„Ministře“ Petříčku, vyznamenal jste vrahy a zloděje!  Je to stejný zločin, jako byste postavil Hitlerovi děkovný pomník  v Osvětimi!

„Ministře“ Petříčku, vyznamenal jste vrahy a zloděje! Je to stejný zločin, jako byste postavil Hitlerovi děkovný pomník v Osvětimi!

Ministerstvo zahraničí udělilo nové medaile „osobnostem“, které se zasloužily o členství České republiky v  NATO. Při příležitosti výročí ocenilo například bývalou ministryni zahraničí USA Madeleine Albrightovou  alias „Krvavou Madlu“ nebo někdejšího generálního tajemníka NATO George Robertsona. Ministr obrany  Tomáš Petříček předal medaile za zásluhy o „diplomacii“ 14 lidem. Všichni byli vyznamenáni za masová vyvražďování. Toto je aktuální vizitka snad nejhloupějšího ministra zahraničních věcí v politické historii ČR.

Tento užitečný idiot sloužící pouze zájmům USA a EU, koná výhradně proti zájmům našeho státu. Veřejně podporuje fašismus na Ukrajině, veřejně podporuje masová vyvražďování v Donbassu a za masová vyvražďování dokonce rozdává ocenění!Petříček absolutně znehodnocuje morální kredit našeho státu a svým nekompetentním působením naši zemi významně poškozuje na mezinárodní úrovni.

Petříček veřejně ocenil totální odpad společnosti, jako například Jana Kavana, Karla Schwarzenberga, Alexandra Vondru a další havloidní povl, který se podílel a podílí na schvalování a podpoře masových vyvražďování národů. Tento spolek zlodějů a parazitů má na svých rukách mnoho krve.

Pane prezidente Zemane, jak dlouho budete tolerovat fatální chyby a nekompetenci Petříčka, který naši zemi jen záměrně poškozuje a kriminalizuje! Nebo snad podpora fašismu a masového vyvražďování už není trestný čin? Dnes se za tyto zrůdnosti už jen rozdávají ocenění jménem našeho státu, tedy jménem nás všech?

Je pro mě strašné lidem v Donbasu vysvětlovat a omlouvat se za (ne)naši vládu, která nám slušným lidem působí jen ostudu. Už tři roky se snažím lidem v Donbassu vysvětlovat, že nejsme podporovatelé vyvražďování v jejich zemi, že toto podporuje pouze většina české proamerické a pro unijní vlády, nikoli my, slušní lidé, vlastenci a především Slované.

Neskutečně se stydím za českou vládu, protože každý, kdo podporuje NATO, jakožto vyvražďovací pakt, nemá právo zastupovat náš národ, který se na něčem tak zrůdném zásadně nechce podílet.

Zločinec Havel to dokázal jasně. Jen zhruba tři týdny po vstupu ČR do NATO, schvaloval a podpořil „humanitární“ bombardování Srbska, místo toho, aby se jako morální člověk, postavil proti.

Vstupem ČR do NATO, jsme se stali oběťmi vydírání a plátci výpalného za okupaci americkou armádou.

Za základnu NATO by si USA od nás účtovaly 150% nákladů na provoz, tedy za okupaci našeho území, které USA říkají ochrana. Toto není nic jiného, než terorismus made in USA.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “„Ministře“ Petříčku, vyznamenal jste vrahy a zloděje! Je to stejný zločin, jako byste postavil Hitlerovi děkovný pomník v Osvětimi!

  • Boj o moc v ČSSD vyhráli s pomocí zahraničí bezpáteřní proevropští eurohujeři. To bude konec ČSSD a je to dobře. Až propadne strana ve volbách, ztratí vliv na exekutory a bude muset plnit své závazky – zkrachuje.
    Doufejme, že se k moci takoví politici už nikdy nedostanou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*