než hloubka skandálů propukla. V listopadu 2020 provedla italská policie razii v bydlišti Becciuova bývalého vatikánského účetního a našla 600 tisíc eur v hotovosti a důkazy, že zaměstnanec Vatikánu obdržel během let 15 milionů dolarů na falešnou fakturaci.

S takovýmto pozadím si nová Rada pro inkluzivní kapitalismus s Vatikánem Lynn de Rothschild zaslouží důkladnou kontrolu, neboť spolu se Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba evidentně plánují velké věci, jak „reformovat“ světovou ekonomiku, a můžeme si být jisti, že to nebude hezké ani morální.

 

zdroj: https://journal-neo.org
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*