Navzdory EU, navzdory vládě a parlamentu ČR, navzdory USA – já před prezidentem Lukašenkem smekám

Navzdory EU, navzdory vládě a parlamentu ČR, navzdory USA – já před prezidentem Lukašenkem smekám

Říkejte si vy ostatní, co chcete, média ať si píší nesmysly a vytvářejí lživou propagandu, televize ať nadále štve proti Rusku, či Bělorusku-já se ale zblbnout nenechám. Bělorusko a prezident Lukašenko udělali to nejlepší, co mohli. Přinutili díky své vojenské stíhačce přistát civilní letadlo na jehož palubě byl přepravován zmetek, kvůli kterému zahynulo spousty lidí. Ano-umírali Ukrajinci a Bělorusové díky hajlující bestii Ramanovi Protasevičovi. Je ostudné, že se kdokoliv postavil za tuto nacistickou zrůdu a to včetně České vlády a parlamentu. Bože, co jste to za lidi!!!To, že se kdosi jako Protasevič ohání novinářským průkazem vůbec nic neznamená. V dnešní době a díky počítačovému vybavení vám jich nakakám klidně kbelík. Navíc práce novináře je pro Protaseviče jenom krytí. Proč také lidem nesdělíte, že se tento zmetek účastnil akcí na Ukrajině, na Donbasu. Byl členem polovojenského uskupení Azov, které se neštítí používat nacistickou symboliku-runu Wolfsangel, kterou přímo užívali Werwolfové a nacistická divize Das Reich. Členství Protaseviče v praporu Azov bylo potvrzeno dokonce jeho bývalým velitelem Byleckým. Z USA dokonce zazněly hlasy, že prapor Azov by měl být zařazen na seznam teroristických organizací, neboť nedodržuje základní pravidla boje a to tím, že se uchyluje ke zbabělému vraždění, loupežím a znásilňováním žen. Protasevič byl i účastníkem takzvaného Majdanu jestli to nevíte. Bylo potvrzeno, že Protasevič patří mezi organizátory nepokojů a to na Ukrajině, tak i v Bělorusku. Kdyby tak toto někdo činil u nás v zemi a nebo Německu-to byste pískali jinou. Je viditelné, že se EU, NATO, ČR a další země řídí heslem, každý náboj proti Rusku a Bělorusku je dobrý i kdyby sebeblbější byl.

Náš ministr zahraničí Kulhánek dokonce požaduje Protasevičovo okamžité propuštění. Jen se tedy ptám, čí že to zájmy hájíte pane Kulhánek? Vy kamarádíte s nacisty a neonacisty?? Jestli ano, tak to tedy máme ministra-jen co je pravda. Ale co se vlastně divím že??? Pan Kulhánek je tím vyznamenaným od CIA a tak se nelze divit ničemu.

Nemá snad ani smysl to více rozepisovat, protože to by jeden blil. Jak hluboko jsme to klesli. Můj táta bojoval proti nacistům a z války si přinesl dvě zranění-obě nohy prostřílené!! Za tohle si táto bojoval??? Asi ne, ale ty to tam nahoře vidíš-nacisté se vracejí a vlády a parlamenty je podporují.

Ode mne má prezident Lukašenko palec nahoru.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*