Merkelová ztratila kontrolu: Němci zahájili velké protesty proti migrantům a otevřeným hranicím

Merkelová ztratila kontrolu: Němci zahájili velké protesty proti migrantům a otevřeným hranicím

Dva velké protesty proti migraci probudily Němce: Dne 20. ledna protestovalo v Cottbusu nejméně 2500 účastníků a v neděli 28. ledna se v Kandelu objevil další velký protest.  

Protesty začaly v Cottbusu poté, co Syřané během několika dní zaútočili na několik Němců. Například německý muž a chlapec byli Syřany napadeni noži. Po dalších událostech napětí ve městě vzrostlo tak vysoko, že přestalo přijímat nové uprchlíky.

Ale také v Kandeli mají lidé dost násilí páchaného migranty. V prosinci byla 15letá německá dívka Mia brutálně zavražděna afghánským uprchlíkem v obchodě s léky. Mia byla velmi oblíbená, pomáhala zde každým rokem organizovat místní karneval.Po vraždě dívky vyvolal hněv lidu starosta, který se podle všeho více zajímal o xenofobii, než o bezpečnost německých občanů. Znepokojené ženy, které se cítily nevyslyšené, začaly protestovat a protesty se začaly šířit na největší událost v regionu.

Několik německých zdrojů nám řeklo, že budou následovat další velké protesty a nebylo by překvapující, kdyby se rozrostly do masivních rozměrů. Nepokoje byly také hodně povzbuzené prohlášením Angely Merkelové na ekonomickém fóru v Davosu, kde řekla, že je nejvíce znepokojena pravicovým populismem.

Je jasné, že Angela Merkelová rychle ztrácí kontrolu. Má velké potíže se založením vládní koalice a členové její vlastní strany ve Freiburgu již dříve požadovali, aby odstoupila. S nově zahájenými protesty německých občanů se její situace v blízké době nezlepší.

Nový protest dne 3. února.

 

(Voiceofeurope/ svobodnenoviny.eu Foto:©Zukunft Heimat / Facebook)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Merkelová ztratila kontrolu: Němci zahájili velké protesty proti migrantům a otevřeným hranicím

  • A tuto hrůzu, kterou s migranty prožívají Němci, Francouzi, Angličané a další státy evropské nám chce vůdkyně a další EU dobrodinci naordinovat do našeho státu. Oni chtějí nám migranty vnutit i za cenu, že to bude silou. To už je do nebe volající. Jednejme, konejme a braňme se dokud je ještě trochu času. Již jednou Německo zavinilo neštěstí milionů lidí. teď jakoby se otřásli zase poroučejí a konají proti zdravému rozumu . Přitom své konání okecávají lidskostí k migrantům, ale k vlastním obyvatelům jsou nelidští a konají jako smyslů zbaveni.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*