Mladá plavčice sexuálně napadena migrantem, zatímco kolemjdoucí jen přihlíželi

Mladá plavčice sexuálně napadena migrantem, zatímco kolemjdoucí jen přihlíželi

Dva muži, jeden migrant s příkazem k deportaci, sexuálně napadli mladistvou plavčici na francouzské pláži, zatímco kolemjdoucí údajně nijak nepomohli.

Sexuální útok se odehrál na pláži Escale Borély v Marseille, když dva muži, 25 a 28 let, vylezli po žebříku na vyhlídkové věži plavčice.

Podezřelí si prý mladou plavčici vyfotili, než ji sexuálně napadli a dotýkali se zejména jejích prsou. Nikdo z návštěvníků pláže na Escale Borély, kam se vejde několik tisíc koupajících, se nepokusil oba muže zastavit, píše deník La Provence.Kolem 17:30 byla policie upozorněna na mladou plavčici, která plakala na dně své věži poté, co si jí během hlídky všiml člen pobřežní bezpečnostní a preventivní jednotky (USPL).

Policie chytila dva údajné sexuální útočníky u nedalekého ruského kola a vzala je do vazby, ale ne dříve, než se začali chovat násilně k policistům, jednoho zranili a několikrát se pokusili o útěk.

Později vyšlo najevo, že na jednoho z mužů, migranta, byl vydán také příkaz k vyhoštění z Francie.

Došlo k tomu jen několik měsíců poté, co byla sexuálně napadena žena, policistka mimo službu, migrantem, když cestovala veřejnou dopravou po pařížském no-go předměstí Seine-Saint-Denis.

Policistka uvedla, že muž na ni a její genitálie několikrát vztáhl ruce a pak utekl, přestože se ho oběť snažila zadržet. Nedaleká policejní hlídka později Pákistánce dopadla a zatkla.

V posledních několika letech zaznamenala Francie nárůst sexuálně násilných útoků, přičemž statistická služba SSMI francouzského ministerstva vnitra v roce 2020 odhalila, že sexuální násilí vzrostlo o 12 procent v roce 2019 a o 19 procent v roce předchozím.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Komentář “Mladá plavčice sexuálně napadena migrantem, zatímco kolemjdoucí jen přihlíželi

  • Migranti jsou EU chráněny !! Proto se nemůžeme divit že jí nikdo z Francouzů nepomohl !!! Mohli by jím ublížit a šli by sedět to si každý rozmyslí !!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*