Mimořádně schůzky západních elit nejsou schopny žádným způsobem vyřešit finanční stagnaci a to, co teď hrozí nejvíce je imploze ekonomiky Spojených Státu.

Mimořádně schůzky západních elit nejsou schopny žádným způsobem vyřešit finanční stagnaci a to, co teď hrozí nejvíce je imploze ekonomiky Spojených Státu.

Minulý týden se konalo mimořádně zasedání zemí G-7 za přítomnosti Ruska (ale ne G-8), které nechalo korporatni vládu Spojených Státu úplně izolovanou a na pokraji bankrotu. Toto video francouzské vlády, ve kterém se lokaj korporatni americké vlády7 Obama setkal s Vladimírem Putinem ukazuje jasné, že Obama něco požaduje, ale to co požaduje je odmítnuto.

https://vine.co/v/MD5Lu5LKvrT

Teď už je naprosto jasné všem, kdo věnují pozornost těmto událostem, že Spojené Státy jsou v bankrotu, a že se udržují naživu jen prostřednictvím podvodu (například maličká Belgie skupuje všechny ty státní dluhopisy Ministerstva financí Spojených Státu) a také prostřednictvím neustálého vydírání Japonska. Tato situace je samozřejmě neudržitelná a formální vyhlášení bankrotu Korporace Spojených Státu přijde velmi rychle, jak mi sdělily vládní japonské zdroje.

Minulý týden také australský premiér Tony Abbot zrušil dlouho plánované schůzky s US ministrem financí Jackem Lewem, ředitelkou MMF Ch. Lagardeovou, a prezidentem Světové Banky Jim Yong Kimem, zatímco se chystá pořádat v Austrálii schůzku G-20 v listopadu. Předpokládá tedy T. Abbot, že zmiňované instituce již v této době nebudou existovat?

Mnoho různých zdrojů se shoduje na tom, že vyhlášení bankrotu Korporace Spojených Státu by také znamenal konec 2000 let starého projektu Římského Impéria na implementaci celosvětové fašistické diktatury pod názvem „Nový Světový Řád“.

Bezprostřední nacistickou reakci na tuto blížící se porážku je výhrůžka puštěním že řetězu 10.000 teroristů „blonďáku Al-Kajdy“ do Evropy a Spojených Státu.

http://www.debka.com/article/23969/Thousands-of-al-Qaeda-terrorists-are-on-thé-loose-in-US-and-Europe-%E2%80%93-under-thé-radar-of-Western-intelligence

Současné útoky žoldáků na Ukrajině. nebo prefabrikovaná Čínsko- Vietnamská krize jsou jenom dalším zachrochtáním umírající sionisticko- nacistické zrůdy.

Také se něco velmi podivného děje v MMF, když už i ředitelka tohoto fondu řekla veřejné, že musí „kleknout na kolena a snažně prosit“ Zdánlivě se tahle prosba týká mylných předpovědi tohoto fondu o ekonomice Velké Británie, ale skutečným důvodem zřejmě bude, podle zdrojů z MI5, taktéž reálný bankrot tohoto Mezinárodního Měnového Fondu.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2652019/Do-I-knees-IMF-chief-Lagarde-faces-calls-apologise-Osborne-getting-wrong-UK-growth.html

To je také důvodem, proč Ch. Lagarde zmiňovala veřejně minulý týden to, že se MMF přestěhuje do Číny. MMF může nyní hledat nového „cukrového tatíčka“ (nějakého mafiánského šéfa), ale Čína má daleko lepší možnosti než začít opětovně financovat instituci s tak pochmurnou dráhou jako je MMF.

Další významnou událostí v minulém týdnu bylo také to, že až do dnešních dnů utajovaná skupina Bilderberg se veřejně vyslovila a sdělila, že chtěli svrhnou nynější bipartijni systém vlády Spojených Státu.

William Van Duyn, osoba, která se až dosud dokázala udržet pod hladinou všech společenských radarů, zveřejnila otevřený rozhovor, který se vedl na nynějším setkání Bilderbergu v Dánsku.

http://pentracks.com/blog/2014/05/william-c-van-duyns-opening-remarks-bilderberg-mtg-2014/

V tomto rozhovoru Van Duyn sdělil, že to byli jeho předčí, kteří „zařídili, aby byla na jednodolarové bankovce US malba oka“. To je oko, které má NUEVO ORDO SECLORUM, neboli Nový Světový Řád jako svůj symbol pod tímto nápisem. Taktéž řekl, že „žádný prezident, žádný král, žádný diktátor, žádný premiér si nedovolí kritizovat ani mě ani klub Bilderberg a vědí, že jsou jen loutky mocných Iluminátů, kteří pracují za světovou scénou“. A později následovalo, že „téma tohoto setkání Bilderbergu je Jednotná Světová Vláda“.

Van Duyn to zakončil tím, že od tohoto momentu by Bilderberg vládnul veřejně a kontroloval by jakékoliv akce uvnitř jakékoliv vlády…vytvářel by pravidla…rozhodoval by o politice národů.

To co vypadá že na první pohled přehlédl je však to, že tohle by mohli dělat jen za předpokladu, že by to dělali v tajnosti. Bez tohoto utajení, však ztratí moc. Vládnout pomoci vražd, podplácení a vymývání mozku se může dělat jen v utajení, protože v opačném případě je nasnadě nevyhnutně povstání.

Tato událost, kterou se takto veřejné ukáže stanovisko opravdu není nic běžného a tento typ informací se zveřejňuje jen v momentě, kdy se mění režim. Například v době pádu Sovětského Svazu, ti zevnitř zveřejňovali takové věci jako přeměnit EU na nový Sovětský Svaz, zatímco obyčejní rusove se dozvídali příšerně věci o svých vůdčích jako byli Stalin a Lenin, které ještě nikdy neslyšeli.

Dalším signálem je to, že Centrální Evropská Banka se rozhodla začít používat zápornou úrokovou míru. To znamená v praxi to, že jestliže budeš mít peníze v bance, tyto peníze nebudou nabývat na hodnotě (zvětšovat se), ale začnou se ztrácet (zmenšovat). Hlavní myšlenka je samozřejmě ta, že se tím posílí ekonomie tím způsobem, že lidé budou nuceni utrácet peníze a nikoliv je držet v bance. Navíc, aby lidé jednoduše nehromadili hotovost, namísto toho, aby měli peníze na účtu, který se bude zmenšovat, banky začaly omezovat množství hotovosti, které můžete ze svého účtu jednorázově vybrat. Všechny tyto bezprecedentní akce jsou jen výsledkem veřejného zoufalého vysávání a ukázkou naprosto beznadějné finanční politiky a ekonomiky Evropské Unie.

A tak se mezitím ukázalo na vícero úrovních mnoho viditelných náznaku toho, že evropané zamýšlejí porazit nacistický režim Spojených Států. Obzvláště je to to, že vlády Evropy přestaly používat dolar Spojených Států pro platby za ruský plyn a ropu, ale také za plyn a ropu že Středního Východu. Jestliže tato největší ekonomická blokáda petro-dolarů na světě i v historii zahání petro-dolar ze svých tradičních pozic, je naprosto jasné, že petro-dolarová Junta Federálních Rezerv je odsouzena k zániku.


Také bylo velmi bolestivé zřejmě, že nikdo neuvěřil sionisticko- nacistickým lžím o tom, že Putin napadl Ukrajinu. Naopak jak Němci, tak také Francouzi spolupracují  společně s Rusy, aby se uhasily ohniska bojů naci-sionistických žoldáků, kteří bojují na Ukrajině.

Naci-sionistické síly se nevzdají bez boje. Zavázali dokonce svou otrockou kolonii Japonsko, aby na Ukrajinu poslala své jednotky, podle zdrojů z japonského Miniterstva obrany. Také se objevil jeden článek v japonštině, který vydala agentura ruské vlády Ria-Novosti, který to potvrzuje.

http://japanese.ruvr.ru/news/2014_06_07/nihon-ukuraina

Japonské jednotky tam byly poslány za tím účelem, aby tlačili Rusko k tomu, aby schválilo jistý plán G-7 na vytvoření nového finančního systému, podle zdrojů z CIA že základny v Japonsku.

Namísto toho, rusové tlačí eminentně na posílení všech mechanismů BRICS a říkají nám, že technické přípravy první banky zemí BRICS postoupily o velký kus. Také to, že Argentina nyní veřejné mluví o tom, že se spojí se zeměmi BRICS je velmi zajímavá, protože nejenže z této země pochází Papež František, ale také to může znamenat změnu dosavadního kursu Vatikánu směrem k zemím BRICS.

Taktéž je velká aktivita, která se zaznamenává v rozdělené, nebo téměř rozdělené Africe. Zatímco sionistické sdělovací prostředky bombardují veřejnost ohledně unesených školáček v Nigérii, censurovaly také zprávy o opravdových masakrech, které jsou spojeny s plány Iluminátů vyvolávat neustále neutuchající boje a nevraživost mezi muslimy a křesťany, aby se mohlo vytvořit jednotné světové náboženství.

Tato hrůzostrašná fotografie byla censurovana U-Tubě, facebookem a všemi sionistickými sdělovacími prostředky. Publikuju ji, protože ignorovat zlo je to samé, jako akceptovat ho.

killers-africa

To je jen jeden brutální případ za všechny, který ilustruje kam až může zajít boj mezi muslimy a křesťany v Nigérii…kde jsou mezinárodní lidskoprávní organizace? Křesťane jsou v Nigérii smažení zaživa: hrozný holocaust, který tady leží před mezinárodním nezájmem, řekl Otec Juan Carlos Martos, v citací na náhrobku Missionari Clarettiani, via del Sacro Cuore di Maria, Róma, Italia.

Otázka, kterou si svět musí teď dát je: Co dělají vojáci US v Africe, jestliže nemůžou zabránit těmto masakrům? Jsou nějakým způsobem naopak zapojeni, namísto toho, aby jim zabraňovali? Kde jsou Bílé Klobouky z Pentagonu? Proč mlčí celý svět?

Tohle je ten druh Satanistických konfliktů, které se rozhodla Společnost Bílého Draka vymýtit z naší planety.

V Asii dělá Pentagon určité akce k tomu, aby přitáhl Jižní Koreu k tomu, aby se konečně spojila se Severní Koreou a Japonskem a také aby platily svými penězi za ochranu a „udržení Číny na svých hranicích“, jak nám sdělil jeden náš zdroj z japonské vojenské rozvědky.

Podle jednoho našeho severokorejského zdroje se ohlášená návštěva premiérské japonské loutky Abeho v Severní Koreji překládá tak, že 34 „unesených“ (ve své podstatě to byli většinou reální japonští agenti, kteří pracovali pro Severní Koreu) bude navráceno výměnou za velkorysou finanční pomoc Japonska Severní Koreji. Podle našich zdrojů je toto předběžný požadavek pro kampaň, která by měla proměnit oficiální statut Severní Koreje v očích Japonska z „ohnutého hřbetu“ či „lopataka“v jejich přítele.

Dalším signálem, že se chystá něco velkého na Korejském poloostrově je to, že Severní i Jižní Korea staví železniční síť společnou (stejný rozchod) s Ruskem. Toto je naprosto jasným signálem toho, že Korejský polostrov se v nejbližší historické budoucnosti sjednotí.

Podle vládních japonských zdrojů také už začala stavba tunelu, který má propojit Jižní Koreu a Japonsko. To znamená, že brzy už bude možné jet vlakem z Tokia do Londýna. Navíc všechny produkty z Evropy – podle zpravodajství Russia Today – můžou být poslány totuto železnici do Koreje a Japonska třikrát rychleji, než tomu bylo doposud.

http://rt.com/business/164116-russia-railway-north-korea/

Podle jednoho zdroje z Pentagonu je současný konflikt mezi Čínou a Vietnamem o jednu ropnou věž ve sporných vodách používaná právě Pentagonem pro to, aby se ujistil, že asijské země budou udržovat jeho financování, i když vláda Spojených Státu vyhlásí bankrot. Tak velkého psa je lepší živit, než s ním bojovat.

zdroj : http://benjaminfulford.net,http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Mimořádně schůzky západních elit nejsou schopny žádným způsobem vyřešit finanční stagnaci a to, co teď hrozí nejvíce je imploze ekonomiky Spojených Státu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*