Měli by zaměstnanci České televize být zavřeni na výslech do Guantanama?

Měli by zaměstnanci České televize být zavřeni na výslech do Guantanama?

Jak známo je Česká televize velice nekritická (až fanouškem) k podpoře tzv. „umírněné opozice“ v Sýrii. Vzhledem k tomu, že tyto aktivity vedly ke vzniku Islámského státu a podpoře Al Kaidy (Al-Nusra), je to podpora terorismu?

Rusko bylo skrze masmédia dokonce kritizováno, že útočí na Al Kaidu, protože Al Kaida je prý náš spojenec v boji proti Basharu Asadovi.

Když si trochu zavzpomínáme pár let zpět na staré dobré časy s prezidentem Georgem Bushem v USA, pak kdokoliv jakkoliv podporuje teroristy, nebude odlišován od teroristů samotných. Česká televize tomu tehdy tleskala jak smyslu zbavená, takže by se měla držet svých stanov.

guantanamo 2

Česká televize jako teroristická propaganda?

Je možné, že Česká televize je přímo vědomě jednotkou teroristické propagandy Islámského státu resp. Al Kaidy. Pak by měli být zaměstnanci ze zpravodajství České televize bez soudu a práva na advokáta tiše v noci odvlečeni na americkou základnu Guantanamo, a tam vyslýcháni na jejich potenciální roli v šíření teroristické propagandy.

Podobně je možné, že samotné USA byly uneseny Al Kaidou či jinými teroristy. Protože proč by jinak USA financovali a vyzbrojovali Al Kaidu v Sýrii?

Lidé z České televize jsou podezřelí z šíření teroristické propagandy resp. podpory terorismu (jestli jde o vědomou ignoraci, že není žádný rozdíl mezi „umírněnými teroristy“ a Al Kaidou/Islámským státem, nebo jen omyl, ať se rozhodne výslechy mučením v Guantanamo).

A za aktivní podporu terorismu (materiální a jiná podpora) by rozhodně měl být vězněn John McCain, Zbigniew Brzezinski, Barack Obama, a další – uvidíme, kam povedou výslechy pomocí „simulovaného“ topení.

Teroristé chtějí sebrat naše svobody a stačí zavzpomínat na velkého bojovníka za Svobodu, pana George Bushe.

Neberte článek jako nějakou satiru nebo nadsázku. Za Bushovy éry se nesrandovalo a stačilo jakékoliv podezření, natož když prokazatelně víme, že Al Kaida byla a je nadále ze strany USA vyzbrojována a finančně podporována. 

Al Kaida je spiklenecká celosvětová organizace, která usiluje o naše svobody, a infiltruje skrze spící buňky celý svět.

„Teroristé jsou zrádci své vlastní víry snažící se ovlivnit a zneužít islám jako takový. Nepřítel Ameriky není ani přítelem mnoha Muslimů. Ani přítelem mnoha Arabů.

Naším nepřítelem je radikální síť teroristů a každá vláda, která je podporuje.“

George Bush, 20.9.2001, https://www.youtube.com/watch?v=_CSPbzitPL8, 6:53

Celý výše uvedený citát nyní sedí na administrativu Baracka Obamy stejně jako na Českou televizi (a řadu jiných českých médií, protože tady už jsme daleko za hranicí porušování pouze zákona o vyváženém objektivním informování).

Materiálně i pomocí mediální propagandy(?) podporují skupiny teroristů, kteří jsou nejen naším nepřítelem ale i nepřítelem samotných Muslimů i Arabů (kteří vytvořili koalici v boji proti nim).

Velmi prorocká slova pana Bushe.

USA byla zjevně unesena touto teroristickou sítí v řadě mocenských míst. Možná Saudskou Arábií (odkud tento terorismus pochází v prvé řadě – pečlivě cenzurováno). Al Kaida se zřejmě rozšířila i na řadu médií v České republice.

Proč by jinak ignorovali (zamlčovali/zlehčovali) roli USA na financování a jiné podpoře terorismu? Už jsem tu před pár lety psal, jak „osvobozený“ Irák na kolenou prosil USA, aby přestali podporovat hrůznou teroristickou skupinu MEK (ta ale byla spojencem v boji proti vládě íránského prezidenta).

Či-li převoz na Guantanamo či jinou tajnou věznici a tam bez soudu a práva na advokáta vyslechnout šéfy zpravodajství České televize a také samozřejmě členy vlády, kteří syrské ozbrojence slovně podporují. Nelze rozlišovat mezi teroristy a těmi, kteří je podporují. Vzpomeňte na slova George Bushe:

„Budeme pronásledovat národy, které poskytují pomoc a zázemí pro terorismus. Každá země v každém regionu musí nyní učinit rozhodnutí. Buďto jste s námi, nebo jste s teroristy. Od dnešního dne do budoucna, jakákoliv země poskytující zázemí a podporu terorismu bude Spojenými Státy považována za nepřátelský režim.“

George Bush, 20.9.2001, dtto, resp. https://en.wikipedia.org/wiki/Bush_Doctrine

Jasná inklinace České televize k USA naznačuje, že spolupracuje s USA na podpoře terorismu. Možná budeme muset zbudovat naše vlastní Guantanamo, pokud nelze v boji s terorismem USA teď už příliš věřit. Mohla by pomoct celonárodní sbírka na zbudování našeho vlastního českého Guantanama (podobně jako na Národní divadlo kdysi), kde by se bez soudu zavírali na neomezenou dobu lidi, aby byli mučením vyslýchání, jaký je jejich vztah k USA, Al Kaidě nebo Islámskému státu.

Možná je v tom Česká televize nevinně, ale kdy koho zajímalo, jestli jsou vězni tajných věznic nevinní? O tom ať rozhodne mučení. Aspoň pocítí důsledky vlastní akceptace takového výkladu „práva“, a proč je ignorováno, že Barack Obama dosud věznici nezavřel, a dokonce rozhodl, že budou vězni zadržování bez soudu už navždy. Zrušil tím kontroverzní vojenské tribunály velice zajímavým způsobem.

„Nebudeme rozlišovat mezi teroristy… a těmi, kdo je podporuje.“

George Bush, 11. září 2001

Protože jestli si někdo myslí, že se oficiální propaganda bude takhle radikálně měnit podle počasí (jednu chvíli mám být paranoidní z Al Kaidy, druhou je to zas spojenec), pak já nejsem ten, kdo je tu blázen.

 

Jiří Míka

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*