Mars mohl být kdysi obydlen, říká vědec

Mars mohl být kdysi obydlen, říká vědec

Respektovaný fyzik a autor John Brandenberg tvrdí, že na Marsu existoval kdysi inteligentní život, ale byl zničen atomovým útokem tak velkým, že se planeta stala studenou a neobyvatelnou.

Autor vybízí, aby se co nejdříve uskutečnila lidská expedice na Mars pro případ, že se nacházíme v nebezpečí od stejných útočníků, kteří “zabili” Mars. Brandenberg řekl, že mnoho nukleárních izotopů v atmosféře Marsu připomíná ty, které pocházejí z vodíkových bomb na Zemi a spekuluje v nové knize “ Death on Mars “ o tom, že humanoidní rasa na Marsu byla vyhlazena.

“ Tato civilizace očividně zahynula díky katastrofě planetárních rozměrů a neznámého původu,” píše a zmiňuje krátery viditelné na povrchu poblíž vozítka Curiosity. “ Stala se obětí atomového útoku? ”

mars 1

Mnoho fyziků předpokládá, že událost jako náraz meteoritu mohl poškodit magnetické pole Marsu a také jeho atmosféru ve vzdálené minulosti, ale Brandenberg věří, že planeta mohla být zničena jinou civilizací, anebo dokonce agresivní umělou inteligencí. Varuje také, že my můžeme být na řadě. Brandenberg navrhuje, že důvod proč jsme nikdy neslyšeli signál jiných civilizací – známý jako Fermiho paradox – je ten, že jsou pravidelně likvidovány. Varuje, že Země může být brzy “zpozorována” a zničena stejnými silami.

“ Astronom Edward Harrison navrhnul, že jedním z hlavních faktorů snižujících délku trvání civilizací můžou být starší predátorské civilizace, které mohou zlikvidovat mladší v momentě, kdy se stanou “viditelné” díky rádiovému vysílání. Motivace takového jednání může být například eliminování budoucí konkurence, “ napsal Brandenberg.

“ Je pravděpodobné, že náš planetární systém obsahuje nebezpečné síly pro mladé, hlučné civilizace jako je ta naše. Tyto síly mohou být cokoliv od mimozemšťanů až po umělou inteligenci nesnášející krev a maso.”

Brandenberg zmínil, že nejnebezpečnější věcí pro inteligentní život může být “jiný inteligentní život”, ale toto zjištění může být šance jak přežít útok od těch, co zničili Mars.

“ Objevení mrtvé civilizace na Marsu, jejíž konec byl očividně díky neznámým katastrofickým silám, posiluje naše pochopení vesmíru, který může být nebezpečným místem a tudíž vyžaduje opatrnou reakci lidské rasy k redukování možnosti, že budeme mít stejný osud. Nejpravděpodobnější důvod k úpadku Cydonie je kolize velkého asteroidu, což způsobilo kolaps biosféry na Marsu. To je hazard přicházející z vesmíru, který si uvědomujeme. Nicméně druhou pravděpodobnou katastrofou může být několik velkých atomových incidentů, které byly očividně soustředěny  poblíž oblasti Cydonia a také poblíž Galaxia, což nezanechalo žádné krátery. A to je složitější k pochopení. Z toho důvodu musíme posílit snahu pochopit, co se na Marsu odehrálo. A to vyžaduje mezinárodní lidskou výpravu.”

mars 2

Nigel Watson, autor knihy Haynes UFO Investigations Manual říká:

“ John Brandenberg není prvním, kdo poukazuje na myšlenku, že Mars byl zlikvidován pomocí atomových explozí. Spisovatelé, kteří propagují teorie o tom, že pradávní astronauti navštívili Zemi před tisíci lety tvrdí, že staré texty jako Bible popisují události jako nukleární exploze. Ukazují na příběhy jako Genesis – Bůh vrhnul na Sodomu a Gomoru kámen a oheň z nebes. Fragmenty roztaveného skla v poušti v Lýbii se také považují za důkaz atomové války, nebo nehody před 28 miliony lety. Poukazují také na to, že legendární civilizace z Atlantidy byla zničena atomovou válkou. Ještě větší spekulací je, že  údajně existovala planeta Maldek mezi Marsem a Jupiterem, jejíž obyvatelstvo zlenivělo, stalo se arogantním a hladovělo po moci.”

Následky podle Aestherius Society byly:

“ Aktivovali vodíkovou bombu a kompletně zničili planetu Maldek a zabili celou populaci během jednoho oslepujícího výbuchu. Vše co zbylo z této nádherné planety je pás asteroidů.”

Přestože Branderbergova teorie má solidnější základ, je stále postavena na spekulaci a našich znalostech atomových zbraní v současné době a také na našem strachu z jejich zneužití. Je to varování, protože to můžeme udělat naší vlastní planetě a vysvětluje to víru mnoha vědců, že jsme nenašli ve vesmíru zatím žádný inteligentní život. Může to být proto, že v určitém bodě evoluce mohou civilizace zaniknout díky přírodní katastrofě, nebo díky sebezničení.

 

Převzato z http://www.astronauti.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Mars mohl být kdysi obydlen, říká vědec

  • Když naší „utajení“ skrytí vládci zničili planetu Mars, rozhodli se najít novou planetu. Měla jméno Země…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*