Masivní chrám spatřený na Marsu je „identický“ jako starověká japonská hrobka

Masivní chrám spatřený na Marsu je „identický“ jako starověká japonská hrobka

Podle satelitních snímků z rudé planety je na Marsu masivní chrám, který je „identický“ jako starověká japonská hrobka.

Na Marsu jsou opravdu fascinující věci. Záhadná stavba umístěná na povrchu Marsu strašidelně připomíná masivní chrám na Zemi a lovci UFO tvrdí, že mezi nimi existuje úžasné spojení.

V posledních několika letech byly navrženy zajímavé teorie, které naznačují, že v dávné minulosti katastrofická událost nebo jaderná válka zničila sofistikovanou marťanskou civilizaci a přinutila její přeživší, aby se přestěhovali na Zemi a obnovili civilizaci.

Lovci UFO objevili na rudé planetě stavbu, jejíž zdánlivá geometrie je děsivě podobná chrámu umístěnému na Zemi.Záhadná struktura, viditelná na četných satelitních snímcích rudé planety, vykazuje ohromující podobnosti se starobylou japonskou hrobkou Kofun.

Zatímco existují četné fotografie údajných struktur na Marsu, které lze snadno označit za pareidolii, masivní „marťanský památník“ má fascinující podobnost s pohřebním komplexem v Japonsku, což vyvolává spekulace, že Mars ve skutečnosti obývala starověká civilizace, možná před miliony let.

Masivní struktura na povrchu rudé planety je viditelná na Google Earth (Mars) zadáním následujících souřadnic: 6° 3’57.07″ N 92° 4’13.22″ E.

Chcete-li vidět podobnost mezi údajnou strukturou na Marsu, navštivte Google Earth a zadejte následující souřadnice: 36° 7’45.64″N 139°28’52.95″E, které vás zavedou k japonské hrobce.

Uživatel YouTube, který umístil video na internet, věří, že podobnosti mezi těmito dvěma strukturami mohou znamenat jediné: starověká civilizace kdysi existovala na Marsu a my se dnes díváme na její pozůstatky.

Mnozí badatelé UFO se shodují a tvrdí, že struktura identifikovaná na Marsu pravděpodobně prošla milióny let eroze, ale její jasně viditelný tvar je definitivním poznávacím znamením, že Mars s největší pravděpodobností obývala starověká civilizace.

„Mohyla ve tvaru klíčové dírky vypadá neuvěřitelně podobně jako ta, kterou máme tady v Japonsku, říká během videa uživatel YouTube. Na této mohyle, kterou jsme našli na Marsu, je mnoho zajímavých věcí.

„Především je to masivní stavba, která se objevuje na velmi izolované, ploché a prázdné planině. Boky konstrukce mají rovné hrany, které vedou dolů k velkému kruhovému tečkovanému útvaru na jejím úpatí. Přesně taková, jakou máme tady v Japonsku.“

Zajímavé je, že navzdory tomu, že existuje mnoho staveb, které lze snadno označit za přírodní útvary, vykazují tyto dvě stavby pozoruhodnou symetrii.

Po naléhání některých uživatelů si však NASA dala tu práci a reagovala na údajná tvrzení o umělé struktuře na Marsu.

Americká vesmírná agentura vysvětlila, že rovné hrany jsou výsledkem zlomů nebo přirozeného kopce tvořícího pevnou půdu, která procházela změnami a erozí po miliardy let.

Mnoho lidí nesouhlasí s NASA a naznačuje, že podobnosti nemohou zůstat bez povšimnutí, a my se díváme na pozůstatky kdysi mocné marťanské civilizace, která s největší pravděpodobností zmizela před miliony let, poté, co tam proběhla katastrofální jaderná válka, jak naznačuje doktor Brandenburg.

Doktor John Brandenburg se domnívá, že v dávné minulosti byla z povrchu Marsu vymazána stará marťanská civilizace.

Doktor John Brandenburg má doktorát z fyziky teoretické plazmy na Kalifornské univerzitě a v současné době pracuje jako fyzik plazmatu v Orbital Technologies v Madisonu Wisconsinu.

Podle doktora Brandenburga byli při obřím jaderném útoku zmasakrováni staří Marťané známí jako Cydoniané a Utopiané – a důkazy o genocidě lze vidět dodnes.

Podle vědců jsou na Marsu velmi velké stopy Xenonu-129 a jediný proces, o kterém víme, že produkuje Xenon-129, je jaderná exploze.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*