Migranti brutálně napadli reportéry. Legalizace sebeobrany v Itálii, ale jen v noci !

Migranti brutálně napadli reportéry. Legalizace sebeobrany v Itálii, ale jen v noci !

Itálie: Fyzické napadení novinářů migranty. V přímém přenosu při reportáži u nádraží Termini v Římě. Z výkřiku novinářky až mrazí! Legalizace sebeobrany, ale pouze v noci – takže přes den zlodějům u nás doma raději uděláme kafe!

Novinářka s kameramanem pořadu Matrix byli brutálně napadeni imigranty

 

Okamžiky napětí v přímém přenosu pořadu Matrix a to v epizodě věnované právě bezpečnosti ve velkých městech.

Moderátor Nicola Porro se během TV pořadu, ve středu 3 května okolo 23.30, spojil se svojí reportérkou u stanice Termini v Římě, která měla za úkol zdokumentovat situaci utábořených migrantů, kteří ji obývají v noci. Francesca Parisella se hned po úvodu se svým technikem začala vzdalovat a udýchaně oznámovala „Oni nás napadli“. Kamera se houpe, má se za to, že novinářka s kameramanem prchají a reportérka nakonec začne křičet strachy až z toho tuhne v žilách krev. O několik minut později, moderátor pořadu Porro informuje, že „Francesca je v šoku, ale jinak je fyzicky v pořádku. Agresoři zničili kameru a zmlátili kameramana. Jen díky jednomu taxikáři, že to neskončilo ještě hůř. Toto neměla být reportáž ve válečné zóně“ … Později po telefonu reportérka říká: ,,Drželi jsme se od nich dál … oni se naštvali a zaútočili na nás … běželi za námi a chytili mě za bundu.“

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/linviata-matrix-aggredita-diretta-stazione-termini-1392754.html

 Poslanci Ligy severu v poslanecké sněmovně protestují proti výsledku schválení zákona o legitimní sebeobraně ... ta platí tedy jen v noci. (ilGiornale)
Poslanci Ligy severu v poslanecké sněmovně protestují proti výsledku schválení zákona o legitimní sebeobraně … ta platí tedy jen v noci. (ilGiornale)
Zloděje můžete střílet, ale jen v noci.

 

Sněmovna schválila během protestů zákon o sebeobraně.

Hlasování proběhlo 04. května a pro bylo 225 hlasů, 166 bylo proti a jedenáct členů se zdrželo hlasování. Poslanci stran Fratelli d’Italia e Ligy severu vystavili cedule s nápisy „Sebeobrana je vždy legitimní.“ Předsedkyně poslanecké komory Laura Boldrini požádala úředníky k odstranění a opakovaně vyzvala k pořádku. Matteo Salvini, leader Ligy severu byl vyhoštěn z tribuny vyhrazené pro veřejnost poté, co křičel „hanba, hanba“ …Takže si to musíme v Itálii dobře zapamatovat. V noci se můžeme bránit střelbou, ale ne ve dne – tak rozhodla levicová vláda Itálie se svými patolízaly. Mezi těmi nechyběla ani skandály prolezlá stranička bývalého ministra Vnitra a nynějšího ministra Zahraničí, jímž je Angelino Alfano.

Jakmile se rozední, tak se musíme poddat do spárů vetřelce a nebo ještě lépe, dát na kafe a pohostit ho, aby bylo opravdu jasné, že jsme mu za světla neublížili. Copak asi naši starší občané, kteří jsou velkou část dne ve svých domovech většinou sami … na ty stát nemyslí … Podle vlády Itálie se dějí kriminální činy asi pouze v noci.

http://www.ilgiornale.it/news/politica/si-pu-sparare-ai-ladri-solo-notte-s-legge-proteste-1392918.html

http://www.ilgiornale.it/video/politica/lega-protesta-cartelli-aula-camera-difesa-sempre-legittima-1392920.html

http://www.ilgiornale.it/video/politica/legittima-difesa-salvini-tribuna-grida-vergogna-e-viene-1392928.html

Velmi názorně nám tuto nastalou situaci v Itálii vysvětlili přední karikaturisté …
Legitimní sebeobrana: ok , ale jen v noci... (Ghisberto)
Legitimní sebeobrana: ok , ale jen v noci… (Ghisberto)

,,Hugo udělej něco!“ prosí mlácená a svázaná manželka svého chotě …. ten odpoví ,,Trochu trpělivosti Evženie, počkej alespoň do soumraku!“

Legitimní neobrana ... (Krancic)
Legitimní neobrana … (Krancic)
,,Upozorňuji Vás! Už na mě nemůžete vystřelit. Je 6 hodin a 12 minut a slunce již vyšlo před 47 vteřinami ! „

 

ANO TO JE LEGITIMNÍ NEOBRANA !

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*