Migrant demoloval italskou nemocnici, způsobil škody v tisících EUR

Migrant demoloval italskou nemocnici, způsobil škody v tisících EUR

44letý migrant z Kostariky způsobil škodu tisíce eur poté, co se vzbouřil v nemocnici v Římě a pokusil se ukradnout pistoli nemocniční bezpečnostní stráži.

K incidentu došlo kolem 18:00. poté, co byl muž, který několik let žil v italském hlavním městě, převezen sanitkou do nemocnice. Poté, co přijel do pohotovostní místnosti, začal rozbíjet skleněné dveře a vysklil okno hasicím přístrojem.Poté, co zlikvidoval skleněné okno, začal rozbíjet lékařské přístroje a poté se pokusil zmocnit se pistole strážce, ale naštěstí bezúspěšně, píše deník Il Giornale.

Strážný pak vyšel ven a vystřelil do vzduchu varovný výstřel ve snaze muže zastrašit, ale 44letý migrant pokračoval v běsnění.

Muž byl nakonec zpacifikován místními důstojníky Carabinieri, kteří přišli na scénu a nasadili na něj pepřový sprej. Migrant z Kostariky je obviněn z vandalismu, pokusu o loupež s přitěžující okolnostmi napadení veřejného činitele.

K případu došlo v době, kdy se mnoho nemocnic v Itálii potýká s bojem proti pandemii koronaviru, ačkoli se v zemi výrazně snížil počet nových případů a každodenních úmrtí.

Podle dr. Alberta Zangrillo, vedoucího intenzivní péče v nemocnici San Raffaele v Miláně, Itálie úplně koronavirus porazila.

Profesor Zangrillo se odvolával na nedávnou studii a tvrdil, že „ve skutečnosti z klinického hlediska virus již neexistuje.“

Jeho poznámky se setkaly se skepticismem některých úředníků, jako je Franco Locatelli, vedoucí nejvyšší italské rady v oblasti zdraví, který komentoval: „Mohu vyjádřit velké překvapení a naprosté zmatení nad prohlášeními profesora Zangrilliho.“

„Stačí se podívat na počet nových případů potvrzených každý den, což svědčí o přetrvávajícím oběhu viru v Itálii,“ dodal.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Migrant demoloval italskou nemocnici, způsobil škody v tisících EUR

  • Ale stále je berou od pašeráků Jako jsou lékaři bez hranic atd !! Takže ať si nestěžuji !!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*