Milion chvilek, aneb nechtěné dítě Andreje Babiše, jenž bylo zplozeno v lůně ODS, TOP, STAN, KDU-ČSL a pirátů při hromadné souloži.

Milion chvilek, aneb nechtěné dítě Andreje Babiše, jenž bylo zplozeno v lůně ODS, TOP, STAN, KDU-ČSL a pirátů při hromadné souloži.

Člověk se nestačí divit, co nám politická scéna zplodila za paskvil. Kdybych měl mít já takové dítě, tak jej vezmu, strčím zpět do díry a předělám, ale daleko jednodušší by bylo vyčůrat jej volovi do ucha.

Prošel jsem si záznamy z demonstrací na Letné a vyslechl některé plamenné projevy užitečných idiotů. Věřte nebo ne, ale musel jsem se smát. Ti lidé na Letné vůbec neznají skutečnou podstatu těchto uměle vyvolávaných protestů. Zde vůbec nejde o Babiše, Benešovou, nezávislou justici a nedej bože demokracii. Nelze demonstracím upřít politický podtext, ale jádro pudla tkví v mocenském rozložení sil v přímé návaznosti na ekonomické struktury. Toto uvědomění ale většinový dav nemá. O tom mají povědomí, předáci milionu chvilek a struktury, jenž je platí. Většinový dav je pouze zmanipulovaná masa lidí, která vykřikuje jakási hesla, přičemž mnozí ani nevědí, co vlastně kvičí. Ona tristní neznalost se týká z valné většiny hlavně mladých lidí do třiceti let. Přijde mi to, že se demonstranti hlavně dohadují o tom, kdo je víc hloupý, ale až oni ti lidé přijdou na to, že jsou oběti manipulace, tak se může docela klidně stát, že někdo Mádlovi, Polívkovi, Minářovi a spol. poněkud upraví fasádu, až budou sbírat po Letenské pláni zuby.Velice úsměvně působilo vystoupení pana Svěráka. Tento neustále pomýlený člověk si dovolí říci, že cosi v naší společnosti zahnívá a přitom zcela pomíjí fakt, že právě takoví jako je on sám, jsou původci onoho zahnívání a smradu. Takoví, kteří zcela oportunisticky mění názory a postoje podle aktuální situace a hlavně momentální výhodnosti. Vy nemáte pane Svěráku vlastní rozum a názor?? To jste skutečně takový bezmozek a řiťopich?? Ve svém věku už byste měl mít rozum a nemusel byste ponižovat národ i sám sebe.

Daleko vážněji musíme vnímat vystoupení jednoho nejmenovaného hnědokošiláče. Ono není náhoda, že vystupuje v hnědé košili jako SA man. Velmi to souzní s kauzou Des Fours-Walderode, kde nacističtí pohrobci získávají nazpět značné majetky a roztahují pařáty nacistické orlice nad naší zemičkou. Dokazuje to, že naše zem je ve značném ohrožení, a že národ i stát mají velmi oslabenou pozici.

Ona slabá pozice státu a národa není však vinou Andreje Babiše, ale struktur, které vládly naší zemi do roku cca 2012. Vládnoucí struktury mezi lety 1989-1994 napáchaly neskutečné zlo. To, že započaly rozprodávat naši zem a národní zlato víme, ale víte také, že za ministrování pana Sachera a pana Rumla byly skartovány, či pečlivě ukryty klíčové dokumenty tykající se naší historie a klíčových osob v zemi žijících, ale i těch, kteří emigrovali nebo byli odsunuti na základě Benešových dekretů?? Samozřejmě, že šlo i o dokumenty týkající se šlechtických rodů, které měly na území naší republiky svá panství. Největší pozemkový zábor v naší zemi neměla česká šlechta, ale cizáci a to především šlechta Německá a Rakouská. Příslušníci Německé a Rakouské šlechty se v drtivé většině hlásili k nacistům a poškozovali zcela záměrně zájmy naší republiky i národa!! Domnívám se, že bez likvidace klíčových dokumentů prokazujících kolaboraci a záměrnou spolupráci s nacisty by se nemohly uskutečnit žádné restituce Schwarzenga, Havla, či v současnosti Johanny Kammerlanderové-vdově po Des Foursovi-Walderode. Přál bych si, aby se náš stát bránil, ale díky jistým lidem už nemá čím!

Psal jsem o milionu chvilek jako o nechtěném dítěti Andreje Babiše. Asi to nechápete, ale toto neřádstvo spatřilo světlo světa proto, aby jeho prostřednictvím bylo možno útočit na Andreje Babiše a vládu. Mnozí z nás vědí, že milion chvilek není jen tak ledajaký spolek, ale je to pakáž, za kterou jsou skryté struktury ODS, TOP, STAN, KDU-ČSL a Pirátů. Důležité na tom je, že ruce si umaže milion chvilek, ale ruce ODS, TOP, STAN, KDU-ČSL a Pirátů zůstanou čisté. Všechny zmíněné politické subjekty krom Pirátů mají hrubě namočeno v poškozování Československa a následně České republiky a jen díky nim jsme Německými vazaly. ČSSD má v tomto smyslu také mnoho másla na hlavě a bohužel i pan prezident Zeman, který o tom bude jistě něco vědět.

Chápete už trochu?? Ne?? V kostce řečeno jde o snahu uchvátit moc. Do doby nedávno minulé držely moc struktury prozápadní, proněmecké, jdoucí na ruku i nacistickým pohrobkům. Andrej Babiš reprezentuje struktury trochu jiné, jdoucí blíže k Rusku a Číně. Je zřejmé a logické, že se to strukturám dřívějším moc nelíbí, neb ztrácejí moc a vliv, ale také peníze. Lidé tak nějak zapomínají, že právě ty staré struktury nás prodaly a udělaly z nás otročící mezky. Svůj velký vliv zde má i propaganda a zmršená mladá generace, která byla naším školstvím doslova degenerována!! Příklon k Rusku a Číně vnímám pozitivně, neb je to krok správným směrem, který je krokem k míru a prosperitě. Držení se košile USA je držením se zla, přičemž kdyby USA neměly jaderné zbraně a nehrozili jimi celému světu, tak jsou již dávno v zádeli. USA žijí na dluh a ten je již nesplatitelný a my blbci je pomáháme držet nad vodou.

Nyní něco málo k demonstrujícím občanům na Letné! Stojíte na té Letné jako ovce a tupě posloucháte ty, kteří k vám mluví. Není vám trochu hanba, kdo to za vás mluví?? Není vám hanba, že takový odpad mluví vašimi ústy-dělnickou řečí?? Ať je to Mádl, Polívka, Svěrák nebo Geisslerová. Všichni ti, kteří mluví k vám tou dělnickou řečí, z vás dělají debily. Většina z těch mluvčích má zkušenosti v cucání a zneužívání dotací, z tunelování apod. To vám nevadí??

Víte-Babiš možná loupnul o 50 mil. Kč EU a tomu tleskám, kdežto ti, dříve jmenovaní de facto šulí vás a parazitují na vašich daních!!! To jste tak hloupí?? To se nestydíte?? Víte kolik stovek milionů přihrál, či odpustil Kalousek Schwarzenbergovi, které jste v konečném důsledku zaplatili také vy-daňoví poplatníci?? Nevadí Vám vy pitomci, že i Schwarzenberg byl v době, kdy byl ministrem zahraničí ve střetu zájmů a klidně si podnikal? Máte nějak divný metr.

Za Babiše jste ještě nic neplatili. Babiš trošku pozvedl úroveň země a máme se drobek líp. To, oč Kalousek a vláda okolo něj lidi okrádala, vám Babiš několikrát vrátil a vy věříte lžím?? Babiš samozřejmě není svatý a nemá svatozář. Není typem politika, kterého bych volil a podporoval, ale doslova mě sere, když tupci vozící plné koše žrádla z Kauflandu vyřvávají hovadiny jenom proto, že dostanou dvě stovky za transparent proti Babišovi, nebo za to, když na holá záda malého děcka napíší-NENÁVIDÍM BABIŠE. To je stupidita!

Vy mladí běžte místo řvaní raději pracovat, protože nevíte nic a umíte prd. Zrovna z Mádla si příklad neberte, protože moc normální není. No a Svěráka příště kopněte do prdele!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*