Migranti dostali poukazy na dovolenou na pláži a okradli tam turisty

Migranti dostali poukazy na dovolenou na pláži a okradli tam turisty

Skupina migrantů, kteří použili „dovolenkové poukazy“ od vlády, aby odcestovali na pláž ve městě Alassion (Itálie), tam byli zatčeni policií za oloupení turistů.

Sedm migrantů ve věku od 18 do 22 let původem ze Severní Afriky a z Pobřeží slonoviny se údajně zaměřili na děti. Těm ukradli mobily, peníze a kreditní karty. Gang údajně žije v Turíně a do mořského letoviska přicestoval za peníze, které jim vláda poskytla, aby si také užili dovolenou.Podle policie mnozí z migrantů již mají kriminální historii včetně loupežných přepadení. Vyšetřovatelé tvrdí, že gang své oběti přepadal kopnutím do břicha, pak je zbil a oloupil. Policie ukradené věci našla v hotelovém pokoji migrantů, píše deník Il Giornale.

Podle novin nejméně čtyři z obětí kvůli svým zraněním musely být převezeny do nemocnice.

Policie již potvrdila, že gang stojí za třemi loupežemi. V současnosti vyšetřuje možné spojení těchto migrantů s dalšími krádežemi v této oblasti.

Zločinnost migrantů je v mnoha částech Itálie nadále velký problém. Zpráva z roku 2018 potvrdila, že až každý třetí zločin je za účasti podezřelých zahraničního původu, i když populace migrantů v Itálii dosahuje pouze osmi procent celkového obyvatelstva.

Nigérijské mafiánské gangy byly v posledních letech v Itálii v popředí zahraniční činnosti zločineckých gangů, zejména v souvislosti s nucenou prostitucí a nezákonným obchodem s drogami.

V roce 2018 bylo oznámeno, že nigerijské migrantské gangy téměř úplně převzaly bývalé turistické přímořské město Castel Volturno.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Migranti dostali poukazy na dovolenou na pláži a okradli tam turisty

  • Evropané za chvíli nebudou smět vyjít z domova aby je migranti neokradli, nezabili, neznasnili ! Ale stále se vítá ! Nó nejsem blbí ??

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*