Merkelová si v slzách uvědomila, že Bašár Asad zůstává u moci

Merkelová si v slzách uvědomila, že Bašár Asad zůstává u moci

Německá kancléřka Angela Merkelová je hluboce rozrušená, že syrský prezident Bašár Asad zůstává u moci, a poznamenává, že Bašár Asad je mnohem silnější, než by si její vláda přála.  

Během výroční tiskové konference v Berlíně, Merkelová uvedla, že skutečnost, že Bašár Asad zůstává u moci, nevylučuje potřebu dosáhnout politického přechodu v Sýrii a dodala, že politická přechodná cesta může přispět k usmíření uvnitř země a zároveň poznamenala, že jednání v této věci postupují pomalu.

Americký velvyslanec v Damašku Robert Ford v pondělí prohlásil, že válka v Sýrii končí a poznamenal, že Bašár Asad zvítězil a zůstane u moci, když se účastnil rozhovoru s národními novinami.

Dne 6. srpna zdroje v Ženevě uvedly, že saúdský ministr zahraničí Adel Al Jubeir řekl vedoucímu Výboru pro nejvyšší jednání, Riyadu Farid Hijabovi, že syrská opozice se musí zabývat skutečností, že Bašár Asad v blízké době neodejde.

 

(Fort-russ/ svobodnenoviny.eu německá kancléřka Angela Merkelová Foto: fort-russ.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Merkelová si v slzách uvědomila, že Bašár Asad zůstává u moci

  • Zaťatá psychopatka, které jako všem psychopatům z lékařského hlediska v mozku něco chybí. Ona Evropě a svému státu přináší jen neštěstí a ještě se diví, že my se jí divíme a nechceme její nadvládu, která postihuje naše osudy. Nechceme áýt žádnou kolonií Německa ani žádné jiné země. Díky našim lidovcům Bělobrádkovi a Herrmanovi by se tak klidně mohlo stát, protože oni už se vlísavají do přízně potomků našich bývalých vrahů. To platí i pro hérce Stropnického ,. který si neuvědomuje jakou roli hraje a jak blbne v neprospěch našeho národa.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*