Mega podvod globalčiků zanechal na lidech „stopy”, aneb normální je chodit bez roušky!

Mega podvod globalčiků zanechal na lidech „stopy”, aneb normální je chodit bez roušky!

Tolik orouškovaných „chirurgů“ na běžné ulici, jindy frekventované, mě nemile překvapilo. Hlavně mě zarazilo, že povinné, pod pokutou nařízené roušky, nyní již konečně zrušené, ku podivu stále i na liduprázdných ulicích a v parcích, nosí také velmi mladí lidé…Tak to je pro mě hodně smutný fakt.

Naopak mě velmi potěšila paní, jež pravidelně venčí svého krásného udržovaného psíka, který má krásnou srst v barvě vycházejícího slunce.

Pejsek je hodný a k té paní velmi ohleduplný. Chová se tak, že se vždy přizpůsobí její pomalejší chůzi. Pejsek s paní kráčí samozřejmě bez roušky, a ta paní je nyní velmi šťastná, protože už ji také konečně mohla odložit a normálně volně dýchat! Velmi těžko roušku totiž snášela, jak mi při našem společném rozhovoru na ulici plné jarních vůní, se smutkem v očích pověděla. Prý to pro ni bylo doslova utrpení, když musela náustek denně uvazovat a skrývat nesmyslně svou tvář a snášet tak nepřirozené přidušení… Toho opečovávaného a milého pejska, který se doslova na člověka radostně poskakujíc směje a je vděčný za pohlazení, má tato srdcem i pohledem krásná žena již deset let.TÉ DROBNÉ, VLÍDNÉ A PŘIROZENĚ MOUDRÉ ŽENĚ JE 92 ROKŮ…

Této ženě byl bezohledně nasazen náhubek, prý „pro její ochranu“. Říká se tomu pseudohumanita.  Záměrem této konkrétní „humanity“ je naopak poškodit psychiku a zdraví lidem, kteří se už nemohou dostatečně takové zvůli bránit, kteří ač ve svém životě zažili mnohé, toto jednání ze strany tzv. „naší vlády“ jen těžko mohou pochopit. Vždyť venku na slunci je všechno v pořádku tak, jak má být! Zvířata i ptáci ve vzduchu nevykazují žádnou změnu jejich přirozeného a běžného chování. Země se po zimě otevírá novému životu, vzduch je provoněn vůní kvetoucích stromů a keřů, kde převažuje vůně šeříku..A lidé přesto poslušně a nelogicky,  mnozí však i s jakousi loajální hrdostí a důvěrou, nosí na obličeji kus látky, aby se nesměli svobodně v této nádheře jara nadechnout… A to se ještě dojatě chlubí, kolik těch hadérků po večerech našili!

Této vlídné paní ve věku, která i přes ten úctyhodný věk je schopná sama pečovat o svého zvířecího společníka a denně ho venčit, byl násilím nasazen náhubek, který ona sama nedává ani svému malému psímu společníkovi.

Celý tento humbuk s rouškami a s oddělováním lidí od sebe je jen falešně zarežírovaný, nyní již odhalenými globálními prediktory. Záměrné zničení ekonomik, omezování vycházení, nikoliv nepodobnému stannému právu.

Vše je velký globální podvod, kterého se velmi ochotně chytla i „naše“ tzv. vláda. Ta konkrétně nyní zkouší a chce zkoušet záměrně i na podzim, co si ještě necháme líbit.. Jak dalece jsme na tom se strachem a ochotou se nechat podvádět, klamat a to i dokonce pod pokutami! Velmi mě zklamal i prezident Miloš Zeman, který na Frekvenci1 měl občanům vzkázat: „Noste roušky, jinak budete platit pokuty!“.Takže výhružka i ze strany prezidenta! Neúcta a nehoráznost k nám jeho spoluobčanům!

Vir, jaký svět neviděl, aneb „Král je nahý!“ Tak to je to, co mnozí stále ještě nechápou ať ve své malosti či zabedněnosti. Politici dokážou to vše využít. Ponížit mysl lidí a to dokonce i určitě znalý politik skutečného pozadí, jakým je i prezident Miloš Zeman!  Všimněme si, že se k této anomálii raději příliš nevyjadřuje. To samé platí i o premiérovi, který si na tuto špinavou hru našel obětní beránky, na které vše nakonec jistě svede.

Je nás naštěstí mnohem, mnohem víc, kteří čteme mezi řádky, tak jako to bývalo dříve, a ctíme poznání, logiku a pud sebezáchovy. Vládní hlupáky ignorujme, jsou politování hodni, protože oni moc dobře vědí, co činí za zradu a proč plní globální diktát svých vlastních loutkovodičů, kterých jsou jen pouhé prodejné marionety. Všichni jsme však tohoto neblahého dění spolutvůrci. Proč? Protože někteří z nás tuto falešnou vládu v těchto restrikcích a vědomých lžích dokonce chválí a děkují za prý záchranu mnoha tisíců lidských životů… Jsou to ti z nás, co stále ještě nedošli k poznání. Proč k takovému poznání reality nedošli je na dlouhý výklad. Každý to má jinak nastaveno a odůvodněno: Pohodlí, laxnost, nezájem o skutečné poznání jako takové, sobectví a nakonec i nedostatečný nadhled a primitivismus…

Vládo, styďte se! Styďte se i vy nastrčení manipulátoři Hamáčku, Prymulo, Maďare, Adame! Styďte se za ten nasazený náhubek té devadesátileté paní a všem lidem v pokročilém věku. Za děti, kterým jste zavřeli školy…Styďte se za to, že svým spoluobčanům ukazujete svou, pro vás velmi opojnou „moc“. Pozor! Ta „moc“ je totiž pouze domnělá! Styďte se za to, že záměrně a lživě pod „rouškou pomoci“ buzerujete, strašíte smrtí a vyhrožujete trestem! Jste opojeni svou „mocí“ jste voděni vlastními loutkovodiči, těmi co jsou v zákulisí tohoto jimi a tím vámi režírovaného a skandálního globálního divadla. To divadlo byl špatný a nepovedený kus, který se vám vymstí tím, že velmi brzy pochopíte, že my vaše ovladatelné loutky skutečně nejsme! Podcenili jste tento národ, který dlouho nic, ale nakonec se přidá ke všem těm, kteří již konají. Ano, takoví jsou Čechoslováci, jejichž duch stále ještě v nás všech je, ať se vám to, těm prodejným, líbí, nebo ne. Normální je nenosit omotaný obličej zvlhlou a zdraví škodící onucí, normální je mít možnost shromažďovat se v hospůdkách, být ve styku s rodinami a přáteli na ulicích v parcích, jedině to je v pořádku. Normální je svobodně dýchat kyslík a  brát přírodní vitamín „déčko“ z životadárného sluníčka… Žít a obdivovat krásu naší rodné hroudy!

Tuto nám vnucenou hru s vámi a s vašimi lokajíčky – manipulujícími médii, provždy zaviráme! Naše zem totiž byla před „rouškománií „před nesourodou a násilně tvořenou EU a bude i po ní. Zatím co vy nenávratně zmizíte v minulosti, kam již dávno patříte!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*