Migranti neúnavně útočí na zranitelné Evropany, mladé i staré

Migranti neúnavně útočí na zranitelné Evropany, mladé i staré

88letá německá žena zemřela kvůli zraněním, které utrpěla po údajném útoku 17letého migranta z Čečenska, jenž je nyní v policejní vazbě.        

Podle německého deníku Bild, úřady v malém městečku Schkeuditz v Sasku oznámily, že čečenský teenager je ve vazbě po sérii násilných loupeží a útoků na devět německých důchodců, včetně Ilsy K., jež zemřela krátce po údajném útoku.K samotnému útoku došlo dne 23. února. 88letá žena po těžkém zranění zemřela o čtyři dny později v nemocnici.

Tento děsivý útok se odehrál brzy po podobném útoku, ke kterému došlo v lednu, kdy jiný 17letý migrant z Čečenska údajně napadl 86letou ženu, která v důsledku toho upadla a těžce se zranila.

Z nějakého důvodu to policii trvalo až do poloviny března, aby konečně vydala zatykač na mladého migranta. Naštěstí pro vyšetřovatele, mladík vyhodil kabelku 88leté ženy a nechal na ní otisky prstů, které policie později identifikovala.

Po domovní prohlídce policie našla další důkazy, které ho spojily s devíti různými trestnými činy, k nimž došlo od prosince 2018 do února 2019.

Dříve v březnu, ve městě Worms, městě asi 30 minut od Frankfurtu, 21letý tuniský žadatel o azyl byl obviněn z vraždy své bývalé přítelkyně, 21leté Cynthie R., kterou údajně po hádce nejméně desetkrát bodl.

Také v polovině ledna, další žadatel o azyl, tentokrát 23letý Afghánec, byl zatčen ve městě Jena v souvislosti s vraždou 87leté německé ženy, jejíž tělo bylo nalezeno ve sklepě obytného domu.

V Rakousku byl zatčen syrský žadatel o azyl po vraždě 16leté rakouské dívky jménem Manuela K. ve městě Wiener Neustadt.

19letý mladík se později přiznal k vraždě dívky poté, co byl vyslýchán rakouskou policií, která uvedla, že nevykazuje z nesmyslné vraždy žádné výčitky svědomí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*