Masová rvačka mezi migranty přeměnila klidnou rakouskou městskou oblast na chaos

Masová rvačka mezi migranty přeměnila klidnou rakouskou městskou oblast na chaos

Hromadná rvačka mezi 30 migranty z Afghánistánu a dalších arabských zemí změnila klidné místo v rakouském městě Linz na chaos a vyděsila místní obyvatele.                        

V 9:20 ve čtvrtek ráno obyvatelé rezidenční čtvrti Böhmerwaldstrasse v rakouském městě Linz přivolali policii, protože kolem 30 migrantů se v této oblasti začalo rvát. Majitel jedné restaurace byl nucen zabarikádovat svůj podnik, aby zachránil své zákazníky před násilím, uvedl deník Kronen Zeitung.

Ingmar Goetzloff, majitel italské restaurace Rosso di Acqua e Sole, popsal incident slovy: „Bylo tam asi třicet mladých lidí, kteří vytvořili skupinu, dva stáli v kruhu a brutálně mlátili jeden do druhého, byl tam strašný křik, zamkl jsem dveře mé restaurace, aby byli moji hosté v bezpečí.“

Goetzloff také uvedl, jak je rozčilený, že se lavička před jeho restaurací stala místem pro setkávání žadatelů o azyl, kvůli tomu, že je v těsné blízkosti hlavního vlakového nádraží v Linci.Železniční stanice je centrem pro migranty a přinutila přinejmenším jednoho otce, aby požádal o lepší policejní ochranu kvůli tomu, že byla jeho dcera migranty sexuálně obtěžována.

Místní obyvatel Hatto Wedenig také uvedl, že je rozčílen přítomností žadatelů o azyl v oblasti. „Právě jsem přišel s mou ženou domů, když došlo k násilí, tito mladí lidé zde posedávají každý den, a je to škoda, že taková krásná oblast může být takovými individui snadno zničena.“

Do doby, než policie dorazila na místo, většina migrantů utekla. Jeden podezřelý byl zadržen policií, která jej obvinila z podezření na výtržnosti. Hubert Bogner z městské policejní komise v Linci uvedl: „Tito mladíci provádějí své územní boje tímto způsobem. Můžeme je pouze sledovat.“

Tento incident není prvním masovým bojem ve městě zahrnujícím migranty. V loňském roce se žadatelé o azyl rvali s příznivci fotbalového týmu LASK Linz FC v boji, který zahrnoval kolem 40 lidí v centru města. Bylo zapotřebí více než 20 policistů ozbrojených pepřovým sprejem, kteří nakonec obnovili pořádek.

K násilí páchaného migranty také došlo v rakouském hlavním městě ve Vídni. V jednom případě až 50 žadatelů o azyl, opět z Afghánistánu, se střetli s jinými migranty, ve slavném Praterském parku. Několik mladých mužů bylo v boji zraněno a 16 jich bylo zatčeno policií.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: AFP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Masová rvačka mezi migranty přeměnila klidnou rakouskou městskou oblast na chaos

  • Budiž nám tyto události ponaučením, že nechceme-li zde takové události ne m ů ž e m e přijímat do naší země imigranty, kteří jsou záměrně do Evropy dováženi, aby zde nastolili chaos a pohřbili Evropu, aby byla ovladatelná našimi zámořskými bratry a plán NWO byl takto pomalu uskutečňován. Bohužel současní vládci v EU jsou jen loutky, které hrají to co jim scénář a tvůrci NWO předepisují. Muslimská, negramotná Evropa bude lehce ovladatelná. U nás můžeme hlavně poděkovat propagátorům neziskovek pro dovoz migrantů , které jsou více než královsky placené a pak nám v TV předvádí své láskyplné pohádky jako pí Faltová a král dovozu Rozumek.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*