Mladí migranti se pokusili zavraždit německou dívku v pátém měsíci těhotenství

Mladí migranti se pokusili zavraždit německou dívku v pátém měsíci těhotenství

17letá německá dívka v pátém měsíci těhotenství se stala obětí brutálního útoku čtyř chlapců s migračním pozadím, píše deník Bild.            

Ve čtvrtek 6. září byla těhotná mladá dívka jménem Marcella pobodána noži ve svém rodném městě Duisburgu. Ačkoli těžce krvácela, dokázala uniknout smrti tím, že zalarmovala obyvatele blízkého domu.Marcella uvedla, že ve čtvrtek kolem 21:00 ji její bývalý přítel (16) vylákal do okresu Friemersheim v Duisburgu. Jeho záminka: Chtěl si s ní promluvit o jejich neúspěšném vtahu.

Asi před dvěma lety se prostřednictvím přátel seznámila s 16letým studentem Rifaiem B. Stali se blízcí, měli spolu sex, ale nikdy nebyli pár, tvrdí Marcella.

Před pěti měsíci mu Marcella oznámila, že je těhotná. „Napsal mi, že se nesmí nikdo dozvědět, že je otcem. Vyhrožoval, že zabije mě a mé dítě,“ uvedla Marcella. Dívka si je jistá: „Vylákal mě do pasti, chtěl mě a mé dítě zabít.“

Dne 6. září přijala pozvání od svého přítele a setkala se s ním. „Prošli jsme se pár metrů a řekl, že jej jeho otec zabije, pokud se o dítěti dozví. Najednou vyskočili z křoví tři muži s noži.“

Marcella se pokusila utéct. Ale pachatelé ji několikrát bodli a způsobili ji těžké krvácení. Dívka se zachránila tím, že utekla do nedaleké zahrady a zalarmovala majitele domu.

Byla odvezena do nemocnice, jelikož potřebovala několik stehů. Výsledkem bylo, že zatím nemůže Marcella chodit. „Díky Bohu se nic nestalo mému dítěti,“ uvedla.

Rifai B. byl zatčen tentýž večer. Další tři podezřelí spolupachatelé (15 – 17) byli chyceni následující den.

Dva z těch, kteří byli zatčeni, mají německé a turecké občanství, jeden je Němec s tureckým původem. 15letý chlapec se narodil v Iráku, ale má již švédské občanství. Všichni jsou momentálně ve vazbě kvůli pokusu o vraždu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*