Mladá dívka utekla z bytu v Itálii, kde ji několik měsíců sexuálně zneužívali dva migranti

Mladá dívka utekla z bytu v Itálii, kde ji několik měsíců sexuálně zneužívali dva migranti

Devatenáctiletá dívka údajně utekla z bytu v Římě, kde byla po dobu několika měsíců násilím vězněna a sexuálně zneužívána dvěma pákistánskými migranty.

Předpokládá se, že se německá teenagerka přestěhovala do Itálie před dvěma lety se svým devětadvacetiletým pákistánským přítelem migrantem a sdílela byt s šestatřicetiletým mužem, rovněž původem z Pákistánu.

Věci se prý ale brzy zvrtly a oba muži prý donutili mladou dívku zůstat v bytě a několik měsíců ji sexuálně zneužívali. Nakonec se jí podařilo utéct z bytu 27. května a s pomocí kolemjdoucího nahlásit svou situaci místní policii, píše Il Giornale.Policisté okamžitě zatkli dva Pákistánce, kteří byli obviněni ze znásilnění Němky, a oba byli posláni do věznice Rieti severně od Říma. Soudce později na žádost státního zástupce vydal příkaz k vzetí do vazby, aby byla dvojice ponechána ve vazbě před soudním procesem.

Incident následoval po jiném v listopadu roku 2019 v Miláně, kdy byl na lavičce poblíž místní železniční stanice nalezen krvácející devatenáctiletý pákistánský migrant, který byl později převezen do místní nemocnice.

Vyšetřování útoku vedlo k zatčení šesti lidí včetně nezletilé dívky a jejího přítele.

Mladá žena tvrdila, že ji Pákistánec a dva další cizinci před několika měsíci sexuálně zneužili, a uvedla, že ona a dva muži se devatenáctiletému mladíkovi postavili a během střetu se nešťastnou náhodou sám pobodal.

Vyšetřovatelé karabiniérů však jejich příběhu nevěřili a zjistili, že se ti tři úmyslně spikli, aby se migrantovi pomstili za jeho předchozí útok znásilnění na dívku, a byli zatčeni za pokus o vraždu.

Podobné sexuální útoky byly v posledních několika měsících zaznamenány v Řecku a týkaly se také migrantů z Pákistánu, přičemž některé z obětí byly děti, například údajné prosincové znásilnění osmiletého chlapce na ostrově Kos.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Mladá dívka utekla z bytu v Itálii, kde ji několik měsíců sexuálně zneužívali dva migranti

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*