„Merkelová je nejnebezpečnější ženou v Evropě“- hlásali členové hnutí Pegida při masové protimigrační demonstraci v Německu

„Merkelová je nejnebezpečnější ženou v Evropě“- hlásali členové hnutí Pegida při masové protimigrační demonstraci v Německu

Tisíce členů hnutí Pegida (vlasteneckých Evropanů proti islamizaci Západu), pochodovali přes Drážďany a Mnichov, aby protestovali proti uprchlické vlně proudící do Německa. Žádali kancléřku Angelu Merkelovou, aby odstoupila z funkce a důrazně vyjádřili svůj nesouhlas a přílivem migrantů.

Vůdce skupiny, Tatjana Festerlingová nazvala kancléřku „nejnebezpečnější ženou v Evropě.“ Podle jednoho z řečníků na demonstraci, politika Merkelové, dát uprchlíkům zelenou při vstupu do země postupně změní zemi v „džungli“.

Zatímco orgány odmítly uvést oficiální počet protestantů, reportéři v dějišti odhadují, že se protestů v Drážďanech zúčastnilo okolo 9000 lidí.

Uprchlická krize vrazila klín mezi ty, kteří žadatele o azyl podporují, a ty, kteří jsou silně proti nim. Napětí vyvrcholilo, když se demonstranti porvali s policií v bavorském městě Würzburg.

Asi 3000 členů hnutí Pegida také pochodovalo přes Mnichov, v nápadném kontrastu k malé skupině lidí, kteří přišli vyjádřit nesouhlas s touto demonstrací.

Německo zažívá strmý nárůst trestných činů z nenávisti vůči uprchlíkům v návaznosti na imigrační krizi. Lidé jsou především rozzlobeni kvůli rozhodnutí Merkelové, zrušit Dublinské nařízení, které stanoví, že migranti mohou žádat o azyl jen v těch zemích, do kterých poprvé vstoupí.

Merkelová v podstatě povolila úředníkům, zpracovat žádost o azyl žadatelům, i když do Německa cestovali přes další země EU.

Od ledna se na původní registrační systém v Německu zaregistrovalo více než 410.000 lidí a jen v srpnu bylo přijato více než 100.000 žadatelů o azyl. Země přijala více žádostí o azyl, než kterýkoli jiný evropský národ.

"Merkelová je nejnebezpečnější ženou v Evropě"- hlásali členové hnutí Pegida při masové protimigrační demonstraci v Německu Foto: Ruptly
„Merkelová je nejnebezpečnější ženou v Evropě“- hlásali členové hnutí Pegida při masové protimigrační demonstraci v Německu Foto: Ruptly

 

 

RT/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “„Merkelová je nejnebezpečnější ženou v Evropě“- hlásali členové hnutí Pegida při masové protimigrační demonstraci v Německu

  • Merkel je skutecne nejnebezpecnejsi zenskou jak v Nemecku,tak v ramci cele EU a proto by mela jako vlastizradkyne podat demisi,pokud je ji tato moznost dana opozici a vetsinou nemeckych obcanu mela by ji rychle vyuzit,dokud ma jeste cas! Nemci nejsou zadna jehnatka,maji ve statnim znaku orla a az jim dojde trpelivost s nemeckymi lokaji Ameriky bude v Nemecku hodne veselo.Ale tuto holou realitu Merkel a jeji politicke podrztasky ve sve udajne nedotknutelnosti zapominaji brat v uvahu! Mozna,ze nebudou stihat za sve zlociny proti vlastnim lidem utikat pod ochranna kridla svych americkych spojencu!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*