Národní demokracie proti vstupu cizích vojsk

Národní demokracie proti vstupu cizích vojsk

Národní demokracie zásadně odsuzuje rozhodnutí vlády premiéra Sobotky, kterým povoluje manifestační průjezd amerických ozbrojených vojsk našimi zeměmi.

Vláda tímto krokem zrazuje občany, jejichž zájmy má zastupovat, protože se tak podílí na štvavé protiruské propagandě a napomáhá přiblížení válečné hrozby. Válka přitom není v zájmu České republiky a jejích obyvatel. Česká republika bude naopak jednou z prvních obětí  případného válečného konfliktu.

Podobné kroky představitelů vlády tak naplňují skutkovou podstatu vlastizrady. Argumenty, že jde o běžné cvičení a že takových přesunů se během roku koná běžně hned několik, neobstojí. Chystaný přesun vojsk je třeba vnímat v kontextu současné vyostřené geopolitické situace a proválečné propagandy Západu, které se česká vláda hanebně podřizuje a propůjčuje. Právě v tomto kontextu viděno nejde a nemůže jít o obyčejné cvičení, ale o demonstraci síly a snahu zastrašit český národ, který ještě není pro válku s Ruskem zcela zmanipulován.

Foto: CNN
Foto: CNN

Národní demokracie s takovouto provokací nemůže souhlasit. Pokud byl někdo až dosud k dění kolem sebe lhostejný, po této události už být nemůže. V sázce je příliš mnoho. Zastavme dunění válečných bubnů, řekněme společně válce NE. Nenechme zatáhnout svoji zemi do války s bratrským národem.

Národní demokracie proto s radostí vítá spontánní iniciativu občanů, kteří se chystají proti americkému vojenskému konvoji protestovat. ND je připravena se k těmto protestům připojit, stejně jako je organizovat. ND také podporuje myšlenku blokády vojenského konvoje a zabránění jeho vpuštění na území republiky. Cizí vojska by měla být zastavena přímo na hranicích naší země a neměla by být na naše území vůbec vpuštěna. Národní demokracie je proto připravena podílet se na právě takové formě národního odporu.

Ve chvíli, kdy vláda nehájí zájmy svých občanů, ale vychází vstříc zájmům agresora, nezbývá než vzít spravedlnost a obranu vlasti do svých rukou a postavit se cizím vojskům na odpor.

bilakovy deti

předsednictvo Národní demokracie
http://narodnidemokracie.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Dnes ráno, v rámci svérázného „bleskového pochodu“ Atlantic Resolve, „vypochodovalo“ z Estonska 150 příslušníků Námořní pěchoty USA v doprovodu 40 kusů vojenské techniky.
  Vojáci „procválají Evropou“ přes šest evropských zemí. Trasa zahrnuje Estonsko, Lotyšsko, Litvu, Polsko, Českou republiku a skončí v Německu na americké základně Vilseck. Celková délka trasy bude dosahovat 1700 km.
  Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20150321/138384.html#ixzz3V17YzKwX

 • · Edit

  Američané jsou v dnešních podmínkách zločinci. Naše vláda po rozpoutání války Američany, musí být souzena jako kolaboranti a zrádci. Oni mají pravdivé podklady, nejsou des-informováni medií jako my.
  Vědí co činí a spolupracují na tom .

 • Ano, naši zemi vedou zrádci a poklonkáři USA, EU a Bruselu – a lidi jsou stále hluší a slepí. Jenže dokud budou lidi tlačit plné vozíky ze supe-hypermarketů, tak se nic nezmění. Lidé nechtějí svobodu, chtějí chléb a hry – nic se za 2000let nezměnilo, tak proč by se to mělo měnit zrovna teď?!..Připojuji se k tomu, že nechci na našem území žádné cizí armády, souhlasím , aby ČR vystoupila z NATO. Chci svobodnou, nezávislou zemi, která dokáže být samostatná.

 • · Edit

  Vždycky jsem si myslela a myslím si to stále, že jestliže rozhoduji o závažných věcech, měla bych mít přehled o situaci, který si samozřejmě vytvořím osobní přítomností. Jak lehce lze lidi zmanipulovat ať už na jednu nebo na druhou stranu. Stačí koupit si denní tisk, poslechnout nebo shlédnout média a myslím si, že jsem v obraze. Ale ono to tak není, vždyť novináři zpívají jedině pro ty, kteří jim platí. Až konečně vyjdou najevo pravdy, může být značně pozdě. Vážně bych se nechtěla dožít situace, kdy nás budou honit a upalovat fašisti, protože mluvíme česky. Čím dál víc nabývám přesvědčení, že 89 rok byl zmanipulovaný a že moje babička, která v té době často zvedala varovný prst, měla pravdu. V 68 to bylo jiné, bohužel, nedotáhli jsme to do konce a za 21 let už to mocipáni vymysleli tak dobře, že jim na to spousta lidí skočila. Není se čemu divit, představa dostupného zboží a otevřené cesty na západ udělaly své. Otázkou je, za jakou cenu?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*