MTV International spouští 10dílný sérál propagující hnutí Black Lives Matter

MTV International spouští 10dílný sérál propagující hnutí Black Lives Matter

MTV International spouští nový 10dílný seriál podporující levicovou organizaci Black Lives Matter. V čele seriálu bude hvězda britské dívčí kapely Leigh-Anne Pinnocková.

V sérii nazvané MTV Generation Change: Black Lives Matter bude hrát Pinnocková, člen popové skupiny Little Mix, a také aktivistická modelka Munroe Bergdorfová, zpěvačka a skladatelka Raye BLK, televizní hvězda reality show Nathan Henry, modelka Duckie Thotová, rapper Serious Klein a další.MTV tvrdí, že série se bude zabývat „problémy“, kterým čelí černoši v Británii a pravděpodobně jinde. Seriál by měl být poprvé uveden na sociální síti MTV International, stejně jako ho bude Velká Británie vysílat na kanálu Channel 5 a BET International. Krátké úvodní video k projektu líčí několik hvězd, které si všímají, že jen proto, že jsou bohaté a slavné, neznamená to, že nezažívají rasismus.

Začátkem tohoto měsíce Pinnocková řekla  britskému tisku, že poprvé, kdy se setkala s rasismem, bylo, když jí bylo devět let. Pinnocková prohlašovala, že bílý kluk ve třídě základní školy napsal její jméno na kus papíru a pak přidal. „Národnost: Džungle“.

„Viděla jsem to a mé srdce se zastavilo. Věděla jsem, že je to rasismus, “řekla.

Pochody Black Lives Matter ve Velké Británii se vymkly kontrole a změnily se v násilí a rabování, měnící se v chaos podobného rozsahu jako v USA

Little Mix je ve Velké Británii úspěšnou skupinou v žebříčku a prodala tam téměř 16 milionů singlů. Nejnovější album, 2018’s LM5, se stalo jejich pátým nejlepším z pěti masových alb v Británii. Kapela však udělala jen malý pokrok na americkém trhu. MTV také zadala více epizod Generation Change zaměřených na změnu klimatu, zdravotní péči, rovnost a další typické problémy.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*