Migrant zatčen za znásilnění 92leté ženy v pečovatelském domě

Migrant zatčen za znásilnění 92leté ženy v pečovatelském domě

63letý migrant z Konga byl zatčen pařížskou policií poté, co údajně znásilnil 92letou ženu v pečovatelském domě, kde byl zaměstnán.

K údajnému sexuálnímu útoku došlo v domově důchodců v Korian Les Arcades v Paříži. Ředitel zařízení incident ohlásil ve večerních hodinách poté, co zdravotní sestra migranta přistihla krátce po znásilnění.Ošetřovatelka uvedla, že si muže všimla v pokoji 92leté ženy a zeptala se ho, co tam dělá, protože mu nebyla tato konkrétní část v domově přidělena, píše list Actu 17.

Žena uvedla, že se muž otočil a měl odhalené genitálie a také si všimla, že důchodkyně byla částečně svlečená. Ošetřovatelka začala křičet a muž proto uprchl. Policie migranta později nalezla v zahradě zařízení.

Podle deníku Le Parisien byla starší oběť v šoku a pohotovostní služby o ní musela až do příjezdu pečovat. Deník dodal, že mluvčí organizace Korean group, která provozuje domov důchodců, odmítl poskytnout jakékoli podrobnosti o obviněném zaměstnanci, ale potvrdil, že byl propuštěn.

Organizace Korian group provozuje 308 domovů pro seniory po celé Francii a je rodinami důchodců obviňována, že nedělá dostatek pro to, aby ochránila jejich blízké před koronavirem. Předpokládá se, že na koronavirus zemřelo v těchto zařízeních 606 klientů.

Tento případ se objevil jen několik dní poté, co zdravotní sestra v Itálii, která bojovala s koronavirem v Neapoli, byla znásilněna senegalským migrantem asi 45 minut poté, co dokončila směnu a čekala na autobus.

Není to první případ, kdy migrant znásilnil starší ženu v pečovatelském domě. V roce 2016 byl zatčen somálský mladík poté, co se mu podařilo vplížit se do německého domova pro seniory, kde obtěžoval a znásilnil několik obyvatelek a později zavraždil 87letou ženu, která ho konfrontovala.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Migrant zatčen za znásilnění 92leté ženy v pečovatelském domě

  • „Predpoklada se“ ze v tehto domech zemrelo 600 klientu. TY vado to jsou kecy jak z Rudeho prava.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*